FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Oski, ale Ja mieszkam na wsi.
0
@Bilon87 Zapewne czytasz stronki typu Sport.PL?
1
Sweep od Knicks byłby nie ladą niespodzianką w finałach.
0
@gumaz Przeciwnie-buduje się dużo ludzi.
1
@LAMC_10 Niezły ten Skawiński z Wrocławia.
3
@Batys Było ze dwa razy ale za każdym razem bawi i te 14 lat to On miał już w 2012 roku.
1
@Marusek Stare ale jare.
0
@VamoSBarca88 Właśnie kurczę to nie jest to samo kiedy mniej więcej zna się rezultat meczu.
1
@Sulimo Brakuje Ci troszkę Ekstraklasy w takie piątkowe wieczory? bo Mi już to lekko doskwiera.
1
@Encore Przed turniejem był dużo bardziej negatywny.A to plecy, a to Sinner, a to to, tamto-organizatorzy-wszystko nie tak.W trakcie tego turnieju wreszcie odzyskał radość z gry.Ten triumf mu się należy za lata po prostu cierpień bo ostatni finał wielkoszlemowy źle zniósł.
0
@Nazio_87 To na takim jednym koncercie nie byłem.
1
@Nazio_87 Byłem na lokalnych festynach jeśli można to liczyć.
1
@MessiForeverTheBest Dziwne że jeszcze nie prowadził.
0
@krycha2201 W emocjach często podejmuje się nie do końca przemyślane decyzje.
14
Dużo tej kiełbasy wyborczej rozdaje.Zakładam że jej nie wypełni.
0
@krycha2201 Niech sobie Chłop siedzi a nie w nerwach tak szybko się wymyka.
3
@Luciano99 Ładny kawał Pieseła.
0
@krycha2201 Do usług. @Verore Również do usług.Przecież Ty nawet dwa tygodnie nie Jesteś na stronce a już uciekasz.
1
@Safrani Za wczesna zapowiedź niestety :/
1
@Safrani Niech zaczepia Londyńczyk.
1
@Faro W każdej chwili będą mogły jak drabinka na to pozwoli.
1
@barcelonaLM Nic.To dla mnie zaszczyt tutaj przebywać. @Verore Pomyśl do jutra czy warto.
2
@barcelonaLM Szkoda że w tenisie tak zbrzydła :/
2
@Verore Na pewno przemyślałeś tę decyzję czy tak z emocji ją podejmujesz?
0
@Bocheno1 Nie jest Aniu.Wiesz kiedy jest największa zadyma? wtedy kiedy płonie ognisko...:)
0
@Pawlak1992 Są a zwłaszcza od tego roku doszedł jeszcze jeden temat który staram się sukcesywnie krok po kroku wygaszać i kompletnie się w to nie angażować.
0
@tadzik447 Adam Małysz trafił na czasy gdzie telewizja była czymś w peaku każdej rodziny.Nie miałby takiej oglądalności gdyby tak wystrzelił dajmy na to 20 lat później.
0
@Pawlak1992 Czyżby? bo 90 lat temu USA i Chiny nie miały jeszcze obecnych pozycji+to nie one rozpoczęły głównie działania a wojna była i tak.Podobnie 200 lat temu z Francją Napoleońską.
0
@Nazio_87 Nie mam żadnego. @Pawlak1992 Jeśli jest temat na który mam zdanie to się wypowiem.Bez względu na to czy to się komuś może nie podobać.
0
@Pawlak1992 Tak samo jak obecnie.