0

@mekston Oski, ale Ja mieszkam na wsi.

0

@Bilon87 Zapewne czytasz stronki typu Sport.PL?

1

Sweep od Knicks byłby nie ladą niespodzianką w finałach.

0

@gumaz Przeciwnie-buduje się dużo ludzi.

1

@LAMC_10 Niezły ten Skawiński z Wrocławia.

3

@Batys Było ze dwa razy ale za każdym razem bawi i te 14 lat to On miał już w 2012 roku.

1

@Marusek Stare ale jare.

0

@VamoSBarca88 Właśnie kurczę to nie jest to samo kiedy mniej więcej zna się rezultat meczu.

1

@Sulimo Brakuje Ci troszkę Ekstraklasy w takie piątkowe wieczory? bo Mi już to lekko doskwiera.

1

@Encore Przed turniejem był dużo bardziej negatywny.A to plecy, a to Sinner, a to to, tamto-organizatorzy-wszystko nie tak.W trakcie tego turnieju wreszcie odzyskał radość z gry.Ten triumf mu się należy za lata po prostu cierpień bo ostatni finał wielkoszlemowy źle zniósł.

0

@Nazio_87 To na takim jednym koncercie nie byłem.

1

@Nazio_87 Byłem na lokalnych festynach jeśli można to liczyć.

1

@MessiForeverTheBest Dziwne że jeszcze nie prowadził.

0

@krycha2201 W emocjach często podejmuje się nie do końca przemyślane decyzje.

14

Dużo tej kiełbasy wyborczej rozdaje.Zakładam że jej nie wypełni.

0

@krycha2201 Niech sobie Chłop siedzi a nie w nerwach tak szybko się wymyka.

3

@Luciano99 Ładny kawał Pieseła.

0

@krycha2201 Do usług. @Verore Również do usług.Przecież Ty nawet dwa tygodnie nie Jesteś na stronce a już uciekasz.

1

@Safrani Za wczesna zapowiedź niestety :/

1

@Safrani Niech zaczepia Londyńczyk.

1

@Faro W każdej chwili będą mogły jak drabinka na to pozwoli.

1

@barcelonaLM Nic.To dla mnie zaszczyt tutaj przebywać. @Verore Pomyśl do jutra czy warto.

2

@barcelonaLM Szkoda że w tenisie tak zbrzydła :/

2

@Verore Na pewno przemyślałeś tę decyzję czy tak z emocji ją podejmujesz?

0

@Bocheno1 Nie jest Aniu.Wiesz kiedy jest największa zadyma? wtedy kiedy płonie ognisko...:)

0

@Pawlak1992 Są a zwłaszcza od tego roku doszedł jeszcze jeden temat który staram się sukcesywnie krok po kroku wygaszać i kompletnie się w to nie angażować.

0

@tadzik447 Adam Małysz trafił na czasy gdzie telewizja była czymś w peaku każdej rodziny.Nie miałby takiej oglądalności gdyby tak wystrzelił dajmy na to 20 lat później.

0

@Pawlak1992 Czyżby? bo 90 lat temu USA i Chiny nie miały jeszcze obecnych pozycji+to nie one rozpoczęły głównie działania a wojna była i tak.Podobnie 200 lat temu z Francją Napoleońską.

0

@Nazio_87 Nie mam żadnego. @Pawlak1992 Jeśli jest temat na który mam zdanie to się wypowiem.Bez względu na to czy to się komuś może nie podobać.

0

@Pawlak1992 Tak samo jak obecnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?