0

@Lanosss Albo i flop.

2

@gumaz Ja byłem w lesie Gieniuś, potem był w tartaku.Ja nie spałem w tym czasie.

1

Alexander Zverev po finał i spoko.Przegapiłem 4/4 meczu ale warto było.

2

@Comentateiro Oby Niemiec z Rosji również dołączył do finału wielkoszlemowego.Oficjalnie kibic Bayernu zwanego potężnym.

0

Alexander Zverev Junior dzisiaj ma poważne zadanie jako główny faworyt Roland Garros 2026-wygrać na Kubę z Czech.Do tej pory wygrywanie idzie mu świetnie.

3

@tbas A może Dziadek robi wszystkich w konia i zamiast 150 baniek chodzi o 15 baniek?

1

@heniusss Po prostu oprócz Anglii lubię drużyny z Azji oraz Afryki.

0

@heniusss Oby razem z Irakiem wyszli z grupy.

2

@Adran360 Oraz trzęsienie Ziemi by się przydało. @mekston

0

@mkord Zakładam że tak nie brzmiało w 100 procentach ale brzmi nieźle.Zwłaszcza zapowiedź asystenta.

3

@heniusss To słynna odprawa drużyny Jurka Engela z Francją a dokładnie brzmiało to tak.

Mateusz dobrze powiedział.

0

@Criss18Barca 54 i musiałem to przeliczyć.

6

@patrykzmc2000 Dużo chcą za tego Bednarka od Porto.

2

@Kgorecki2500 Słusznie.Dla bezpieczeństwa!

0

@Kgorecki2500 88 minuta to jeszcze jeszcze, ale nawet w sytuacji kiedy akurat zostanie minutka do końca?

1

@michaleu Kacper Tomasiak z tego co wiem lubi być drugi więc nie będzie problemu.

2

@Romario87 To podobnie jakbym miał pisać że Hiszpanie są w kryzysie przed startem mundialu po bezbarwiu na Irak.

0

@Katalończyk 99 Drużyny z Trójmiasta porwali ze sobą za fraki do 1 ligi.

1

@Katalończyk 99 Po prostu trzeba było im kości wcisnąć do ciała.W Ekstraklasie grali bez kości i odpowiedniego wybrzeża.

1

@TR3YWAY Biedactwo.

2

@Comentateiro Biedny Słonik taki bez kości..

12

@Gibbon_FCB Ja nie chcę nic mówić ale to mecz towarzyski jeszcze jest.

1

@blakkudium Niezła ta druga Francja jednak.

1

@Rifek Polska reprezentacja raczej nie myśli o MŚ xd

0

@Bzyczekk Jeszcze czego.Nagle to był "dowcip"

0

Może Irak tak się rozochoci na gola po 2-1 skoro Hiszpania nie chce?

0

@Czajka90 Kiedyś to był taki Lizboniak o podobnym imieniu i nazwisku ale to nie ten widzę.

3

@LAMC_10 Tomasz Tomaszewski-syn legendarnego Bohdana-również komentatora.

1

@michaleu Zastawił mu drogę to dobrze zrobił.

0

@Czajka90 Kto to jest bo nie znam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?