FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss Albo i flop.
2
@gumaz Ja byłem w lesie Gieniuś, potem był w tartaku.Ja nie spałem w tym czasie.
1
Alexander Zverev po finał i spoko.Przegapiłem 4/4 meczu ale warto było.
2
@Comentateiro Oby Niemiec z Rosji również dołączył do finału wielkoszlemowego.Oficjalnie kibic Bayernu zwanego potężnym.
0
Alexander Zverev Junior dzisiaj ma poważne zadanie jako główny faworyt Roland Garros 2026-wygrać na Kubę z Czech.Do tej pory wygrywanie idzie mu świetnie.
3
@tbas A może Dziadek robi wszystkich w konia i zamiast 150 baniek chodzi o 15 baniek?
1
@heniusss Po prostu oprócz Anglii lubię drużyny z Azji oraz Afryki.
0
@heniusss Oby razem z Irakiem wyszli z grupy.
2
@Adran360 Oraz trzęsienie Ziemi by się przydało. @mekston
0
@mkord Zakładam że tak nie brzmiało w 100 procentach ale brzmi nieźle.Zwłaszcza zapowiedź asystenta.
3
@heniusss To słynna odprawa drużyny Jurka Engela z Francją a dokładnie brzmiało to tak.
0
@Criss18Barca 54 i musiałem to przeliczyć.
6
@patrykzmc2000 Dużo chcą za tego Bednarka od Porto.
2
@Kgorecki2500 Słusznie.Dla bezpieczeństwa!
0
@Kgorecki2500 88 minuta to jeszcze jeszcze, ale nawet w sytuacji kiedy akurat zostanie minutka do końca?
1
@michaleu Kacper Tomasiak z tego co wiem lubi być drugi więc nie będzie problemu.
2
@Romario87 To podobnie jakbym miał pisać że Hiszpanie są w kryzysie przed startem mundialu po bezbarwiu na Irak.
0
@Katalończyk 99 Drużyny z Trójmiasta porwali ze sobą za fraki do 1 ligi.
1
@Katalończyk 99 Po prostu trzeba było im kości wcisnąć do ciała.W Ekstraklasie grali bez kości i odpowiedniego wybrzeża.
1
@TR3YWAY Biedactwo.
2
@Comentateiro Biedny Słonik taki bez kości..
12
@Gibbon_FCB Ja nie chcę nic mówić ale to mecz towarzyski jeszcze jest.
1
@blakkudium Niezła ta druga Francja jednak.
1
@Rifek Polska reprezentacja raczej nie myśli o MŚ xd
0
@Bzyczekk Jeszcze czego.Nagle to był "dowcip"
0
Może Irak tak się rozochoci na gola po 2-1 skoro Hiszpania nie chce?
0
@Czajka90 Kiedyś to był taki Lizboniak o podobnym imieniu i nazwisku ale to nie ten widzę.
3
@LAMC_10 Tomasz Tomaszewski-syn legendarnego Bohdana-również komentatora.
1
@michaleu Zastawił mu drogę to dobrze zrobił.
0
@Czajka90 Kto to jest bo nie znam.