0

@LAMC_10 Widziałem już wiele podobnych nerwowych początków po to aby później uspokoić emocje gdy wydawało się że kolejne przełamania to kwestia czasu.

0

@Criss18Barca Wstyd mi za Ciebie!

0

Nie byłoby niczym nadzwyczajnym gdyby nagle teraz zaczęły utrzymywać podania.

0

Może Maja przełamie klątwę serwisu? jaki wolej ;)

0

@Encore To masz jego piętę achillesową raz po raz.Przynajmniej na US Open 2020.

0

Cała masa podwójnych błędów serwisowych.Troszkę za wiele tego jest.

8

@Criss18Barca Gdzie tam się przyglądasz erosomanie?

0

@JordiAlbion Jeszcze nie została pokonana.

1

@Filipem Igi to też jest wina.Nie wszystko jest winą Darii.

0

@Filipem Szkoda że Iga z niej ostatnio nie korzysta bo może byłoby Polskie tango w finale.

0

@mekston I nie zapowiada się aby ktoś miał nagle ten serwis utrzymać.

0

@mekston Ukrainka z nich nie skorzystała nawet jeśli miała niewiele.

0

Na korcie Philliphe'a Chartiera wyczuwalne są stany nerwów.

0

@mekston Już lepiej niż Kostyuk która podobnie mogła taki rebreak zrobić ale nie zrobiła tego.

0

@mekston I słusznie.

0

@barcelonaLM Taki mają przydomek.

3

Górale z Bielska-Białej wracają do 1 ligi!

0

Ten 1 gem to troszkę podsumowanie półfinałów czyli długie gemy u Mai, a Rosjanka od samego początku siedzi na serwisie rywalki.

0

@Faro Przy 1 serwisie to się zdarza.

1

@Faro Wydaje Ci się tylko.

3

O kurka...ale wolej na 3:0 dla Bielska.Gol pod powtórki.

1

@PatrychoO To wyobraź sobie że finał 2019 zamiast o godzinie 15:10 jak był zaplanowany rozpoczął się gdzieś około 17:00 bo półfinał męski był kończony wcześniej.

1

@PatrychoO Przed 2020 rokiem to było czymś zupełnie normalnym kiedy dachu nie było w Paryżu.

0

@VamoSBarca88 Górale wyglądają tak że Sandecji na wiele nie chcą pozwolić.

0

@Katalończyk 99 Nothing new.

0

@Piotrek1993 To co za kilka lat będzie to jest naprawdę mało istotne w obecnej chwili dla tej dziewczyny.

2

Górale z Bielska-Białej stawiają konkretny krok w stronę zaplecza Ekstraklasy.Tymczasem w Paryżu deszcz..

0

@Piotrek1993 Przecież to jej dopiero pierwszy turniej w którym zaistniała na szerokiej scenie.Zwłaszcza na szlemie.Do Roberta czy Igi to jeszcze troszkę daleka sprawa. @LAMC_10 Sukces ma blaski ale i małe cienie-to normalne.

0

@LAMC_10 Delikatnie mówiąc dziwna opinia.

0

Szkoda że nie odgwizdał karniaka dla Sandecji.Byłoby ciekawiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?