FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LAMC_10 Widziałem już wiele podobnych nerwowych początków po to aby później uspokoić emocje gdy wydawało się że kolejne przełamania to kwestia czasu.
0
@Criss18Barca Wstyd mi za Ciebie!
0
Nie byłoby niczym nadzwyczajnym gdyby nagle teraz zaczęły utrzymywać podania.
0
Może Maja przełamie klątwę serwisu? jaki wolej ;)
0
@Encore To masz jego piętę achillesową raz po raz.Przynajmniej na US Open 2020.
0
Cała masa podwójnych błędów serwisowych.Troszkę za wiele tego jest.
8
@Criss18Barca Gdzie tam się przyglądasz erosomanie?
0
@JordiAlbion Jeszcze nie została pokonana.
1
@Filipem Igi to też jest wina.Nie wszystko jest winą Darii.
0
@Filipem Szkoda że Iga z niej ostatnio nie korzysta bo może byłoby Polskie tango w finale.
0
@mekston I nie zapowiada się aby ktoś miał nagle ten serwis utrzymać.
0
@mekston Ukrainka z nich nie skorzystała nawet jeśli miała niewiele.
0
Na korcie Philliphe'a Chartiera wyczuwalne są stany nerwów.
0
@mekston Już lepiej niż Kostyuk która podobnie mogła taki rebreak zrobić ale nie zrobiła tego.
0
@mekston I słusznie.
0
@barcelonaLM Taki mają przydomek.
3
Górale z Bielska-Białej wracają do 1 ligi!
0
Ten 1 gem to troszkę podsumowanie półfinałów czyli długie gemy u Mai, a Rosjanka od samego początku siedzi na serwisie rywalki.
0
@Faro Przy 1 serwisie to się zdarza.
1
@Faro Wydaje Ci się tylko.
3
O kurka...ale wolej na 3:0 dla Bielska.Gol pod powtórki.
1
@PatrychoO To wyobraź sobie że finał 2019 zamiast o godzinie 15:10 jak był zaplanowany rozpoczął się gdzieś około 17:00 bo półfinał męski był kończony wcześniej.
1
@PatrychoO Przed 2020 rokiem to było czymś zupełnie normalnym kiedy dachu nie było w Paryżu.
0
@VamoSBarca88 Górale wyglądają tak że Sandecji na wiele nie chcą pozwolić.
0
@Katalończyk 99 Nothing new.
0
@Piotrek1993 To co za kilka lat będzie to jest naprawdę mało istotne w obecnej chwili dla tej dziewczyny.
2
Górale z Bielska-Białej stawiają konkretny krok w stronę zaplecza Ekstraklasy.Tymczasem w Paryżu deszcz..
0
@Piotrek1993 Przecież to jej dopiero pierwszy turniej w którym zaistniała na szerokiej scenie.Zwłaszcza na szlemie.Do Roberta czy Igi to jeszcze troszkę daleka sprawa. @LAMC_10 Sukces ma blaski ale i małe cienie-to normalne.
0
@LAMC_10 Delikatnie mówiąc dziwna opinia.
0
Szkoda że nie odgwizdał karniaka dla Sandecji.Byłoby ciekawiej.