1

@Czajka90 Zapewne o 10:30. @July_6_BcN W takie cudactwa to się bawić nie będę.

2

@LAMC_10 Pozory mylą. @Czajka90 Otóż to.

0

@LAMC_10 Nie będę miał dzieci. @Encore Jaki znowu Stefanos? przecież o nim rzadko wspominasz.

0

@Encore Dziwne że nie Carlos.

2

@Popitek12 To już starszy człowiek.85 lat to już nie przelewki.

4

@blakkudium Jaki sympatyczny mecz towarzyski.

1

A cóż to się zadziało w meczu Portugalii że tak agresywnie?

0

@Pawlak1992 To jest tzw. kolektywizm.

1

@Popitek12 Are you kidding me w tym momencie.

0

@tbas Jaka piękna zielona trawka.Meczyk o 22:00 to może zobaczę jak moi ulubieńcy pykną sobie.

2

@Popitek12 Dlaczego mnie Pytałeś o to czy lubię "champions" league?

2

@dmcteam Musi mieć mniej rund do rozegrania oraz liczyć na bardziej poirytowaną wersję Mirry bo dzisiaj tak jak w półfinale-skała nie do ruszenia.

0

@Encore Nie wiem kiedy dokładnie ale ta dzika karta aż taka oczywista nie jest skoro rok temu Francuzka Boisson za półfinał RG jej nie otrzymała.

0

@BulaKG Pewnie myślami są na mundialu...:)

2

@gumaz I Kajmany zapewne w zamian za Curacao.

1

Gibraltar 4:1...Polska musiałaby poważnie szanować rywala na konferencji prasowej.

2

@kundee Współczuję nieprzespanej nocy dla co niektórych.

3

Kurczę groźny ten Gibraltar.Na drugie zwycięstwo z rzędu się zapowiada.

0

@barcelonaLM Będzie jutro wręczał Puchar Muszkieterów?

3

@gumaz Kolejna Wieczysta w zasięgu xd

0

@Laminedependencia Portugalia jest troszkę jak Anglia czyli silna w grupie ale siła spada wraz z fazą pucharową.

0

@UriBoyka Florentino i tak pewnie nie do ruszenia z uwagi na przeciętnego rywala(zapewne podstawionego)

0

@takisobiektos @APTAPT Czyli nie tylko w nożną są pośmiewiskiem.

0

@takisobiektos Przede wszystkim normalnie pogratulowały sobie po meczu i nie było jakichś chłodnych spojrzeń czy coś.

0

@APTAPT Niewiele im to dało finalnie xd

1

@gumaz Komediodramat. @barcelonaLM No to nie Będziesz go trawił dalej...w III lidze.

0

@APTAPT Powiedz wprost że Real odpada i spokój.

1

Ach te KSZO KSZO i jeszcze raz KSZO...co? KSZO...dało ciała xd

1

@michal26 Świetny turniej w jej wydaniu.

0

@Muszynianka I dostali w czapę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?