FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czajka90 Zapewne o 10:30. @July_6_BcN W takie cudactwa to się bawić nie będę.
2
@LAMC_10 Pozory mylą. @Czajka90 Otóż to.
0
@LAMC_10 Nie będę miał dzieci. @Encore Jaki znowu Stefanos? przecież o nim rzadko wspominasz.
0
@Encore Dziwne że nie Carlos.
2
@Popitek12 To już starszy człowiek.85 lat to już nie przelewki.
4
@blakkudium Jaki sympatyczny mecz towarzyski.
1
A cóż to się zadziało w meczu Portugalii że tak agresywnie?
0
@Pawlak1992 To jest tzw. kolektywizm.
1
@Popitek12 Are you kidding me w tym momencie.
0
@tbas Jaka piękna zielona trawka.Meczyk o 22:00 to może zobaczę jak moi ulubieńcy pykną sobie.
2
@Popitek12 Dlaczego mnie Pytałeś o to czy lubię "champions" league?
2
@dmcteam Musi mieć mniej rund do rozegrania oraz liczyć na bardziej poirytowaną wersję Mirry bo dzisiaj tak jak w półfinale-skała nie do ruszenia.
0
@Encore Nie wiem kiedy dokładnie ale ta dzika karta aż taka oczywista nie jest skoro rok temu Francuzka Boisson za półfinał RG jej nie otrzymała.
0
@BulaKG Pewnie myślami są na mundialu...:)
2
@gumaz I Kajmany zapewne w zamian za Curacao.
1
Gibraltar 4:1...Polska musiałaby poważnie szanować rywala na konferencji prasowej.
2
@kundee Współczuję nieprzespanej nocy dla co niektórych.
3
Kurczę groźny ten Gibraltar.Na drugie zwycięstwo z rzędu się zapowiada.
0
@barcelonaLM Będzie jutro wręczał Puchar Muszkieterów?
3
@gumaz Kolejna Wieczysta w zasięgu xd
0
@Laminedependencia Portugalia jest troszkę jak Anglia czyli silna w grupie ale siła spada wraz z fazą pucharową.
0
@UriBoyka Florentino i tak pewnie nie do ruszenia z uwagi na przeciętnego rywala(zapewne podstawionego)
0
@takisobiektos @APTAPT Czyli nie tylko w nożną są pośmiewiskiem.
0
@takisobiektos Przede wszystkim normalnie pogratulowały sobie po meczu i nie było jakichś chłodnych spojrzeń czy coś.
0
@APTAPT Niewiele im to dało finalnie xd
1
@gumaz Komediodramat. @barcelonaLM No to nie Będziesz go trawił dalej...w III lidze.
0
@APTAPT Powiedz wprost że Real odpada i spokój.
1
Ach te KSZO KSZO i jeszcze raz KSZO...co? KSZO...dało ciała xd
1
@michal26 Świetny turniej w jej wydaniu.
0
@Muszynianka I dostali w czapę.