0

@BojanKriKicz To jest świetna informacja.

2

@Encore Co tak mało?

9

@Kapitan hawk Roland Garros, mecze towarzyskie oraz krótkie perypetie pewnego dawnego użytkownika który walczył z całym światem o swoje racje ale niestety został przyblokowany.

1

@Safrani To będzie dość długie oczekiwanie bo praktycznie aż do sierpnia.

0

@Kapitan hawk Z drugiej strony dobrze że jutro poniedziałek i do roboty!

0

Długi gem na start finału.Szczęśliwe przełamanie Zvereva.

1

@Safrani Obecnie to nic się nie założy kiedy nie ma Ekstraklasy ;(

1

@MessiForeverTheBest Trzeba się dostosować.

0

@agaFCB Gdzie stawiasz?

0

Bitwę o Puchar Muszkieterów pora rozpoczynać.Ciekawe jak u Alexandra z Niemiec podwójne błędy serwisowe będą siedziały.

1

@Encore Dziwne że nie nota 6,7 xd

4

@Bocheno1 Hiszpania wygra bo EA Sports tak wskazało.

0

@mekston "GOAT" jest sprawą drugorzędną.Pierwszy rząd u mnie zajmuje teza że Jesteśmy po prostu za ciency w uszach piłkarsko.Szwedzi nie są żadną potęgą.

5

@Konradowskyy Jesteśmy słabą reprezentacją piłkarską to nie pojechaliśmy.

1

@Safrani Albo słynni paletkarze za 10 minut.Do wyboru-do koloru.

1

@Giwera Wiem nie dlatego że ten sport jakoś ekstremalnie interesuje tylko widziałem że w finale pewnego turnieju kogoś mi zabrakło w Twoim poście o Holendrze i się zdziwiłem czemu nagle żaden Gieniuś mnie nie oznaczył.

0

@Colon Mateus Borek jak pięknie komentuje i uplastycznia.

1

@Giwera Ach czyli to przy porażce Rataja będę oznaczany...rozumiem.Co do najlepszego tenisisty w historii to ten finał nic nie zmienia i największym jest Novak Djokovic.

2

@blakkudium Dziwne że w Meksyku jakoś spokojnie jeśli chodzi o warunki.

1

@Giwera Pornofan tak? a właśnie Pornofanie.Co się stało że nagle nie oznaczyłeś mnie przy porażce Twojego ulubieńca w dartach? klawiatura się zawiesiła? burza przeszkodziła? LR nawaliła?

2

Finał Roland Garros 2025 między braćmi Sincaraz pozostanie najlepszy w historii i tego zapewne już nic nie zmieni jeśli chodzi o finały w Paryżu.Niemniej finał 2026 u Panów mógłby być lepszy niż ostatnie dość nudnawe pojedynki 4-setowe w innych szlemach.

0

@PIWOSZ89 Takie coś u mnie było w piątek wieczorem.Teraz ponownie susza.

0

@Jarema2000 To co mówię od dawna-Hiszpanię.Niemniej taki mecz to klasyczne 50/50 bez jasnego faworyta.

1

@BHAFCB Pierwszy raz w finale wielkoszlemowym będzie faworytem bo do tej pory nie był ani razu.

1

@LAMC_10 Do usług.

0

@Jarema2000 To do 19 lipca Będziesz pił tylko wodę źródlaną.

1

@clyde Mogę Ci oddać swojego pieseła jak chcesz.

1

@Cadafaz To jeszcze 19 innych szlemów i go dogoni.

1

@PIWOSZ89 Już robię.Tylko u mnie nie pada aktualnie.

1

@Dari0G On nie gra w Gothica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?