FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Finał Roland Garros 2025 między braćmi Sincaraz pozostanie najlepszy w historii i tego zapewne już nic nie zmieni jeśli chodzi o finały w Paryżu.Niemniej finał 2026 u Panów mógłby być lepszy niż ostatnie dość nudnawe pojedynki 4-setowe w innych szlemach.
0
@PIWOSZ89 Takie coś u mnie było w piątek wieczorem.Teraz ponownie susza.
0
@Jarema2000 To co mówię od dawna-Hiszpanię.Niemniej taki mecz to klasyczne 50/50 bez jasnego faworyta.
1
@BHAFCB Pierwszy raz w finale wielkoszlemowym będzie faworytem bo do tej pory nie był ani razu.
1
@LAMC_10 Do usług.
0
@Jarema2000 To do 19 lipca Będziesz pił tylko wodę źródlaną.
1
@clyde Mogę Ci oddać swojego pieseła jak chcesz.
1
@Cadafaz To jeszcze 19 innych szlemów i go dogoni.
1
@PIWOSZ89 Już robię.Tylko u mnie nie pada aktualnie.
1
@Dari0G On nie gra w Gothica.
0
Korea w Lola ma w sobie coś czasami z Europy.
0
@Kibol_83 Myślałem że otrzyma więcej niż kandydat przez niego podstawiony.Coś w stylu 80/20.
1
@LAMC_10 Zverev wygrywa pierwszego i zapewne jedynego szlema!
2
@Bocheno1 Ona blondi...ale Ja nie blondyn.
1
@Giwera Odra Wodzisław to stare czasy patrząc na Ekstraklasę zwłaszcza.
0
@Popitek12 Coś mi tu kręcisz..
1
@Giwera Spadku właśnie trzeba uniknąć.Podobnie jak KSZO awansu do wyższej ligi.
0
@agaFCB Liczysz że błysków nie ujrzysz?
0
@Popitek12 Więcej obejrzysz znając Ciebie.
1
@Giwera Oby Pogoń Siedlce zajęła w tym sezonie 10 miejsce.
0
@agaFCB Albo po prostu boisz się jak Ja.
2
@takisobiektos Niech coś Zverev i lata 90 w końcu wygrają!
0
@agaFCB Co Ci przeszkadza burza przed 15:10?
1
@AmigoBlancos I tak też zostanie.
5
@Kgorecki2500 To nie ma nic wspólnego z piłką nożną.Wstyd mi za organizatorów.
1
@AmigoBlancos Kiedy Anglia coś osiągnęła na Mundialu?
0
@Kgorecki2500 Ten lider opozycji to taki cudak że ciekawe jak zrealizowałby te swoje obietnice wyborcze.Tu Klopp, tu ten, tu tego ściągnie.
1
@Czajka90 Lubiłem.Przez siostrę jak byłem taki mały, mały to kilka odcinków obejrzałem.
1
@VegetaPolska Tam w Madrycie jest cisza wyborcza?
0
@Czajka90 Lepiej.Chodziło o ten słynny serial.