1

Katastrofalny gem na start 4 seta od Zvereva..Flavio rozpoczyna drogę po 5 seta!

1

@Frimpong Lekcja pod mundial.Zabrać Dziadkowi wolne!

1

@VamosRakieta Aż mój słuch "przeoczył" co tam L'Equipe dodała na okładkę o której zawsze na początku mówi.

0

@Colon Zapowiadało się mocno pod jeu decisif.Niby były jakieś BP wcześniej ale do tej pory serwowali bez zarzutu.

0

No no.Zverev ma ochotę skraść seta! i to robi! 2-1 dla Niemca.Flavio tym razem zawiódł w tym gemie strasznie.

0

@Encore Jak cała Anglia.Powolnie i ślamazarnie.

0

@Colon Tak się zachowuje jak Jużny co sobie kiedyś główkę rozbił rakietą.

0

@Colon Od przerwy toaletowej po pierwszym secie za sprawą Włocha niewątpliwie.1 seta przespał zupełnie.

0

@Colon Bo bez tego to jest człowiek niepoczytalny i mogący sobie zrobić krzywdę.

0

Śmierdzi tiebreakiem(jeu decisif) w trzecim secie finału.

1

@Faro Nie sądzę.Rok/dwa i pewnie to wygra.

2

@Faro Ciekawe czy jak do 21 roku życia będzie miał wszystkie najważniejsze trofea to czy piłeczka delikatnie nie zacznie mu się nudzić.

0

Czyżby to była Marion Cotillard-francuska aktor?

0

@Colon A Ja mam nadzieję na Rublowa że będzie w przerwie między gemami zamiast napojów pił wódkę bo mu brakuje takiego spokoju.

0

@mekston Tylko to były sety najmniej istotne bo na 2-1 w setach a nie 1-1.

0

@kaamil1910 Cała Anglia zagrała słaby mecz.Nie tylko Gordon.

0

@mekston Ja nie czuję spokoju w tym finale. @Colon Kiedyś się zestarzeje.

1

Dominic Thiem również na trybunach w Paryżu.Alexander Zverev może mieć patrząc na niego niezbyt miłe wspomnienia..szkoda że tak krótka była kariera Austriaka.

2

@BojanKriKicz I bardzo k dobrze.

1

@Colon Team damski bokser.

1

@BojanKriKicz Jeśli zaliczy matę metr przed kibelkiem to na Wimbledon nie ma po jechać.

0

@BojanKriKicz Przynajmniej nie będzie łatwego 3-0 w finale.

0

Flavio z Włoch odgryza się w drugim secie!

1

Kobieca mistrzyni Mirra Andreeva na trybunach kortu w Paryżu.

0

@MessiForeverTheBest Nie ma żadnych szans.

0

Włoch Flavio dotarł już na dobre do finału.Przerwa toaletowa mu pomogła.

0

Taki typowy Zverev-co tu ukrywać.Tu podwójny, tu jakiś prosty popsuty forehand.

1

@PatrychoO Ronald Reagan znaczy Ronaldo powinien dołączyć do Hiszpanii jeśli chce mistrzostwa świata!

0

Pierwszy kryzys Zvereva.Flavio za bezpiecznie ten BP zagrał.

2

@norbi77 Żeński Krzysztof Ibisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?