0

@Encore Ładna historia odrodzenia po tym co się wydarzyło 4 lata temu na tym samym korcie od autora tego postu.

0

@RinooniR Stawiam na Szwajcarów.

0

@takisobiektos To akurat było próbowane jakoś niedawno w Chinach.

0

@mekston Tutaj akurat upały nie powinny być dla niego tak groźne jak w Paryżu.

0

@takisobiektos Chciałbym powtórki triumfu jak powyżej ale poza cudowną drabinką jak tam to raczej mało wykonalne w obecnej beznadziejnej formie.

0

@mekston Jannik Sinner z tego co słyszałem z marszu zagra na Wimbledonie bez turnieju na przygotowanie.

0

@AmigoBlancos Jedyne co Florentino Perez wygrał w ostatnim czasie.

0

Ooo! Nasus na jungli grany xd

1

@MessiForeverTheBest Mnie to delikatnie niepokoi co się ostatnio z nią odbywa.Zwłaszcza te przegrane sety gdzie to jest zwykłe lanie bez walki. @Frimpong Ja nie mówię o historycznej zmianie tylko tej obecnej w rankingu.Mi nie chodzi o to kto jest lepszy ogólnie w karierze do tej pory.

4

@Herato Na Ligę Narodów mają czas.

0

@Frimpong Ja o tym wiem że dla Mai turniej życia.Nie musisz mi tego tłumaczyć.Niemniej to co się ostatnio dzieje z Igą jest smutne i takie pojawienie się kogoś na horyzoncie może tylko pomóc a Iga ma troszkę punktów do obrony na Wimbledonie.Dla Mai może być to pewnego rodzaju przełom kariery.

3

@AlexDark00 Bo te poprzednie części miały szansę na sukces dlatego że poprawność polityczna jeszcze nie była tak wszechobecna.Obecnie to takie filmy mogą być po prostu spychane na margines.

1

@MessiForeverTheBest Swoją drogą to ciekawe czy taki wynik Mai nie wejdzie troszkę na ambicje Igi bo jeszcze troszkę wpadeczek i może nastąpić zmiana tenisowej jedynki w naszym tenisie bo nie ukrywam Chciałbym aby to troszkę wpłynęło na rozwój Igi.

1

@Encore Szkoda że to koniec mączki.Uwielbiam tę nawierzchnię i ostatnio ona mnie nie zawodzi w przeciwieństwie do innych.Trawiaste korty to już troszkę nudnawe są.

0

@AlexDark00 To coś wyjątkowego jak rzeczywiście w to poszli.

0

W LEC-u widzę że się też nie patyczkują tylko pykną sobie 5 mapek.

1

@Kapitan9 Szwajcaria.

1

@Czajka90 Może innym razem xd

1

@PatrychoO Pszczółka Maja otrzymała podobną.

1

@takisobiektos Za duże zaufanie organizatorzy mają do sędziów po prostu.I granie bez oka jest co najmniej nierozważne.

2

@takisobiektos Co piłka była dobra to ich pozostanie xd

0

@Popitek12 Ja myślałem że Huberta ale Stefanos z jednoręcznym backhandem będzie kroił! normalnie jak Federer.

0

@Giwera 6 lat i ma go.

1

@Giwera Niewątpliwie.W szlemach jednak dawno nie było takiego czegoś u Panów.

0

Szkoda że Roland Garros 2026 przechodzi do historii bo to był świetny turniej.Dawno nie było tak dobrego przez dwa tygodnie.

0

@mekston Myślę nad nim i to bardzo. @Safinetka Tsitsipasa.

0

@Popitek12 Jest w stanie wygrać wszystkie trofea ale..

0

Dziwne że Federer/Nadal jeszcze nie rozdają Pucharu.

1

@mekston Bo tutaj do gry wchodziła drabina i pewne odwrócenie.

0

@Popitek12 Wimbledon to nie to samo co Roland Garros i nigdy nie będzie! @mrboom Jest Rublow, Hurkacz, Ruud oraz Tsitsipas.Był Zverev ale dzięki triumfowi wylatuje.Piąty wleci na trawę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?