FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Roobo USA 2026
3
@Faro Siema Edward!
0
@gumaz Jak to się stało? to co za Urbana-nieskuteczność naszych wykończyła a skuteczność rywali pogrążyła.
2
@blakkudium Nadzieja prysła błyskawicznie.
0
@Colon Był najlepszy i zasłużenie wreszcie wygrywa.Nie sądzę jednak że szykuje się jakiś ogromny przełom u niego w głowie przed starciami na Sincaraza.
1
@Safrani Kiedyś tam w 2016 się zdarzyło-cześć Oski.
0
@Czajka90 Też nie wiedziałem.
0
@Colon Dlatego to właśnie Zverev jest championem turnieju!
0
@PiotrekAkReal To że taka grupa może się kiedyś pojawić to normalne już.Chodziło mi jednak że na Euro przed zmianą 2016 miało ciężkie grupy.
0
@PiotrekAkReal Lepszej grupy na ówczesnym Euro byśmy nie dostali.
1
@blakkudium Jak zwykle Cash Baby..
0
@PiotrekAkReal Tym bardziej szkoda że grupa była cholernie łatwa.Zwłaszcza że główny faworyt-Rosja zawiodła.
1
@blakkudium To po jasną cholerę odchodził?
0
@July_6_BcN Możesz poszukiwać żony Oski skoro bardzo chcesz.Ja znam jednego człowieka od swatowania z Twojego miasta.
0
@PiotrekAkReal Ten mecz otwarcia to z jednej strony sprawiedliwy remis ale jednak i dziadostwo naszych bo sami podłączyliśmy Greków do gry.
3
Dzisiaj mija 14 lat od nieudanego Euro 2012 (*)
0
@Criss18Barca Odpowiem krótko.Marek Papszun mnie oszukał, Legia również mnie oszukała.Ten sezon nie poszedł mi dobrze po prostu tak jak 24/25.I przede wszystkim zaskoczył mnie pozytywnie Lech.Lechia i Cracovia prawie siadły.Najbardziej zaskoczyły mnie drużyny ze spadku który obstawiałem.
1
@July_6_BcN Ty Oski również nie masz tego problemu.
1
@blakkudium Bo byli potężni w poprzedniej kampanii.
0
@MaziFCB Jak nie miał rywala poza podstawionym eksperymentem to ciężko aby miał mniej poparcia.
2
@escarabajo Nie wkurzaj mnie nawet.
2
@Encore To chyba w potężnym Bayernie taki okrzyk jak "SIUUUUUUUUUUUUUUUU"
1
@Comentateiro Z Afryki to raczej nikt nie zmieści się w półfinałach.
1
@Comentateiro Już byli 4 lata temu.Ich czas minął...
1
@Pedri16Future Te drużyny nie zagrają ze sobą w grupie niestety.
2
@Comentateiro 1 gol siadłby siłą woli a drugi strzałem życia.Wychodzi że jednego byśmy zdobyli tak realnie.
1
@escarabajo Muszą wygrać i wykorzystać niekorzystne warunki dla rywali.Inne mecze Norwegowie niech sobie wygrywają.
2
@escarabajo Oby Irak wygrał ten mecz otwarcia!
2
@Comentateiro Przynajmniej w ramach rewanżu strzelilibyśmy 1/2 gole.
3
@MessiForeverTheBest Ale to nie do Dyktatora tak, nie do Dyktatora tak..