2

@Roobo USA 2026

3

@Faro Siema Edward!

0

@gumaz Jak to się stało? to co za Urbana-nieskuteczność naszych wykończyła a skuteczność rywali pogrążyła.

2

@blakkudium Nadzieja prysła błyskawicznie.

0

@Colon Był najlepszy i zasłużenie wreszcie wygrywa.Nie sądzę jednak że szykuje się jakiś ogromny przełom u niego w głowie przed starciami na Sincaraza.

1

@Safrani Kiedyś tam w 2016 się zdarzyło-cześć Oski.

0

@Czajka90 Też nie wiedziałem.

0

@Colon Dlatego to właśnie Zverev jest championem turnieju!

0

@PiotrekAkReal To że taka grupa może się kiedyś pojawić to normalne już.Chodziło mi jednak że na Euro przed zmianą 2016 miało ciężkie grupy.

0

@PiotrekAkReal Lepszej grupy na ówczesnym Euro byśmy nie dostali.

1

@blakkudium Jak zwykle Cash Baby..

0

@PiotrekAkReal Tym bardziej szkoda że grupa była cholernie łatwa.Zwłaszcza że główny faworyt-Rosja zawiodła.

1

@blakkudium To po jasną cholerę odchodził?

0

@July_6_BcN Możesz poszukiwać żony Oski skoro bardzo chcesz.Ja znam jednego człowieka od swatowania z Twojego miasta.

0

@PiotrekAkReal Ten mecz otwarcia to z jednej strony sprawiedliwy remis ale jednak i dziadostwo naszych bo sami podłączyliśmy Greków do gry.

3

Dzisiaj mija 14 lat od nieudanego Euro 2012 (*)

0

@Criss18Barca Odpowiem krótko.Marek Papszun mnie oszukał, Legia również mnie oszukała.Ten sezon nie poszedł mi dobrze po prostu tak jak 24/25.I przede wszystkim zaskoczył mnie pozytywnie Lech.Lechia i Cracovia prawie siadły.Najbardziej zaskoczyły mnie drużyny ze spadku który obstawiałem.

1

@July_6_BcN Ty Oski również nie masz tego problemu.

1

@blakkudium Bo byli potężni w poprzedniej kampanii.

0

@MaziFCB Jak nie miał rywala poza podstawionym eksperymentem to ciężko aby miał mniej poparcia.

2

@escarabajo Nie wkurzaj mnie nawet.

2

@Encore To chyba w potężnym Bayernie taki okrzyk jak "SIUUUUUUUUUUUUUUUU"

1

@Comentateiro Z Afryki to raczej nikt nie zmieści się w półfinałach.

1

@Comentateiro Już byli 4 lata temu.Ich czas minął...

1

@Pedri16Future Te drużyny nie zagrają ze sobą w grupie niestety.

2

@Comentateiro 1 gol siadłby siłą woli a drugi strzałem życia.Wychodzi że jednego byśmy zdobyli tak realnie.

1

@escarabajo Muszą wygrać i wykorzystać niekorzystne warunki dla rywali.Inne mecze Norwegowie niech sobie wygrywają.

2

@escarabajo Oby Irak wygrał ten mecz otwarcia!

2

@Comentateiro Przynajmniej w ramach rewanżu strzelilibyśmy 1/2 gole.

3

@MessiForeverTheBest Ale to nie do Dyktatora tak, nie do Dyktatora tak..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?