FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bzyczekk Ja kojarzę tego ziomeczka ale raczej z mundialu 2014.
1
@BulaKG Pod reprezentację to jest dobry piłkarz bo tam trzeba ludzi walecznych.Klubowo z uwagi na długi kalendarz i kontuzje to już gorzej wygląda.
0
@mekston Tylko mecz towarzyski dla nich ale dla Polski aż mecz towarzyski.
1
@kocuur Polki dzisiaj wygrywają!
0
Myślałem że Nigeria to razem ze strzałem Wiśni zakończyła sparingi razem z nami a tu zonk...ciekawe jak Portugalia do nich podejdzie.
0
@kocuur Długo chodzisz na wybory? Bo Ja chodziłem odkąd skończyłem 18 lat i sam byłem podobnie podjarany wyborami/zmianami(podobno) i tym słynnym "obywatelskim obowiązkiem" ale po czasie widzę jak Ci którzy są głównymi aktorami w tym wyścigu szczurów, mają nas delikatnie mówiąc w tyłku a kampanie wyborcze są coraz to gorsze.Nie mówiąc już o tych debatach.
0
@mekston Czy lubię krzyżówki? niestety nie bardzo.
0
@kocuur Już to robiłem do wyborów 2023 i jakoś nie zauważyłem wielkiej zmiany.I zrobiłem sobie eksperyment polegający na omijaniu tego wyścigu szczurów i wiesz czego żałowałem bardziej? pójścia na wybory 2023.
0
@Hosh Chętnie bym to zrobił.
0
@Giwera Traktuję ten nagły "brak czucia" jako tradycję przed turniejem.
0
@Kidd Głosowanie przeciwko komuś bez żadnego pomysłu to nic nie warty głos.
1
@Kidd Dlatego Ja idę o krok dalej i nie chodzę już zupełnie na wybory.
0
@Eklerek Nie będę Ci mówił.Zachowam tę wiedzę dla siebie.
2
@Ivan90 W skali od 1 do 10 dałbym ósemkę.Zwłaszcza że oprócz sukcesów klubowych może jeszcze dołożyć coś z reprezentacją.
1
@Eklerek Urodziny to Ja mam ale nie dzisiaj.Dzisiaj jest dzień debiutantki roku.
1
@Safrani Cześć Oski.Wyspałem się.
2
@buglikos Ja będę kibicował Anglii!
2
@Giwera Ja nie ciuję tego...ale jak wystartuje mundial to poczują.Tak samo było w Katarze.
0
@Galford Forca Torrense :)
1
@Eklerek Oj Krzychu Krzychu..
4
@Popitek12 Marek Papszun w razie czego ich uratuje...a nie to nie ta stolica-tak tak ;)
2
Będę tęsknił za Mourinho w Benfice.Świetnie prowadził ten klub.
0
@tribo Zapewne Pani Jola Zasępa.
3
@Karol145 Tomasz Hajto ciekawie grał w Quizie.
0
@Czajka90 Bluźnię jak mental z Dębicy.
3
@Comentateiro Chciałbym tak uplastyczniać świat i przenosić się mentalnie do lat 80/90 gdzie człowiek nie miał co jeść, a kupował za ostatnie pieniążki bilet na reprezentację.
22
@Encore Borek pierdoli xD
1
@PatrychoO Był na Camp Nou niedawno to normalnie sobie pyka.
5
@misterio Floro-dawaj te nasze 150 milionów!
1
@PatrychoO Wypożyczyć Messiego do Barcelony i się znajdzie chętny.