0

@Bzyczekk Ja kojarzę tego ziomeczka ale raczej z mundialu 2014.

1

@BulaKG Pod reprezentację to jest dobry piłkarz bo tam trzeba ludzi walecznych.Klubowo z uwagi na długi kalendarz i kontuzje to już gorzej wygląda.

0

@mekston Tylko mecz towarzyski dla nich ale dla Polski aż mecz towarzyski.

1

@kocuur Polki dzisiaj wygrywają!

0

Myślałem że Nigeria to razem ze strzałem Wiśni zakończyła sparingi razem z nami a tu zonk...ciekawe jak Portugalia do nich podejdzie.

0

@kocuur Długo chodzisz na wybory? Bo Ja chodziłem odkąd skończyłem 18 lat i sam byłem podobnie podjarany wyborami/zmianami(podobno) i tym słynnym "obywatelskim obowiązkiem" ale po czasie widzę jak Ci którzy są głównymi aktorami w tym wyścigu szczurów, mają nas delikatnie mówiąc w tyłku a kampanie wyborcze są coraz to gorsze.Nie mówiąc już o tych debatach.

0

@mekston Czy lubię krzyżówki? niestety nie bardzo.

0

@kocuur Już to robiłem do wyborów 2023 i jakoś nie zauważyłem wielkiej zmiany.I zrobiłem sobie eksperyment polegający na omijaniu tego wyścigu szczurów i wiesz czego żałowałem bardziej? pójścia na wybory 2023.

0

@Hosh Chętnie bym to zrobił.

0

@Giwera Traktuję ten nagły "brak czucia" jako tradycję przed turniejem.

0

@Kidd Głosowanie przeciwko komuś bez żadnego pomysłu to nic nie warty głos.

1

@Kidd Dlatego Ja idę o krok dalej i nie chodzę już zupełnie na wybory.

0

@Eklerek Nie będę Ci mówił.Zachowam tę wiedzę dla siebie.

2

@Ivan90 W skali od 1 do 10 dałbym ósemkę.Zwłaszcza że oprócz sukcesów klubowych może jeszcze dołożyć coś z reprezentacją.

1

@Eklerek Urodziny to Ja mam ale nie dzisiaj.Dzisiaj jest dzień debiutantki roku.

1

@Safrani Cześć Oski.Wyspałem się.

2

@buglikos Ja będę kibicował Anglii!

2

@Giwera Ja nie ciuję tego...ale jak wystartuje mundial to poczują.Tak samo było w Katarze.

0

@Galford Forca Torrense :)

1

@Eklerek Oj Krzychu Krzychu..

4

@Popitek12 Marek Papszun w razie czego ich uratuje...a nie to nie ta stolica-tak tak ;)

2

Będę tęsknił za Mourinho w Benfice.Świetnie prowadził ten klub.

0

@tribo Zapewne Pani Jola Zasępa.

3

@Karol145 Tomasz Hajto ciekawie grał w Quizie.

0

@Czajka90 Bluźnię jak mental z Dębicy.

3

@Comentateiro Chciałbym tak uplastyczniać świat i przenosić się mentalnie do lat 80/90 gdzie człowiek nie miał co jeść, a kupował za ostatnie pieniążki bilet na reprezentację.

22

@Encore Borek pierdoli xD

1

@PatrychoO Był na Camp Nou niedawno to normalnie sobie pyka.

5

@misterio Floro-dawaj te nasze 150 milionów!

1

@PatrychoO Wypożyczyć Messiego do Barcelony i się znajdzie chętny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?