FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Adran360 Dlatego to podkreśla wyjątkowość imprezy.Inaczej byłoby to celebrowane gdyby to było grane co 2 lata.
0
@mekston Teraz mówię że mistrzami będą Knicks.
0
@mekston 2026 w takim razie będzie przełomem.
0
@OBSERWATOR2021 Szkoda bo obejrzałbym zderzenie głowami typowych fanatyków.
2
@mekston Czyli remisu nie będzie (*)
1
@michaleu Życzę powodzenia w oglądaniu tych nocnych meczów xd
0
@Kgorecki2500 Niczym Lew.
0
@Gibbon_FCB Jak na 5 minut to znakomicie!
0
@Hosh Zapewne bardziej się zapamięta bo w Portugalii to ciężko się przebić przez beton.
1
@mekston To co Ja wolę zostawmy dla siebie.
9
I co Rambla marudzi? gol jest? jest.Jeszcze Raul z golem zapłakany.
0
@Hosh Tylko to nie ten Mora.
0
@Bernard777 Daj mi obejrzeć chociaż te pół godzinki abym się wdrożył w spotkanie.
0
@Giwera Ja nie muszę się spieszyć Gieniuś.
1
@LAMC_10 Ja dopiero zobaczę.
0
@takisobiektos Raczej do mojej 1-ligowej Pogoni.
3
Niech żyje piłka nożna!
0
@mekston To czyli też nie pojadą na turniej.
0
@BojanKriKicz Czyli to dlatego tak gardzisz San Antonio.Przy okazji, z tego co kojarzę to Knicksom nie kibicujesz.
3
@Giwera Hit kolejki otwarcia.
0
@mekston Dzięki za dwie ciekawostki ale sam wiesz jaki będzie finał i jak będą się bawiły obydwie reprezentacje w przeciwieństwie do napiętych reprezentacji.
1
@Eklerek Ochoa w razie czego obroni dwie setki.
0
@BojanKriKicz Komu Ty w zasadzie kibicujesz w NBA? czy po prostu nienawidzisz San Antonio?
4
@Giwera I to będzie warte choćby powtórki.
2
@Kgorecki2500 Tradycja zachowana przynajmniej.
1
@Roobo Oby tak w Polsce było.Byłoby co oglądać przynajmniej.
1
@Hosh Hiszpania/Portugalia/Maroko łamią prawa człowieka? bo muszę wiedzieć zawczasu czy Włosi planują tam jechać za 4 lata.
1
@Lanosss Będzie największym zwycięzcą.
3
@Kidd Amir-Al Ammari!
0
@Lanosss Te i poprzednie playoffy są bardzo dobre dla oglądalności.