2

@Adran360 Dlatego to podkreśla wyjątkowość imprezy.Inaczej byłoby to celebrowane gdyby to było grane co 2 lata.

0

@mekston Teraz mówię że mistrzami będą Knicks.

0

@mekston 2026 w takim razie będzie przełomem.

0

@OBSERWATOR2021 Szkoda bo obejrzałbym zderzenie głowami typowych fanatyków.

2

@mekston Czyli remisu nie będzie (*)

1

@michaleu Życzę powodzenia w oglądaniu tych nocnych meczów xd

0

@Kgorecki2500 Niczym Lew.

0

@Gibbon_FCB Jak na 5 minut to znakomicie!

0

@Hosh Zapewne bardziej się zapamięta bo w Portugalii to ciężko się przebić przez beton.

1

@mekston To co Ja wolę zostawmy dla siebie.

9

I co Rambla marudzi? gol jest? jest.Jeszcze Raul z golem zapłakany.

0

@Hosh Tylko to nie ten Mora.

0

@Bernard777 Daj mi obejrzeć chociaż te pół godzinki abym się wdrożył w spotkanie.

0

@Giwera Ja nie muszę się spieszyć Gieniuś.

1

@LAMC_10 Ja dopiero zobaczę.

0

@takisobiektos Raczej do mojej 1-ligowej Pogoni.

3

Niech żyje piłka nożna!

0

@mekston To czyli też nie pojadą na turniej.

0

@BojanKriKicz Czyli to dlatego tak gardzisz San Antonio.Przy okazji, z tego co kojarzę to Knicksom nie kibicujesz.

3

@Giwera Hit kolejki otwarcia.

0

@mekston Dzięki za dwie ciekawostki ale sam wiesz jaki będzie finał i jak będą się bawiły obydwie reprezentacje w przeciwieństwie do napiętych reprezentacji.

1

@Eklerek Ochoa w razie czego obroni dwie setki.

0

@BojanKriKicz Komu Ty w zasadzie kibicujesz w NBA? czy po prostu nienawidzisz San Antonio?

4

@Giwera I to będzie warte choćby powtórki.

2

@Kgorecki2500 Tradycja zachowana przynajmniej.

1

@Roobo Oby tak w Polsce było.Byłoby co oglądać przynajmniej.

1

@Hosh Hiszpania/Portugalia/Maroko łamią prawa człowieka? bo muszę wiedzieć zawczasu czy Włosi planują tam jechać za 4 lata.

1

@Lanosss Będzie największym zwycięzcą.

3

@Kidd Amir-Al Ammari!

0

@Lanosss Te i poprzednie playoffy są bardzo dobre dla oglądalności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?