0

@Encore Nauczyła się od Chłopaka?

0

@mekston Jestem zadowolony Koniku.

1

Lubię takie światło-cienie na murawie.

2

@Encore Dziwne bo to nie okolice 11 marca.

0

@Peciak Musiałbym w Totka spróbować swoich sił.

0

@tomek8756 Ja akurat aż tak na pieniążki nie zwracam uwagi.

0

@thorin Dlatego że droga eliminacji z Europy wcale nie ułatwiła się przez zwiększenie liczby drużyn na mundial.

0

@Bobo25 To byłaby nie lada sensacja.

0

@Guillegavira Wiem ale jedna z tych ekip musi zająć 2 miejsce w grupie co jest mało prawdopodobne.

1

@FioletoweOczy Kłopot w tym że one gryzą.

1

@Romario87 Pamiętam Pana Jacka zwłaszcza z "Jedwabu"

1

@Faro Prawie jak herb pewnego klubu z NBA.

0

@MessiForeverTheBest Kanada zapewne siądzie mu.

3

@MessiForeverTheBest Dobre ten Ziomek ma predykcje.

2

@kocuur Azja wiadomo-kultura gry.

0

@Eklerek Aż taki emocjonalny Jesteś?

3

@Marusek Ze Słowenią tradycyjnie coś musi pójść nie tak.Podobnie jak z Iranem.

1

@michaleu A najgorsze że buzia nie może się uspokoić tylko musi sama się otwierać mimo najszczerszych chęci.

2

@michaleu Takie oglądanie jest bardziej męką niż oglądaniem.

2

@misterio Dlatego że mówiłem że mnie nie będzie.Ja nawet bym nie podejmował się wyzwania obejrzenia wszystkich meczów za grubą kasiorę.

1

Miała być dobra seria między Hanwhą a T1 i taka jest @Roobo

1

@Batys To może sam dołącz jak chcesz.

0

@Batys Bez Ekstraklasy nie miałbym co w piłce klubowej oglądać.

2

@misterio Miałem właśnie o to zapytać!

0

@Batys Niech nawet nie próbują zatem.

1

@michaleu Czas pokaże że nie dasz rady bo to wypala.

0

@dawo17 Remis 0:0.

2

@Giwera Zadowolony choć nie widziałem wyniku. @michaleu Ty również polegniesz Gieniusiu z Warszawy.

0

@Bzyczekk Wiem że go trzyma ale 2-3 lata i trzymać go te kajdany kontraktowe przestaną.

0

@Batys Na stałe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?