FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawa seria się zapowiada u Hanwhy z T1 jeśli pierwsza mapa była tak mocna.
1
@Safrani Do usług.
1
@BorzyKrzys Przy okazji Jakub Wawrzyniak podjął złą decyzję z mistrzami świata-Anglią-mianowicie robi im krzywdę.
1
@BorzyKrzys Polska rozczarowaniem? a czym ma rozczarować na turnieju?
0
@Kgorecki2500 19,99? znajome.
1
@mekston Nie miałem Koniku.
3
@Romario87 Świetna piosenka.
1
@Marusek Niepotrzebnie zatem się golił.Świetna fryzura.
1
@Pablozeusz Nikt nie ogra naszych Orzełków na tym mundialu.
2
@Eklerek A więc trzeba powiedzieć że biedni Koreańczycy zostali napadnięci seksualnie.
1
@Safrani 2x kiedyś miałem. @mekston Nie mam Koniku.
1
Dobrze że nie planuje ściąć tych bujnych włosów.
1
@Roobo Ciekawe czy się szybko przyzna ten kto wygrał.
0
Jakoś tak ciekawiej kiedy inne kontynenty potrafią ogrywać naszą Europę.Przynajmniej w piłeczkę nożną bo w Esporcie to normalne.Zwłaszcza Korea.
0
@Seledynowy Bezbłędnie ;)
3
@John_Doe Obyśmy wygrali mecz otwarcia.
1
@Czajka90 Nie oglądam Oski.Innym razem spróbuję sobie taki mecz obejrzeć o tej porze.
1
@escarabajo Skoro łyknęli już Colorado to i Carolinkę niech dziabną.Tutaj może być chociaż 7 meczów bo w NBA na tyle się nie zapowiada.
1
@escarabajo Oby Vegas wygrało piątą grę.
0
@Karol145 Wiem-zajebisty taktycznie.
3
@Sulimo Do reprezentacji Polski przy okazji też.
0
@Karol145 I jak wrażenia? znakomite? fenomenalne?
0
@Seledynowy Wymienisz skład Korei po 4:00?
2
@escarabajo Bramkarz z Holandii znaczy z Czech powinien wystarczyć.
1
@escarabajo Pepiczkowie mają skuteczną odpowiedź na Sona z Korei-czyli Patricka Schicka.
0
@Bernard777 Ten sędzia z Brazylii chyba dość wrażliwy jest na kartki.
0
A więc słodkich snów dla tych którzy mają ochotę obejrzeć Koreę Południową z Czechami :)
0
@Pawel13sz Wiem że był karny, niemniej z tamtej akcji zakładam że bez faulu więcej byśmy nie wyciągnęli bo to był taki mecz "stojanowa"
1
@Tasde Wystarczy posłać na mecz otwarcia Afrykę do boju i można bić rekordy.
0
@Pawel13sz My w sumie też nie.