1

@heniusss Na Mundialu nie oczekuję od niego takich cudów jak od Iniesty ale niechże wróci do swojej przyzwoitej formy.Bo od finału Euro 2024 jest cieniem samego siebie.

1

@gumaz Planują wakacje za ewentualną moją wygraną w Totka.

1

@APTAPT Przewaga nie taka duża była aby porównywać się do San Antonio.10 punktów-to rozumiem.

1

@gumaz Była półtora roku temu.Mam taką księgę od Pana Mateusza. @MessiForeverTheBest Kłopot w tym że Ja nie grałem w quizach xd

1

@Spider_Man A co z Haiti tymczasem?

2

@Spider_Man Haiti i Szkocja ;)

1

@zadafcb Wisła to zawsze Wisła.Kiedy ewentualny pojedynek z Ciężkowianką Jaworzno? @svensonFCB

3

@michaleu Przynajmniej od następnego tygodnia wlatują godziny 18/19.

2

@misterio Byłby przydatny na ewentualną III rundę przeciwko mistrzom Gibraltaru z Lincoln bo to groźna drużyna.

2

@VamoSBarca88 Kim ma tam własnego Messiego. @Adran360 Tam tylko gole rywali pokazywane są.

2

@Adran360 Na Północy takiej atrakcji zapewne nie mają ;(

1

@Eklerek Jego pierwszy finał w karierze gdziekolwiek.

3

Polak Kamil w drugim secie zlał Ruska pasem i wygrał oczywiście meczyk.Brawo!

1

@Pawlak1992 Ja będę bo to Mój osobisty czarny Konik imprezy.

0

@Eklerek Kamil odłoży bo ma czas.

1

@Eklerek Tylko wtedy Maja zahamuje swoją karierę a jest w ciekawym momencie jakiego nigdy nie miała.

2

@Marusek Podobno niedzielni ludzie są dość leniwi z reguły. @FCBparasiempre Ten ogrom wpisów nie jest dziełem przypadkowym.

1

@Eklerek Trawa niestety ale poza Wimbledonem nie ma niczego ciekawego do zaoferowania jeśli chodzi oczywiście o punkciki i brak jej chociaż jednego mastersa 1000.Tyle się o tym mówi a od kilkunastu/kilkudziesięciu lat nic się w tym kierunku nie dzieje.

1

@Marusek To prawda że w niedzielę przybyłem na świat.

3

Rusek opadł z sił to Kamil korzysta z okazji i słusznie!

2

@Eklerek Demon nie będzie w sytuacji Ruska grania kilka godzin wcześniej mecz i będzie faworytem.

1

@esem91 Dobrze serwuje przez cały mecz.

2

@gumaz Aktor Mariana i tak dożył solidnego wieku.Jeśli się nie mylę to zaczynał mniej więcej w podobnym wieku serial jaki obecnie miałby ŚP. Gnatowski.

1

@Eklerek I jakaś nadzieja u Panów że nie będzie trzeba tylko liczyć na mierne szanse Huberta.

1

@Adran360 Szkoda.Lepsze to niż planowane Igrzyska za 14 lat.Finansowo oczywiście nie mamy szans na samodzielny mundial.

4

Brawo Kamilu za 1 seta!

2

@Adran360 Czyli tak wyglądałyby Siedlce gdyby był w Polsce mundial.

1

@gumaz To nie Ibisz.Tam Adminem jest jakiś Kamil bo się przyznał w jednym z komentarzy.

4

@gumaz Jeszcze troszkę to Admin Polsatu wrzuci wszystkie odcinki serialu.

0

@mekston Nie mam po co w sumie tam zakładać konta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?