FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore O kurde.Ale pojedynek Huberta z Andrzejkiem się szykuje.
1
@Konradowskyy Przydałoby się trzem muszkieterom drugie mistrzostwo po kolei.
0
@Czajka90 Smacznego.Rozumiem że nie sam?
0
@Eklerek Lorenzo jest z lat 2000.Mi potrzeba byków lat 90.
0
@Encore @Eklerek Kogo Panowie proponują dołączyć do Jeźdźców Apokalipsy Tenisowej w zamian za Zvereva? De Minaura lub Fritza?
2
@LAMC_10 Wiem...zostaję tutaj!
1
@LAMC_10 Byłaby lepsza.
1
@Eklerek Największa beka jest z tego że nawet w turnieju cudów w Paryżu On i tak poleciał na 2 rundzie XD
1
@Konradowskyy Skończyło się już noc!
1
@Eklerek Ale na Tsitsipasa by wygrał.
0
@Eklerek To zaraz mu punkcik odbiorą.
3
@FCBparasiempre Tutaj wiele zmieniła pandemia.
0
@Eklerek Nie dostał ostrzeżenia od sędziego?
0
@LeszekFCB Nie znam się na żartach.Ludzie z kolei nie znają moich żartów.
1
@Eklerek Ach w sumie to Bublik to takie cuda wykonalne są.
0
@Eklerek Niespotykany choke na trawie.Jak można na tej nawierzchni sobie na stratę 2 podań po kolei pozwolić?
0
@LeszekFCB Nie wiem.Uczę się.
2
@Eklerek Iga w Paryżu przeciwko Ukraince tak serwowała.
0
@Kengo Nawet niesprawdzony turniej 48 drużyn a już 64 ekipy xd
1
@Camilo93 Jedyne czego od nich chcę w fazie grupowej to żeby mieli takiego rywala który im sprawi problemy i dzięki temu będą odpowiednio nastrojeni na fazę pucharową.
4
Ekstraklasa nie próżnuje skoro nowym piłkarzem Śląska Wrocław ma zostać Dembele!
1
@malypuzon Tutaj chociaż byliśmy na turnieju.
1
@Lanosss Dziękuję serdecznie.Liczę na powrót hegemonii ligowej bo dawno takiej Porto nie miało już.
1
@Giwera Podsumowanie polskiej piłki.
0
@Criss18Barca Niezłą karierę działacza robi.
0
@D10SLEO Testuje swoje limity.
0
@Lanosss Możesz tu możesz w gorących, możesz nawet na PW.
1
@Giwera #Walczymy choć nie oglądam.
1
@gumaz To ten-MaJazda!
0
@Who_you_mam AI to omijać z dala!