FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz On nie jest posłem na sejm?
6
@Who_you_mam Ładnie to tak się nabierać na technologię?
2
@gumaz Ja dzisiaj celebruję urodziny i oglądam co innego.
0
@mekston Sądzę że sprawią choć wiem że raczej nie dadzą rady bo rywal za silny.
1
@Nazio_87 Średnia ta technologia.Zwłaszcza ta środkowa plansza.
1
Niezbyt mocna reprezentacja w fazie pucharowej to jeszcze kolejne kłody pod nogi.
1
@Giwera #Walczymy!
1
@Faro My tak od dawna już.To raczej ciąganie się za uszy niż dissowanie.
0
@Pablozeusz Zawsze mogą być jak ten zespół-Jeden Osiem L.
1
@michaleu Nie Jestem stary Gieniusiu z Warszawy. @Giwera Goat czego?
1
@Bernard777 Przynajmniej wolna xd @Faro Patrz patrz jaki kijek w tyłku wyżej xd
0
@Batys Normalnie kobiecy Popek.Prawie tak samo ładna jak ta dziewczynka od PiS-u.
1
@Batys Patrz jaka piękna dziewczynka.
0
@Encore Do Barcelony Go!
0
@Colon Ktoś musi zapłacić za proste błędy :)
0
@kocuur Rozwój tych dwóch ostatnich jest powolny ale widoczny.Reprezentacja raczej w drugą stronę xd
0
Gen.G i T1 jutro o wyjazd na MSI.Dla Lola to z jednej strony zajebiste ale z drugiej troszkę smutne bo jedna z tych ekip na turnieju nie zagra (*) @Roobo @HypeR
4
@LAMC_10 Karły na imprezę by się przydały w takim razie.
2
@MessiForeverTheBest Z lejkiem.
2
@Kessie Nowocześnie.
3
@Kozinho. Jak u Szczęsnego xd
0
@Arkon Zapewne bym był bo wiekowo byś legalnie złapał się.
0
@mekston Raczej żadnej wielkiej.
2
@Safrani Dlatego że musiałbym się poświęcić związkowi aby potencjalna żonka nie uciekała. @Kozinho. Dokładnie!
1
@MessiForeverTheBest Sądziłeś że Jestem jak dawny użytkownik lat 18/28?
4
@takisobiektos W 2018 był mundial w 4K.Kolumbia, Kazań, Klęska i czwarte K.
0
@AmigoBlancos Czerwiec w tym przypadku dość łagodny jest.
2
@MessiForeverTheBest A ile Ty Myślałeś że kończę? chyba nie sądziłeś że 1999 w nicku to cyferki z tyłka wyjęte?
2
@martusiaaaa 18 skończysz to wtedy poleję coś mocniejszego.Teraz co najwyżej 3 cytryny albo 3 pomarańcze.
1
@Czajka90 Poleję tylko tym pełnoletnim.