1

@Czajka90 Zastanowię się.

0

Ten z ładną fryzurą to nawet nie był w plotkach do Realu.Co tam się kuźwa odbywa?

1

@MessiForeverTheBest Coś się przyśniło?

0

@19xavi93 Wolę bardziej ludzką piłkę. @Czajka90 Mecz o mistrza?

1

@Spider_Man Polska piłka mogłaby grać na mundialu ale jak zwykle czegoś zabrakło.

0

@gumaz To nie to samo.Zwłaszcza że Polska przegrała.

1

Tęsknię za Ekstraklasą...siadłby teraz taki niedzielny meczyk po 17:30 Legii z Cracovią.

4

@Luciano99 Przyda się.

3

@blakkudium Szkoda że do Lizbony nie wrócił.

2

@blakkudium Haiti to prawie jak Tahiti więc jest się czego obawiać.

0

@ArterkHD Przesada.

1

@Eklerek Triumf nad tymi dwoma ostatnimi zwłaszcza cieszy.

1

@blakkudium Oby tak dalej Europko!

3

No to brawo Kamilu Majchrzaku.

1

@Eklerek Niech wygra 7:3.

1

@ArterkHD Ledwo zipie?

1

@Eklerek Musiał jak na złość.

0

@Criss18Barca Co Misiura po sezonie przedłużył kontrakt z Płockiem to jego.

0

Mam nadzieję że Kamilowi te 40:15 nie zostanie w głowie bo jest szansa na puchar.

2

@LAMC_10 Kontuzje i fakt że jest za dobrym chłopakiem tenisowo.Tak jak Ruud.Nie ma w sobie czegoś takiego jak gen zwycięzcy i najczęściej przegrywa mecze których zwyczajnie nie powinien bo zamiast iść po swoje w decydujących momentach to czekał na błędy rywala.

1

@barcelonaLM Jedyny powód do radości i półfinał Wimbledonu.

2

@barcelonaLM Dobrze się kiedyś zapowiadał.Dzisiaj już pozostało odcinać kolejne kupony i kończyć karierę.

2

Brawo Kamil za pierwszą partię na Demona.

2

@FCBparasiempre Zwiastun nieudanych mistrzostw.

2

@Giwera Oj Gieniuś Gieniuś, Ty to masz problemy życiowe.

2

@gumaz Podobny do Tatusia.

0

Całkiem obiecujący początek Kamila.

8

@Encore Słuszne podejście.

0

@gumaz Przecież tam jego Ojciec współpracuje.

0

@gumaz Czemu nie w Zerówce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?