FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Derpowsky Poczeka na 20 lipca.
1
@LukaszFan Wygrają 4-1.
0
@Derpowsky Zapewne mundial ogląda i przez późne godziny wiadomo co się dzieje.
0
@Piotrek1993 Świetny napastnik tylko goli nie strzela.
0
@TaughtMule Przecież pod koniec maja przedłużył kontrakt o kolejny rok z Wisłą to jak nagle miał sobie odejść do Motoru?
0
@Messi1000000 Joao Bednarka wzięli i mi ukradli z Porto.
1
@MateS Albo Górnik z Wisłą.Siadłoby takie wyrównane spotkanie.
0
@Lanosss I tak z dwójką Vinicius/Kimbappe sytuacja pozostanie niezmienna.Muszą kogoś z tych dwóch się pozbyć bo we dwóch to raz że się dublują a dwa po prostu ich ego niszczy siebie nawzajem.
1
@MessiForeverTheBest Nie ukradli bo nie Jestem w USA.Niemniej to tylko pokazuje problemy z jakimi musi się zmagać ta reprezentacja.Jak wyjdą z grupy-spoko.Wygląda że będę mógł komuś kibicować do 1/8 finału.
0
@Lanosss Real dużo kupuje ponownie ale czy to ma sens?
0
@Lanosss Może właśnie po to aby kogoś odstrzelić(czytaj Mendyego i Frana)
0
@Czajka90 Z tego co słyszałem to była jakaś wspominka o Barcelonie ale nawet jednej o Realu nie było.
1
@Czajka90 Zastanowię się.
0
Ten z ładną fryzurą to nawet nie był w plotkach do Realu.Co tam się kuźwa odbywa?
1
@MessiForeverTheBest Coś się przyśniło?
0
@19xavi93 Wolę bardziej ludzką piłkę. @Czajka90 Mecz o mistrza?
1
@Spider_Man Polska piłka mogłaby grać na mundialu ale jak zwykle czegoś zabrakło.
0
@gumaz To nie to samo.Zwłaszcza że Polska przegrała.
1
Tęsknię za Ekstraklasą...siadłby teraz taki niedzielny meczyk po 17:30 Legii z Cracovią.
4
@Luciano99 Przyda się.
3
@blakkudium Szkoda że do Lizbony nie wrócił.
2
@blakkudium Haiti to prawie jak Tahiti więc jest się czego obawiać.
0
@ArterkHD Przesada.
1
@Eklerek Triumf nad tymi dwoma ostatnimi zwłaszcza cieszy.
1
@blakkudium Oby tak dalej Europko!
3
No to brawo Kamilu Majchrzaku.
1
@Eklerek Niech wygra 7:3.
1
@ArterkHD Ledwo zipie?
1
@Eklerek Musiał jak na złość.
0
@Criss18Barca Co Misiura po sezonie przedłużył kontrakt z Płockiem to jego.