1

@MirusAmisz Za mało doliczył.

1

@RoberDzik Mecz do zapamiętania*

0

Co Oni takiego przyspieszenia nagle doznali?

2

@Adran360 Frekwencyjni sceptycy.

1

@Dari0G Szkoda że zaraz koniec.

1

@Eklerek To Zidane może na mączce się odnajdzie za rok.

0

@brzucho Jest fanem Arsenalu.

1

@Safrani Ja nie spożywam tych prezentów dzisiaj tylko w razie czego.

1

Oby doliczył z 8 minut bo przerwy były w meczu.

1

@Eklerek Dopiero 38? młody w sumie.

0

@Eklerek Ile tenisowy Zidane ma lat? z 300?

2

@Adran360 Tak, tak sprawiły.

2

Gooola nie ma...myślałem że siądzie.

1

@Dari0G To prawie jak z Austrią podczas Anschlussu.

1

@Safrani Co mam powiedzieć, po prostu wódeczka wjechała.

2

@Marcelinho132 Dlatego że strzelają i kręcą się wokół pola karnego Kataru jak pierdoły.

1

@Dari0G Chyba że Niemcy stwierdzą że dość neutralności i idą na wojnę!

1

Śmierdzi gooolem-zemstą za te marnowanie okazji.

0

@Jarema2000 Zbiera siły na następne mistrzostwa.

1

@Safrani Również płynny xd

2

@dmcteam Jestem podniecony mistrzostwami.

0

Brakuje wykończenia Szwajcarom i to bardzo.

1

@PatrychoO Chipsy-Cola-Gramy w Lola(kiedyś)

1

@Adran360 xG Helweci mają dzięki temu wysokie.

1

@Balboa901 Pamiętam te koszulki.

1

@Spider_Man Mi odpowiada tempo meczu.

0

@Kozinho. Po wyborach.

1

@Balboa901 Muszą zmienić nazwę kraju.

1

@Frimpong Leć i nastaw sobie budzik na 24:04.

0

Katarowi popełniają za proste błędy.Brakuje nóg w tym wszystkim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?