1

@Roobo Wywiad piłkarza Lechii z Niecieczą w przerwie meczu powinien pokazać że nie warto brać piłkarzy na gorąco przed przerwą.Jeśli zaś mikrofonowcy koniecznie chcą wywiadów to niech nie dziwią się że piłkarze mogą użyć mocniejszych słów na antenie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Oni są nieprzyjemni do grania dla każdego.Twardy reprezentacyjny futbol.

1

@Marusek Generalnie to Europa nie wygrywa w Ameryce mistrzostw.Niemcy jedynie przełamały klątwę 12 lat temu.

0

@Salchent Bot T1 przeciąga na plecach serię.Keria to wiadomo-niemniej Peyz ma dobrą serię.Może nie jakąś perfekcyjną bo kilka błędów zrobił ale jest konkret.Oner z kolei ma zdecydowanie lepszą serię niż to co miał na Hanwhę.

0

@partymaker Obyście jako nowi mistrzowie za rok wrócili do finałów ligi bo ostatnio jest w tym klątwa NBA jeśli chodzi o tę dekadę.

2

@paweu_warrior Dlatego że w sportach amerykańskich więcej poświęca się hymnom i ceremoniom otwarcia.Jeśli chodzi o wręczenie pucharów to daje się tylko mistrzowi to co należne a drugie miejsce nie istnieje delikatnie rzecz ujmując.

1

Szkoda że ktoś z dwójki T1 i Gen.G musi nie jechać na MSI a w zamian pojedzie jakieś Top Esports z Chin.. @Roobo @HypeR

1

@VamoSBarca88 Siehehema!

2

@partymaker Gratuluję mistrzostwa.

0

@Encore Spurs mnie zawiedli i to strasznie w tej serii.

3

@Gibbon_FCB Po to aby go przepalić w Realu Madrid?

0

@Eklerek Im te kolczyki nie są potrzebne.

0

@takisobiektos Widziałem że Jeźdźcy zbuntowali się i walczą już ze sobą.

2

@Herato Ja nie potrzebuję specjalnego wybaczenia.

1

@Eklerek To Będziesz czytał częściej o tym że taki Ancelotti czy Raphinia/Vinicius to w zasadzie Donkeye.

0

@mercurial2000 Nie kojarzę.

0

@Eklerek To pewnie jakieś typowe Fawelarze coś jak w Anglii z kibicami.

0

@Eklerek Ciężko ujarzmić taką koninę.

3

@mercurial2000 Cóż to za program?

1

@ACMaldini3 Musisz zatem poczekać na Euro.

1

@Zbyszard Przerzuciłeś się już zupełnie na tryb nocny.

0

@Comentateiro Musisz wygrać i ratować Europę bo idzie miernie.

1

@Marcelinho99 My już się nie kompromitujemy.My się przyzwyczajamy do tego że Jesteśmy słabi.

0

@Zbyszard Wstawaj-szkoda dnia!

0

@Eklerek Zabrakło gola na 2-1 i byłby typowy triumf Ancelottiego.

0

@MessiForeverTheBest To jak piłkarze mają sobie radzić z tak wieloma obciążeniami?

0

@gumaz O tej porze? noc jest od spania Marki! @MessiForeverTheBest I dobry jest bo Urbanowcy zatroszczyli się o nasze zdrowie psycho-fizyczne.

1

@Eklerek Tutaj dobrze Neymar wyglądał.

2

@MessiForeverTheBest Dzień Dobry o tej porze!

2

@kubix05 Wiedział już 11 lat temu o początkowych problemach Europy na mistrzostwach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?