FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Może Ameryka dla Europy za dzika?
1
@Marusek Ciekawe czy zdążą dojść.. @PatrykBarca I częściowo Afryka.
1
@Adran360 Vozinha-Złota Piłka!
1
Europa powolutku, pomalutku wchodzi w turniej..
2
@xVENUMx A Niemcy?
2
@Conradxc Trzeba zgłosić się do Andrzeja i jego niezawodnych detektywów.
1
@blakkudium Mniej rudy.
0
@APTAPT Przecież Hiszpanii taki zimny prysznic wyjdzie na dobre.Grupę wciąż mają pod kontrolą.
1
@Ptasior Aldewereld.
3
@blakkudium Jego twarz brzmi znajomo.
3
@Dari0G Normalna mafia.
1
Patrząc na koszulki to kontynuacja meczu Hiszpanii z Wyspami Zielonymi.
4
@blakkudium To jest sprawa kryminalna skoro miał go na muszce.Skąd Florentino posiada broń?
3
@APTAPT Przecież Miałeś ostatnie dni bardzo dobre.Nie wybrzydzaj sobie.
0
@NeroTFP1 Mój idol.
0
Jakiś inny sędzia bo na tym turnieju wszyscy jacyś za bardzo podobni do siebie są.
1
@heniusss Z uwagi na dłuższy turniej lepiej się wyłożyć w grupie wcześniej niż pompować się takim rekordem na fazę pucharową.
1
@Spider_Man Szkoda że Iran i Nowa Zelandia nie wybiegną teraz.
0
@LeszekFCB Picie jest nie dla mnie.
0
@LeszekFCB Ja nie muszę pić aby pisać.
0
Już za cztery lata, już za cztery lata-Anglia będzie mistrzem świata!
2
@michaleu Może spojrzę na końcówkę chociaż.
3
@michaleu Ja bym chciał obejrzeć moich ludzi w akcji.
0
Szkoda że jedna z trzech moich mniejszych reprezentacji-Iran nie gra o 21:00 :(
1
@Rupert_Haubica Do więźnia go!
5
@clyde Odbieraj wygraną i nie marudź.
1
@barcelonaLM Dlatego że Jesteśmy beznadziejni piłkarsko.
1
@gumaz Dziesiątka.
0
@Xpert77 Wyspy Polskie też swoje pierwsze mistrzostwa świata w 1938 miały bardzo dobre.Może problemem jest nadmiar doświadczenia?
1
@Lanosss No, elegancko.