1

@Faro Może Ameryka dla Europy za dzika?

1

@Marusek Ciekawe czy zdążą dojść.. @PatrykBarca I częściowo Afryka.

1

@Adran360 Vozinha-Złota Piłka!

1

Europa powolutku, pomalutku wchodzi w turniej..

2

@xVENUMx A Niemcy?

2

@Conradxc Trzeba zgłosić się do Andrzeja i jego niezawodnych detektywów.

1

@blakkudium Mniej rudy.

0

@APTAPT Przecież Hiszpanii taki zimny prysznic wyjdzie na dobre.Grupę wciąż mają pod kontrolą.

1

@Ptasior Aldewereld.

3

@blakkudium Jego twarz brzmi znajomo.

3

@Dari0G Normalna mafia.

1

Patrząc na koszulki to kontynuacja meczu Hiszpanii z Wyspami Zielonymi.

4

@blakkudium To jest sprawa kryminalna skoro miał go na muszce.Skąd Florentino posiada broń?

3

@APTAPT Przecież Miałeś ostatnie dni bardzo dobre.Nie wybrzydzaj sobie.

0

@NeroTFP1 Mój idol.

0

Jakiś inny sędzia bo na tym turnieju wszyscy jacyś za bardzo podobni do siebie są.

1

@heniusss Z uwagi na dłuższy turniej lepiej się wyłożyć w grupie wcześniej niż pompować się takim rekordem na fazę pucharową.

1

@Spider_Man Szkoda że Iran i Nowa Zelandia nie wybiegną teraz.

0

@LeszekFCB Picie jest nie dla mnie.

0

@LeszekFCB Ja nie muszę pić aby pisać.

0

Już za cztery lata, już za cztery lata-Anglia będzie mistrzem świata!

2

@michaleu Może spojrzę na końcówkę chociaż.

3

@michaleu Ja bym chciał obejrzeć moich ludzi w akcji.

0

Szkoda że jedna z trzech moich mniejszych reprezentacji-Iran nie gra o 21:00 :(

1

@Rupert_Haubica Do więźnia go!

5

@clyde Odbieraj wygraną i nie marudź.

1

@barcelonaLM Dlatego że Jesteśmy beznadziejni piłkarsko.

1

@gumaz Dziesiątka.

0

@Xpert77 Wyspy Polskie też swoje pierwsze mistrzostwa świata w 1938 miały bardzo dobre.Może problemem jest nadmiar doświadczenia?

1

@Lanosss No, elegancko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?