0

@RoberDzik Zostaw Anglię! nie krzywdź ich stawiając ich w gronie faworytów.

2

@Adran360 Dobrze że Anglicy grają na innych europejczyków a nie np. na Ghanę bo by sobie Anglicy nie dali rady.

0

@Zoker Dzika Ameryka.

0

@DiSBlaDE 1:2 przegrali to w sumie niedużo.Choć dla nich pewnie jak 1:5.

2

@SiempreCule10 A Joao Bednarek patrzy i śmieje się z nich popijając kolejne winko Porto.

3

Belgia przypomina mi troszkę Polskę z oczekiwaniami turniejowymi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Katalończyk 99 Wniosek prosty.Trzeba dostać jak najmocniej na dziurę w meczu otwarcia. @turhiay Polska za mało tam przegrała najwyraźniej.

0

@domin1515 Może Oni specjalnie chcą zacząć jak pewne 2 reprezentacje?

1

Belgia musi pamiętać że Hiszpania w 2010 i Argentyna w 2022 również przegrały mecz otwarcia!

0

@aspr1me My byśmy chcieli grać jak Piotrusie.

1

@Faro Może zbyt czytelni są.

1

@D10SLEO To jak Polska ma wtedy się wślizgnąć na turniej?

1

@Faro Może Ameryka dla Europy za dzika?

1

@Marusek Ciekawe czy zdążą dojść.. @PatrykBarca I częściowo Afryka.

1

@Adran360 Vozinha-Złota Piłka!

1

Europa powolutku, pomalutku wchodzi w turniej..

2

@xVENUMx A Niemcy?

2

@Conradxc Trzeba zgłosić się do Andrzeja i jego niezawodnych detektywów.

1

@blakkudium Mniej rudy.

0

@APTAPT Przecież Hiszpanii taki zimny prysznic wyjdzie na dobre.Grupę wciąż mają pod kontrolą.

1

@Ptasior Aldewereld.

3

@blakkudium Jego twarz brzmi znajomo.

3

@Dari0G Normalna mafia.

1

Patrząc na koszulki to kontynuacja meczu Hiszpanii z Wyspami Zielonymi.

4

@blakkudium To jest sprawa kryminalna skoro miał go na muszce.Skąd Florentino posiada broń?

3

@APTAPT Przecież Miałeś ostatnie dni bardzo dobre.Nie wybrzydzaj sobie.

0

@NeroTFP1 Mój idol.

0

Jakiś inny sędzia bo na tym turnieju wszyscy jacyś za bardzo podobni do siebie są.

1

@heniusss Z uwagi na dłuższy turniej lepiej się wyłożyć w grupie wcześniej niż pompować się takim rekordem na fazę pucharową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?