FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Zostaw Anglię! nie krzywdź ich stawiając ich w gronie faworytów.
2
@Adran360 Dobrze że Anglicy grają na innych europejczyków a nie np. na Ghanę bo by sobie Anglicy nie dali rady.
0
@Zoker Dzika Ameryka.
0
@DiSBlaDE 1:2 przegrali to w sumie niedużo.Choć dla nich pewnie jak 1:5.
2
@SiempreCule10 A Joao Bednarek patrzy i śmieje się z nich popijając kolejne winko Porto.
3
Belgia przypomina mi troszkę Polskę z oczekiwaniami turniejowymi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Katalończyk 99 Wniosek prosty.Trzeba dostać jak najmocniej na dziurę w meczu otwarcia. @turhiay Polska za mało tam przegrała najwyraźniej.
0
@domin1515 Może Oni specjalnie chcą zacząć jak pewne 2 reprezentacje?
1
Belgia musi pamiętać że Hiszpania w 2010 i Argentyna w 2022 również przegrały mecz otwarcia!
0
@aspr1me My byśmy chcieli grać jak Piotrusie.
1
@Faro Może zbyt czytelni są.
1
@D10SLEO To jak Polska ma wtedy się wślizgnąć na turniej?
1
@Faro Może Ameryka dla Europy za dzika?
1
@Marusek Ciekawe czy zdążą dojść.. @PatrykBarca I częściowo Afryka.
1
@Adran360 Vozinha-Złota Piłka!
1
Europa powolutku, pomalutku wchodzi w turniej..
2
@xVENUMx A Niemcy?
2
@Conradxc Trzeba zgłosić się do Andrzeja i jego niezawodnych detektywów.
1
@blakkudium Mniej rudy.
0
@APTAPT Przecież Hiszpanii taki zimny prysznic wyjdzie na dobre.Grupę wciąż mają pod kontrolą.
1
@Ptasior Aldewereld.
3
@blakkudium Jego twarz brzmi znajomo.
3
@Dari0G Normalna mafia.
1
Patrząc na koszulki to kontynuacja meczu Hiszpanii z Wyspami Zielonymi.
4
@blakkudium To jest sprawa kryminalna skoro miał go na muszce.Skąd Florentino posiada broń?
3
@APTAPT Przecież Miałeś ostatnie dni bardzo dobre.Nie wybrzydzaj sobie.
0
@NeroTFP1 Mój idol.
0
Jakiś inny sędzia bo na tym turnieju wszyscy jacyś za bardzo podobni do siebie są.
1
@heniusss Z uwagi na dłuższy turniej lepiej się wyłożyć w grupie wcześniej niż pompować się takim rekordem na fazę pucharową.