0

@mekston To niech wygra 2-1 Oski.

0

@Kgorecki2500 Śmieszek z Pana Marszałka.

1

@gumaz Już zasuwam.

1

@macio_944 Oby Donkey i Shrek pokazali złoczyńcom kto tutaj rządzi!

0

@AmigoBlancos Oby Senegal wziął i wygrał 2:0.

1

Dziwne rozstanie Mariusza Misiury z Wisłą Płock.Zapewne na rzecz Motoru Lublin ale co najmniej nienormalne po tym jak pod koniec maja przedłużył jeszcze kontrakt z Płockiem.

0

@Czajka90 To jeszcze Płock w następnym sezonie spadnie.. @mekston Misja wykonana.Niech wraca.

1

@Adran360 Tylko Polska mam wrażenie że stanęła w czasie.

4

@FCBparasiempre Może to zapowiedź meczu Wieczystej z Legią? :)

1

@Safrani Cześć Oski.Musiałby do stolicy jechać a to daleko!

1

@Popitek12 Czyli problem.

6

@Popitek12 Wracaj do Polski!

0

@Fog_W_1899 Byłbym dość dziwny gdybym tak zrobił.

1

@mordini123 Czyli w szatni będzie ktoś do krzyczenia na zawodników w przeciwieństwie do poprzednika.

0

@agaFCB Dobrze.Przynajmniej ominie kwalifikacje.Oby wywalczyła taką np. 3 rundę.

4

Kibic Atletico przed meczem z Barceloną obrażał piłkarza Realu Madryt.Ciekawe..

5

@NeroTFP1 To oby jeszcze dwie żony i dzieci będą musiały gonić straty.

0

@Lanosss My i wygrany mecz otwarcia?

1

@MessiForeverTheBest Senegal to nas zrobił w.

2

@Adran360 Ktoś musi zadawać takie pytania.

0

@Eklerek Jak widać jakiś Alcaraz nie jest tak romantyczny jak stalowy John!

1

@T^L Spodziewam się cudów.

3

@Adran360 Pytanie czy to nie ustawka?

2

@Marusek Nowa Zelandia zagrała na swoim poziomie ale to nie zmienia faktu że zawiódł mnie Iran.

2

@blakkudium To uderzy jakimś mocnym tekstem w szatni.

4

Zawiódł mnie Iran.

1

@blakkudium Lubią chaos.

1

@aspr1me U nas mecz z nożem przy gardle jest traktowany aż zbyt dosłownie.I nasi reprezentanci później tak grają pod wynik.

1

@Gibbon_FCB Mogłaby tak Europa nie zagrać w finale w sumie.

4

@blakkudium Dziwna interwencja Courtois.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?