FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Jest bez formy.
0
@addept Za mocne to było podanie.
0
@tbas Dlatego właśnie to będzie inny mundial od tego jesiennego.
0
Gordon Gordon...chyba ducha ujrzał.
2
Co Ty robisz Jude? podawaj troszkę!
0
@mekston Czyli wiadomo co go czeka w fazie pucharowej (*)
0
@Gibbon_FCB Pchają i słusznie bo jest kogo.
1
@Adran360 To niech nie zdziwi się że dostanie burę jak po poprzednim mundialu z Francją. @mekston Powinien odstąpić karniaka bo mu to niezbyt wychodzi z wiadomych względów.
0
Niepewna Anglia w obronie.Tak być nie może!
0
@Deathwing112 Trzeba was powstrzymać Panowie!
1
@Adran360 Chyba jednak niech odda komuś innemu te karne.
0
@mekston Messi wygra zapewne.
0
@mekston Na razie nie Jestem zadowolony z Anglii.
0
Gooool! Anglia Gooool! Harry, tak czy siak nie strzelaj już karnych tak często!
0
Harry Kane-odstąp od tych karnych na mundialu już.
0
Tylko w bramkę Harry!
0
@mekston Zadziwiające dwa błędy.
4
Luka Modric pomaga Anglikom.
0
@Deathwing112 Nie rozpędzaj się.
1
@Konradowskyy Ja kojarzę bo obydwa często w radiu lecą.
0
@joloskyy Tylko na rzecz kogo?
0
@Popitek12 Słowa wsparcia.
0
@joloskyy W opinii większości będzie.Bo kto jest innym drugim w historii? Pele? Maradona?
0
Tuuchel! Tuuchel! może coś zmieni w mentalności tej reprezentacji.
0
@joloskyy Zapewne nie może się pogodzić z tym że zostanie zapamiętany jako ten drugi w historii.Naprawdę nie zdziwię się jeśli za 4 lata ponownie wystąpi w reprezentacji.
0
@Katalończyk 99 Nie będzie miał tam nikt jajek.Przynajmniej nie na tym turnieju.
0
Skoro Anglia podpisała umowę o bezpieczeństwie z Polską to liczę że z Chorwatami wygrają 3:1 chociaż wynik ma dla mnie drugorzędne znaczenie tym razem bo chcę ujrzeć inną twarz Anglików na wielkim turnieju.
1
@mekston Było u Doktorka wygrywać.
1
@Adran360 I to jest dopiero problem.
4
@Encore Mojej mniejszej reprezentacji z Uzbekistanu się strzeżcie bo Oni też potrzebują punkcików!