La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

4

O ile ten Ronaldo byłby przyjemniejszy w odbiorze gdyby nie jego ego. Aż dziw bierze że on tyle osiągnął, tyle wygrał, był naprawdę wielki piłkarzem a on dalej chce coś udowadniać. W tym momencie Portugalia jest wiezniem jego ego tak samo jak on jest wiezniem własnego ego. Gadanie że liga arabska jest najlepsza, chęć strzelenia 1000 bramek u arabów mimo że każdy go zna z Manchesteru czy Realu ale i też w Juve bramki pakował. Naprawdę każdy miałby to w dupie czy tam mu idzie czy nie bo swoje zrobił i wiadomo, że odcina kupony dla kasy. To nie, trzeba się obrażać w środku sezonu, fochy strzelać, pchać się do reprezentacji żeby tylko być wiedząc że to już nie to a nawet o wiele gorzej. Nawet jeśli on sam chce to czemu nikt mu nie powie że to już czas? fochy na kolegów, zabieranie lepszych pozycji do strzału jak dziś przy akcji Bruno, brak ruchu, brak rozegrania. Może ktoś tam będzie miał jednak jaja

0

@Katalończyk 99 Nie będzie miał tam nikt jajek.Przynajmniej nie na tym turnieju.

2

@FcPortoFan1999 tyle osiągnął, tyle wygrał, a w głębi duszy być może jest najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem na świecie.

0

@joloskyy to też jest powalone. Ciekawe czy w głębi duszy on jest zadowolony z tego co osiągnął. Ja nie jestem pewny

0

@Katalończyk 99 myślę, że z całych sił stara się siebie do tego przekonać, ale jeszcze mu się nie udało.

0

@joloskyy Zapewne nie może się pogodzić z tym że zostanie zapamiętany jako ten drugi w historii.Naprawdę nie zdziwię się jeśli za 4 lata ponownie wystąpi w reprezentacji.

0

@FcPortoFan1999 przecież on nie będzie zapamiętany jako ten drugi w historii xd

0

@joloskyy W opinii większości będzie.Bo kto jest innym drugim w historii? Pele? Maradona?

0

@FcPortoFan1999 myślę, że 5/10 lat i CR7 mocno spadnie w rankingach all time best

0

@joloskyy Tylko na rzecz kogo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?