FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brawa dla Knicks oraz Jalena Brunsona za zdobycie mistrzostwa w takim stylu.Normalni mistrzowie końcówek.Oczywiście gratulacje dla Polaka-Rodaka Sochana za pierścionek ;)
1
Najlepszy mecz tych mistrzostw.
0
Obrona Brazylii jest strasznie chaotyczna.
0
To była klasa ze strony Viniciusa.
2
Która to Brazylia a które Maroko? rozumiem że w czerwonych to ta słynna Brazylia?
4
@blakkudium Nie mogli tak w finale Pucharu Narodów tylko pod stołem musieli?
1
@Eklerek Typowy DonCarletto jest i granie pod Moc przyjaźni.
0
Znam taką Polskę-podobną ma obronę.
0
@Eklerek Po prostu typowe granie w sposób Carletto.
2
@Roobo Mocą przyjaźni wygrają.
1
Maroko coś wpakować musi bo się wypompują takim mocnym początkiem.Brazylia jakaś zestresowana w obronie.
1
@blakkudium Panowie chyba z interesem.
0
@mekston Knicks mistrzami to już wielkiego znaczenia nie ma raczej.1-4 czy 2-4 to już koniec gierki.
0
@Criss18Barca Wciel się w jakąś słabą reprezentację i Będziesz to miał.
1
@Safrani Aż takiego parcia po alkohol nie mam.
0
@GeneralXavi Polacy chociaż nie sfrajerzyli się z Katarem po pomocnym karnym.
2
@Roobo Laptop Kolegi ich porobił.
1
@Criss18Barca Wszystkiego na pewno nie będę oglądał.To nie jest Ekstraklasa abym porywał się z motyką na słońce.
10
Wstyd, żenada, kompromitacja-tyle jeśli chodzi o skuteczność Szwajcarii w tym meczu.Dostali to na co zasłużyli w końcówce.
2
@PatrychoO To niech wywalczy czerwoną kartkę na Maroko tylko taką aby wylecieć z turnieju na dobre.
1
@Popitek12 Zastanowię się.Daj mi 22 minuty.
1
Przynajmniej grupa B jest wyrównana.Oby tak do końca!
1
@Dari0G Wstyd bo mnie zawiedli a mam ich jako czarnego konia a zagrali tak jakby chcieli tego remisu.
0
@jakub1906 Mnie zawiedli strasznie.I to nie był przehypowany koń.
1
@Eklerek Przeproś. @mekston Są.
0
@APTAPT Za pierdoły Szwajcarskie nie powinna Ciebie dziwić radość z gola Kataru.Przez 90 minut mieli odrażającą skuteczność i wyglądali jakby czekali na taką karę.
2
@Eklerek Ja Ci ku.w4 dam Angoli.
3
Wstyd mi za Szwajcarię.
3
Roger Federer jak patrzy to płacze z powodu rodaków.
1
Hahaha! tak musiało być.Brawa dla Kataru.