FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BulaKG On nie rozumie polskiego.
0
@Kozinho. Możliwe.Mówią że Złotą Piłkę wygra Mistrz Świata i najlepszy zawodnik więc?
0
@jacobFCB "Na siebie" lepiej by pasował do reprezentacji ze swoją budową atmosfery.
1
@Kozinho. Najważniejsze aby był zdrowy na mundialu-wygrał mistrzostwa i zdobył Złotą Piłkę! Barcelona i zgraja trofeów mogą zaczekać w kolejce.
3
Andre Silva wraca do Porto-welcome back!
2
@PatrychoO To jest doskonały pomysł.Piłka klubowa winna odpocząć bo zawsze ma przeciążony kalendarz.
1
Nie mogą się Helweci tak dobrać do skóry Kataru..
1
@Colon Nie oglądałem niestety. @Kozinho. D:
3
Niepokoją mnie te samoloty.
1
@Safrani Jacka Danielsa xd
0
@Czajka90 Wiem.Być może na 10:30.
1
@barcelonaLM W 2038 powinny być w Izraelu.
3
@BorzyKrzys Gra.Nawet karniaka wbił.
1
@Hosh Dobre taktyczne spotkanie.
1
@michaleu Katar może mieć Katar-hehe!
2
@Giwera W Dolcanie też było nieźle ale od tego czasu to jak Rafał Ulatowski czy inny Hajto. @JBgomeS Przykro Mi zatem ale jednocześnie 10 lat później po spadku gratuluję awansu na zaplecze.
2
@JBgomeS Dlatego że spuścił Podbeskidzie.
0
@Katalończyk 99 Albo już wiek.
5
Moje oczy aż tak się zestarzały od wczoraj że spalonego nie widziały? rzekłbym pachnący karny i gol.
1
@blakkudium Dobrze że bramkarzowi nic nie jest.
0
@gumaz W okolicach półfinału mistrzostw powrócą do żywych.
0
@blakkudium Szybko by się zawinął patrząc na to że My nie mamy czasu na nic.
0
Niebezpieczne są takie zderzenia.Głową w kolano.
1
@Safrani Świętuję i prezent otrzymałem. @MessiForeverTheBest I te kłopoty mentalne ;) @gumaz A my w rewanżu jednego xd
1
Ciekawe czy brak awansu na mundial nie uratował posady Jana Urbana w roli selekcjonera w naszych specyficznych warunkach..
1
@blakkudium U nas by się taki fachowiec miałby większy problem się utrzymać.
2
@blakkudium Coś niespotykanego na nasze warunki.
0
@gumaz 4 liga ma sponsora-to mnie troszkę dziwi xd
3
@heniusss Świetny 1 sezon i niestety coś mu odbiło.To chyba przez Euro.
1
@Eklerek Wieczny 20-latek?