FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCBparasiempre Dzisiaj to awans na mistrzostwa jest trudny.
1
@Zoker I doliczony czas.
1
@FCBparasiempre Jestem chwalipięta bo w tym kraju to jest inaczej traktowane niż np. u gospodarzy mundialu-USA.
1
@Zoker Symulujesz kontuzję?
3
@kubix05 Poczęstuję jeśli chcesz.Gorzkie czy słodkie? @Faro Stary ale wciąż młody! 27 lat to wciąż w sam raz wiek ;)
3
@FCBparasiempre Żeby tak po raz trzeci zdobyć srebrny medal tylko po raz pierwszy być w finale mundialu..
1
@Safrani Cześć Oski.I taką mam!
4
@maroon Ja się cieszę z powodu urodzin.
51
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją nam!
1
@mekston Zapomniałem adresu bo nie umiem angielskiego darta.
0
@gumaz "Brutalizacja" XDD
0
@gumaz Mniej więcej.
4
@gumaz Dałbym wiele.Oczywiście mistrzostwa lekko wynagradzają ale to nie to samo.Niemniej dzisiaj i tak Jestem zadowolony z życia!
5
@Pablozeusz Za awans na Euro 2024 jak szczury zapłaciliśmy cenę na barażach mundialu 2026.
2
@Roobo Do Barcelony Go!
0
@Lanosss Czyli jak większość. @gumaz Nie znam tych pokojówek.
0
@gumaz Dzisiaj mam zajebisty humorek co? swoją drogą dobry potencjał na aktorki mają te Panie.Zapewne to jakieś pokojówki.
0
@gumaz Deklarowałeś się.Tak samo @michaleu na szczęście zrezygnował i słusznie.Przynajmniej wypoczęci Jesteście jak byki.
2
@gumaz Czyżbyśmy spali w trakcie meczu?
1
@BulaKG Ucz się ucz zatem i mnie zastąp w tej kwestii!
1
@Embutido Dotrze do wielkiego finału.
1
@Embutido Dlatego że to główny gospodarz i coś czuję że sędziowie będą dla nich przychylniejsi.
0
@kocuur Zbyt długo bo był czas na przemyślenia w trakcie pandemii a nie zwolnienie go w sytuacji najgorszej czyli na kilka miesięcy przed Euro.
1
@damianex10 Dobry pod pory obiadowe.
0
@Embutido Pokona jak najbardziej.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nic dziwnego bo poza ewentualnym meczem Portugalii z Argentyną w ćwierćfinale o 3:00 godziny dla Europy będą już bardzo dobre.
0
@kocuur Ja u Bońka widzę pewne niedoskonałości jak zniszczenie kariery selekcjonera Brzęczkowi bo raz że zatrudnił go za wcześnie, dwa-przeciągał go zbyt długo a trzy zwolnił go w złym momencie.
5
@Kidd Byłby kłopot dla nocnych Mareczków oglądających mecz bo po jedzeniu łatwiej przysnąć.Pan Robert jak opowiada to się ma ochotę zjeść.
1
@kocuur Z tym Prezesem to jest jak jest xd i tak jakoś dawna aferki nie było.Mimo iż nie byłem jakimś fanatykiem Bońka bo nie był idealny to przy tym cudaku wyglądał jak człowiek który wiedział czego chce.
2
@Seledynowy Idź spać.