3

@FCBparasiempre Dzisiaj to awans na mistrzostwa jest trudny.

1

@Zoker I doliczony czas.

1

@FCBparasiempre Jestem chwalipięta bo w tym kraju to jest inaczej traktowane niż np. u gospodarzy mundialu-USA.

1

@Zoker Symulujesz kontuzję?

3

@kubix05 Poczęstuję jeśli chcesz.Gorzkie czy słodkie? @Faro Stary ale wciąż młody! 27 lat to wciąż w sam raz wiek ;)

3

@FCBparasiempre Żeby tak po raz trzeci zdobyć srebrny medal tylko po raz pierwszy być w finale mundialu..

1

@Safrani Cześć Oski.I taką mam!

4

@maroon Ja się cieszę z powodu urodzin.

51

Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją nam!

1

@mekston Zapomniałem adresu bo nie umiem angielskiego darta.

0

@gumaz "Brutalizacja" XDD

0

@gumaz Mniej więcej.

4

@gumaz Dałbym wiele.Oczywiście mistrzostwa lekko wynagradzają ale to nie to samo.Niemniej dzisiaj i tak Jestem zadowolony z życia!

5

@Pablozeusz Za awans na Euro 2024 jak szczury zapłaciliśmy cenę na barażach mundialu 2026.

2

@Roobo Do Barcelony Go!

0

@Lanosss Czyli jak większość. @gumaz Nie znam tych pokojówek.

0

@gumaz Dzisiaj mam zajebisty humorek co? swoją drogą dobry potencjał na aktorki mają te Panie.Zapewne to jakieś pokojówki.

0

@gumaz Deklarowałeś się.Tak samo @michaleu na szczęście zrezygnował i słusznie.Przynajmniej wypoczęci Jesteście jak byki.

2

@gumaz Czyżbyśmy spali w trakcie meczu?

1

@BulaKG Ucz się ucz zatem i mnie zastąp w tej kwestii!

1

@Embutido Dotrze do wielkiego finału.

1

@Embutido Dlatego że to główny gospodarz i coś czuję że sędziowie będą dla nich przychylniejsi.

0

@kocuur Zbyt długo bo był czas na przemyślenia w trakcie pandemii a nie zwolnienie go w sytuacji najgorszej czyli na kilka miesięcy przed Euro.

1

@damianex10 Dobry pod pory obiadowe.

0

@Embutido Pokona jak najbardziej.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nic dziwnego bo poza ewentualnym meczem Portugalii z Argentyną w ćwierćfinale o 3:00 godziny dla Europy będą już bardzo dobre.

0

@kocuur Ja u Bońka widzę pewne niedoskonałości jak zniszczenie kariery selekcjonera Brzęczkowi bo raz że zatrudnił go za wcześnie, dwa-przeciągał go zbyt długo a trzy zwolnił go w złym momencie.

5

@Kidd Byłby kłopot dla nocnych Mareczków oglądających mecz bo po jedzeniu łatwiej przysnąć.Pan Robert jak opowiada to się ma ochotę zjeść.

1

@kocuur Z tym Prezesem to jest jak jest xd i tak jakoś dawna aferki nie było.Mimo iż nie byłem jakimś fanatykiem Bońka bo nie był idealny to przy tym cudaku wyglądał jak człowiek który wiedział czego chce.

2

@Seledynowy Idź spać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?