1

@LAMC_10 Strzeli więcej niż cała reprezentacja Polski razem wzięta!

0

@Encore Czy Knicks zbudują nową dynastię NBA?

2

@OBSERWATOR2021 Tradycji stało się zadość.Jak się zaczną mistrzostwa to odczujesz "jaranie"

0

@Cyzix To miej obawy dalej.

0

@Lanosss Dali dali.Podobny do poprzedniego sezonu układ gier.

1

@mekston Hiszpania/Argentyna wygrywa-wiem. @gumaz Wiem o tej aferce ale czy to go kompletnie przekreśla z rynku medialnego? zwłaszcza że jego przewidywania transferowe w większości się sprawdzają?

1

@Starrk To Ja mogę postawić jak chcesz.Ich lub Hiszpanię. @gumaz Kto powiedział że go nie lubię?

1

@Marusek Ja za Anglią ale Anglia jest w fazie przebudowy i ten turniej traktuje w charakterze przejściowego gdzie i tak przegra w fazie pucharowej w 1/4 finału.

1

@Kidd 4 lata temu najlepsza to była ta grupa z Niemcami i Hiszpanią.To był pokaz czym są mistrzostwa. @gumaz Ty obejrzysz zapewne ale w zamian nie Będziesz miał energii na później.

0

@Cyzix Możliwe jak cholera i to się stanie.

0

@gumaz Nie obejrzę Korea Czechy.

1

@Kidd Najciekawiej jest zwykle od 3 kolejki gdzie w fazie grupowej gramy w tym samym czasie.Lubi się to przeróżnie zmieniać :)

2

@Marusek Oby chociaż finał z Hiszpanią był ciekawy.

0

@Balboa901 Nie będę miał więcej dystansu.Zwłaszcza kiedy w kadrze jest tylu Lizboniaków i Pan który nie wie kiedy zakończyć karierę.

0

@BojanKriKicz Już się kończą.

0

@Balboa901 Nieprawda.I to bardzo gruba nieprawda.Mam kibicować w większości kadrze złożonej z Lizbony? jeszcze czego.

1

@Balboa901 Ja nie będę kibicował Hiszpanii bo mam Anglię i trzy mniejsze reprezentacje.Głównym faworytom z reguły nie kibicuję.Polski nie ma ale można sobie powspominać ich występy na mistrzostwach.

0

@Encore Przynajmniej underdog wygra mistrza.Ostatnio niespotykana historia bo zwykle faworyci wygrywają.

0

@Faro Wysłał mi już zaproszenie.Niespecjalnie mi się chce z uwagi na jakiś problem z mailem.

1

@Safrani Bo te kolejki bardzo znajome są.Podobnie z tym że zawsze w finałowej 34 kolejce w zasadzie te same drużyny grają przed własną publicznością.

0

@gumaz Tomek Hajto Tomek-klask klask.Tomek Hajto Tomek.

0

@FCB24 Powiem Ci po tym jeśli to się stanie.Jak będzie finalnie 4-1 a najpewniej 4-2 dla Knicks to zapewne dostanie kopa w tyłek.

1

@Balboa901 Co ma związanego Hiszpania z Polską?

1

@WiernyDoKoncaFCB W przypadku Argentyny wygrywa Messi.W przypadku Brazylii będzie największy problem.

1

@kubix05 Pierwsza kolejka zeszłego sezonu nabrała wiele osób.

0

@Faro Tutaj na stronce bym typował ale tam nie wiem jak się zalogować.

0

@FCB24 Jak San Antonio finalnie przegrają serię(a wiele na to wskazuje że tak się stanie) to wtedy może wracać do Sacramento.Zmieni się perspektywa jeśli cudem wygrają tego mistrza.

0

Terminarz Ekstraklasy w zasadzie podobny do poprzedniego jeśli chodzi o konkretne drużyny bo np. Legia-Lech znowu grają gdzieś tak w okolicy października i kwietnia a Mistrzowie z Poznania będą otwierali sezon ponownie z Cracovią.

0

@Faro Ja nie dołączam.Przykro Mi.

1

@FCB24 Jeszcze nie przegrali finałów więc wstrzymałbym się z ewentualnymi trade'ami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?