FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marusek Albo za Zbigniewa Bońka mundial 82.
0
@Giwera Spoko ale co to ma wspólnego z postem o Knicksach i NBA?
1
@Giwera Nie będzie miało żadnego sensu Maniu.
1
@Marusek Na Polskę to obecnie możemy patrzeć w meczach archiwalnych albo TVP Historia.
0
Brawa dla Knicks za niezłomność i brak poddawania się.
1
@Safrani Cześć Oski.Właśnie tak jakoś czekałem na terminarz i dziwiło mnie że tak długo jest opracowywany.
4
@Adran360 I słusznie.Nigdy nie byłem na rasowym koncercie to tutaj będę.
5
@misterio W moim przypadku już się wyjaśniło wszystko wcześniej.
1
@blakkudium Byle na mundialu trafił coś takiego.
3
@zadafcb Alvaro nie chciałby spróbować swoich sił w reprezentacji jakiejś patrząc przez te konferencje "na siebie" ? pasowałby dla np. Polski.
0
Anglicy jak chcą to potrafią przyspieszyć.
0
@mekston Bez tiebreaka byłaby szansa na pobicie rekordu AO 2012 i takie sześć godzin grania.
1
@Eklerek Kiedyś to kurła było.
0
@Encore To jest dwa lata więc zakładam że Brazylijczyk się nauczy grać na betonie.
1
@Safrani Zamrozić i dożyje.
1
@takisobiektos Niepotrzebnie zlikwidowali te granie na przewagi kosztem tiebreaków.Niby to miało pomóc zdrowiu zawodników ale niespecjalnie to ogranicza krecze.
0
@Ptasior Teraz to już odrobinkę za późno na taki ruch przed samymi mistrzostwami.
2
@Lionel_Messi10 Przeproś.
0
@escarabajo Co tak? wysyłasz ich do półfinału jakby byli jakąś niebywale pewną swego reprezentacją a grając z Ronaldo które ma swoje lata to będzie niebywale ciężki turniej dla nich aby tam się przebić.Zwłaszcza jakby wpadli na Argentynę w 1/4 finału.
1
@Eklerek A to zależy w jakich warunkach bo jak jest chłodniej to może grać i ponad 5 godzin i finalnie przegrać ale nie zejść na noszach. @mordini123 Tyle to nawet Federer i Djokovic nie grali w tiebreaku 12-12.
0
@Encore Sincaraz, Fonseca a tym czwartym może być np. Tien.Zverevów i te pokolenie bez względu na wygranie szlema wciąż będzie w stanie pokonywać bo Oni też robią się Dziadkami tenisowymi.
1
@Comentateiro W 2048 to będzie śpiewać Madonna jeszcze.
0
@Encore Zapewne poza czterema resztę jeszcze będzie w stanie pokonywać.
2
@mordini123 Klan Hurkaczów często jest blisko ale najczęściej to rywal wygrywa minimalnie.Swoją drogą cóż to za set trwający ponad 2 godziny?
2
@escarabajo Czemu robisz krzywdę Portugalii?
0
@Dari0G Na Niemców mogliby zastosować podobną taktykę.
0
@partymaker Przydałby się pod wyrównanie serii.
0
I to jest kontrola Anglii.Od razu 1-0 i najlepiej bronić do 90 minuty korzystnego wyniku.
0
@mekston Czyli Euro także traktował sparingowo.A płacz z 1/8 na Słowenię należy traktować jako nawilżanie oka.
0
@partymaker Oby Trump przybył na mecz!