1

@Marusek Albo za Zbigniewa Bońka mundial 82.

0

@Giwera Spoko ale co to ma wspólnego z postem o Knicksach i NBA?

1

@Giwera Nie będzie miało żadnego sensu Maniu.

1

@Marusek Na Polskę to obecnie możemy patrzeć w meczach archiwalnych albo TVP Historia.

0

Brawa dla Knicks za niezłomność i brak poddawania się.

1

@Safrani Cześć Oski.Właśnie tak jakoś czekałem na terminarz i dziwiło mnie że tak długo jest opracowywany.

4

@Adran360 I słusznie.Nigdy nie byłem na rasowym koncercie to tutaj będę.

5

@misterio W moim przypadku już się wyjaśniło wszystko wcześniej.

1

@blakkudium Byle na mundialu trafił coś takiego.

3

@zadafcb Alvaro nie chciałby spróbować swoich sił w reprezentacji jakiejś patrząc przez te konferencje "na siebie" ? pasowałby dla np. Polski.

0

Anglicy jak chcą to potrafią przyspieszyć.

0

@mekston Bez tiebreaka byłaby szansa na pobicie rekordu AO 2012 i takie sześć godzin grania.

1

@Eklerek Kiedyś to kurła było.

0

@Encore To jest dwa lata więc zakładam że Brazylijczyk się nauczy grać na betonie.

1

@Safrani Zamrozić i dożyje.

1

@takisobiektos Niepotrzebnie zlikwidowali te granie na przewagi kosztem tiebreaków.Niby to miało pomóc zdrowiu zawodników ale niespecjalnie to ogranicza krecze.

0

@Ptasior Teraz to już odrobinkę za późno na taki ruch przed samymi mistrzostwami.

2

@Lionel_Messi10 Przeproś.

0

@escarabajo Co tak? wysyłasz ich do półfinału jakby byli jakąś niebywale pewną swego reprezentacją a grając z Ronaldo które ma swoje lata to będzie niebywale ciężki turniej dla nich aby tam się przebić.Zwłaszcza jakby wpadli na Argentynę w 1/4 finału.

1

@Eklerek A to zależy w jakich warunkach bo jak jest chłodniej to może grać i ponad 5 godzin i finalnie przegrać ale nie zejść na noszach. @mordini123 Tyle to nawet Federer i Djokovic nie grali w tiebreaku 12-12.

0

@Encore Sincaraz, Fonseca a tym czwartym może być np. Tien.Zverevów i te pokolenie bez względu na wygranie szlema wciąż będzie w stanie pokonywać bo Oni też robią się Dziadkami tenisowymi.

1

@Comentateiro W 2048 to będzie śpiewać Madonna jeszcze.

0

@Encore Zapewne poza czterema resztę jeszcze będzie w stanie pokonywać.

2

@mordini123 Klan Hurkaczów często jest blisko ale najczęściej to rywal wygrywa minimalnie.Swoją drogą cóż to za set trwający ponad 2 godziny?

2

@escarabajo Czemu robisz krzywdę Portugalii?

0

@Dari0G Na Niemców mogliby zastosować podobną taktykę.

0

@partymaker Przydałby się pod wyrównanie serii.

0

I to jest kontrola Anglii.Od razu 1-0 i najlepiej bronić do 90 minuty korzystnego wyniku.

0

@mekston Czyli Euro także traktował sparingowo.A płacz z 1/8 na Słowenię należy traktować jako nawilżanie oka.

0

@partymaker Oby Trump przybył na mecz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?