0

@Kozinho. Oski, Ja Jestem Oski.

0

@Katalończyk 99 Dziwne że jeszcze nie wygonił Pawła Paczula z uwagi na konflikt z Michniewiczem.

0

@Czajka90 Jak najbardziej.

2

@takisobiektos Stanowski chyba tak na serio z tym Mourinho uwierzył.

1

@MessiForeverTheBest Myślę że będzie ale co On robi w takiej tematyce? gdzie On potrafił zarządzać przy kryzys?

2

@MOLESTA Można im kibicować z powodu reklamy "Tiki-taki i kasztanki"

1

@Giwera Najlepszy bo i Dartowcy normalni a nie roboty i płaczki w jednym.

1

@blakkudium On miał nie odchodzić tam przypadkiem?

1

@mekston @Eklerek Akurat w finale Boringbledonu mogłoby dojść do starcia jakichś rywali tego typu którzy po prostu się nie znoszą.

1

@Adran360 Albo i odwołanie meczu.

1

@blakkudium Na mnie chcieli zaczekać.

0

@ranger3120 Idź spać i nie cuduj.

1

@MessiForeverTheBest W dwa mecze 59 asów...gdyby w tenisie liczył się wyłącznie as serwisowy..

0

@Kozinho. Oski, kłopot w tym że nie znam Pani Minister.

1

Szkoda że aż tak bardzo opóźniony mecz Anglii.Mogliby rozpocząć o 22:30.

0

@Kazragore Jak Ja nie znoszę kiedy do Ekstraklasy pcha się ten oto element..

0

@michaleu I co w tym złego? mam inne spotkania.

1

@michaleu A wiesz Gieniusiu z Warszawy już jadę!

3

@norbi77 @michaleu Patrząc na to co przed tym turniejem i po nim można traktować ten ćwierćfinał jako sukces bo na więcej delikatnie mówiąc nas nie stać.

0

@Lanosss Musisz jeździć za nimi częściej.Zapewne wiele by to nie zmieniło.

1

@michaleu Kolejny taki turniej za około 10-20 lat.Adam Nawałka był cudotwórcą patrząc na to co wykombinował.

1

@Bzyczekk Co do Anglii to najbardziej mnie bawią ich porównania do Madryciątek+troszkę im współczuję wrogości z jaką muszą grać na każdym turnieju.

1

@Comentateiro On akurat ma dość oszczędny styl grania więc nawet obecny wiek nie będzie aż taką przeszkodą.

1

@Comentateiro Merytorycznie powinien dać radę.

0

@July_6_BcN Dla Ciebie Julio Marudzińsko niewątpliwie są przereklamowane.Mi natomiast obecny wiek pasuje jak ulał. @Bzyczekk Po prostu polubiłem tę reprezentację z uwagi na bliskość jaka jest do Polaków(nie bez powodu rodacy tam jeżdżą) plus nie jest to bogata reprezentacja jeśli chodzi o trofea.Portugalia średnio mi leży z uwagi na nadmierną liczbę Lizboniaków.Są przedstawiciele Porto ale jest ich za mało.

0

@Bzyczekk Wiem i pamiętam zwłaszcza kogo w grupie zostawili za plecami i kogo przy okazji wyrzucili z turnieju.Dla mojej Anglii to był katastrofalny turniej.Keylor Navas zrobił swoje.

0

@July_6_BcN Do życia idealnym.

0

@July_6_BcN Ja nie staram się straszyć.To jest pozytywna informacja.Jesteśmy w idealnym wieku.

1

@Bzyczekk Ówczesny selekcjoner Holandii zastosował ciekawy manewr w ćwierćfinale którego nie zrobił na półfinał.Mianowicie zmienił go w dogrywce na Tima Krula.

0

@July_6_BcN Urodzinki widzę masz.Trzydziestka coraz bliżej Młody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?