FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future Dzięki przyda się ;)
0
@mekston Jeszcze czego. @ACMaldini3 Na Twoim miejscu nie traktowałbym tak piłki nożnej bo hipokryzja była, jest i będzie w tym sporcie a pazerność Fify nie zniknie.
1
@Bzyczekk Jestem niebywale dumny.
0
@Eklerek Zagrał cuś pod nogami?
1
@18Pawel99 Meksyk pierwszy mecz zremisuje.
0
@Frimpong Bardziej prawdopodobne mimo lekkiego wypoczynku od piłeczki.
1
@PIWOSZ89 Kiedy reformowana była słynna liga "mistrzów" to było te same narzekanie a jak przyszło co do czego to te "gówno w papierku po cukierku" smakowało tak że chętni chcieli więcej i więcej.Tu zapewne będzie podobna historia.
3
@Giwera Jak to się znajomo czyta.Normalnie "Twoja liga fraudów brzmi znajomo" @michaleu Tradycja.
0
@PIWOSZ89 Z niesmakiem ;) @ACMaldini3 Zrób sobie zatem przerwę od futbolu. @gumaz Zupełnie jakbym czytał fanów ligi fraudów sprzed słynnej reformy.
12
@PIWOSZ89 I tak je obejrzysz ;)
1
@Safrani Żółci tysiąc osiemset!
3
@mordini123 Ciekawe czy Panowie na miniaturce się pojawią na murawie.Zakładam że nie.
1
@Bzyczekk Wiem że jest bez sensu ale u nas zwłaszcza w nożnej często jest powielane.
1
@Giwera Co mnie obchodzą Twoje pieniążki?
0
@Bzyczekk Jeśli Czesi będą w finale to będzie tradycyjne wypominanie Polski o "38 milionowym narodzie"
1
@Giwera Nie dacie rady Gieniusie wszystkiego obejrzeć.Chyba że chcecie ryzykować zdrowiem.
1
@Spider_Man Nie dasz rady.
1
@kocuur Bez pracy i obowiązków to można byłoby pokusić się o obejrzenie wszystkich 104 spotkań.
1
@Zoker To blisko przynajmniej.
0
Oby tak częściej zapowiadać transfery.Właśnie w sposób dwuznaczny bo myślałem że chodzi o jakiś hotel dla piłkarzy.
2
@michaleu Widzisz Michale z Warszawy, trzeba podbudować się przed mundialem!
0
@clyde Ciekawa byłaby radość z jego goli.
0
@Ryse Ma już coś takiego @Zoker
5
@kocuur Oj będzie będzie.Cały dzień i noc będzie można oglądać piłeczkę.
11
Czuję tę mistrzostwa świata nadchodzące.Jest klimat!
5
@AmigoBlancos Nie za dużo tam gwiazd już było do tej pory? bo teraz to już prawdziwy Madrid-Saint Germain na miarę lat 2018-2023.
1
@Safrani Cześć Oski.
9
@Faro Będzie mógł w razie czego obserwować jak inni rodacy za niego odbierają indywidualne trofea.
0
@gumaz To jest normalna tęsknota.
0
@Czajka90 Czy Ja wiem..