1

@Pedri16Future Dzięki przyda się ;)

0

@mekston Jeszcze czego. @ACMaldini3 Na Twoim miejscu nie traktowałbym tak piłki nożnej bo hipokryzja była, jest i będzie w tym sporcie a pazerność Fify nie zniknie.

1

@Bzyczekk Jestem niebywale dumny.

0

@Eklerek Zagrał cuś pod nogami?

1

@18Pawel99 Meksyk pierwszy mecz zremisuje.

0

@Frimpong Bardziej prawdopodobne mimo lekkiego wypoczynku od piłeczki.

1

@PIWOSZ89 Kiedy reformowana była słynna liga "mistrzów" to było te same narzekanie a jak przyszło co do czego to te "gówno w papierku po cukierku" smakowało tak że chętni chcieli więcej i więcej.Tu zapewne będzie podobna historia.

3

@Giwera Jak to się znajomo czyta.Normalnie "Twoja liga fraudów brzmi znajomo" @michaleu Tradycja.

0

@PIWOSZ89 Z niesmakiem ;) @ACMaldini3 Zrób sobie zatem przerwę od futbolu. @gumaz Zupełnie jakbym czytał fanów ligi fraudów sprzed słynnej reformy.

12

@PIWOSZ89 I tak je obejrzysz ;)

1

@Safrani Żółci tysiąc osiemset!

3

@mordini123 Ciekawe czy Panowie na miniaturce się pojawią na murawie.Zakładam że nie.

1

@Bzyczekk Wiem że jest bez sensu ale u nas zwłaszcza w nożnej często jest powielane.

1

@Giwera Co mnie obchodzą Twoje pieniążki?

0

@Bzyczekk Jeśli Czesi będą w finale to będzie tradycyjne wypominanie Polski o "38 milionowym narodzie"

1

@Giwera Nie dacie rady Gieniusie wszystkiego obejrzeć.Chyba że chcecie ryzykować zdrowiem.

1

@Spider_Man Nie dasz rady.

1

@kocuur Bez pracy i obowiązków to można byłoby pokusić się o obejrzenie wszystkich 104 spotkań.

1

@Zoker To blisko przynajmniej.

0

Oby tak częściej zapowiadać transfery.Właśnie w sposób dwuznaczny bo myślałem że chodzi o jakiś hotel dla piłkarzy.

2

@michaleu Widzisz Michale z Warszawy, trzeba podbudować się przed mundialem!

0

@clyde Ciekawa byłaby radość z jego goli.

0

@Ryse Ma już coś takiego @Zoker

5

@kocuur Oj będzie będzie.Cały dzień i noc będzie można oglądać piłeczkę.

11

Czuję tę mistrzostwa świata nadchodzące.Jest klimat!

5

@AmigoBlancos Nie za dużo tam gwiazd już było do tej pory? bo teraz to już prawdziwy Madrid-Saint Germain na miarę lat 2018-2023.

1

@Safrani Cześć Oski.

9

@Faro Będzie mógł w razie czego obserwować jak inni rodacy za niego odbierają indywidualne trofea.

0

@gumaz To jest normalna tęsknota.

0

@Czajka90 Czy Ja wiem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?