FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh Hiszpania/Portugalia/Maroko łamią prawa człowieka? bo muszę wiedzieć zawczasu czy Włosi planują tam jechać za 4 lata.
1
@Lanosss Będzie największym zwycięzcą.
3
@Kidd Amir-Al Ammari!
0
@Lanosss Te i poprzednie playoffy są bardzo dobre dla oglądalności.
0
@OBSERWATOR2021 Przed mistrzostwami jest wiele głosów o "braku czucia" a na samych mistrzostwach dzięki temu właśnie te czucie wraca.
5
@Kgorecki2500 Wyjątkowy przypadek aby każdy głos się liczył.
0
@FCB24 To jest dość dziwna dekada pod tym względem. @Lanosss Dobrze że nie ma dynastii?
0
@gumaz Zostanie z powodu oglądalności.
0
@Encore San Antonio i OKC pokazały w tych finałach że są w stanie wykończyć się nawzajem dla wschodu.
0
@Lanosss Lechii trzeba poszukać w terminarzu 1 ligi.
1
@LAMC_10 Strzeli więcej niż cała reprezentacja Polski razem wzięta!
0
@Encore Czy Knicks zbudują nową dynastię NBA?
2
@OBSERWATOR2021 Tradycji stało się zadość.Jak się zaczną mistrzostwa to odczujesz "jaranie"
0
@Cyzix To miej obawy dalej.
0
@Lanosss Dali dali.Podobny do poprzedniego sezonu układ gier.
1
@mekston Hiszpania/Argentyna wygrywa-wiem. @gumaz Wiem o tej aferce ale czy to go kompletnie przekreśla z rynku medialnego? zwłaszcza że jego przewidywania transferowe w większości się sprawdzają?
1
@Starrk To Ja mogę postawić jak chcesz.Ich lub Hiszpanię. @gumaz Kto powiedział że go nie lubię?
1
@Marusek Ja za Anglią ale Anglia jest w fazie przebudowy i ten turniej traktuje w charakterze przejściowego gdzie i tak przegra w fazie pucharowej w 1/4 finału.
1
@Kidd 4 lata temu najlepsza to była ta grupa z Niemcami i Hiszpanią.To był pokaz czym są mistrzostwa. @gumaz Ty obejrzysz zapewne ale w zamian nie Będziesz miał energii na później.
0
@Cyzix Możliwe jak cholera i to się stanie.
0
@gumaz Nie obejrzę Korea Czechy.
1
@Kidd Najciekawiej jest zwykle od 3 kolejki gdzie w fazie grupowej gramy w tym samym czasie.Lubi się to przeróżnie zmieniać :)
2
@Marusek Oby chociaż finał z Hiszpanią był ciekawy.
0
@Balboa901 Nie będę miał więcej dystansu.Zwłaszcza kiedy w kadrze jest tylu Lizboniaków i Pan który nie wie kiedy zakończyć karierę.
0
@BojanKriKicz Już się kończą.
0
@Balboa901 Nieprawda.I to bardzo gruba nieprawda.Mam kibicować w większości kadrze złożonej z Lizbony? jeszcze czego.
1
@Balboa901 Ja nie będę kibicował Hiszpanii bo mam Anglię i trzy mniejsze reprezentacje.Głównym faworytom z reguły nie kibicuję.Polski nie ma ale można sobie powspominać ich występy na mistrzostwach.
0
@Encore Przynajmniej underdog wygra mistrza.Ostatnio niespotykana historia bo zwykle faworyci wygrywają.
0
@Faro Wysłał mi już zaproszenie.Niespecjalnie mi się chce z uwagi na jakiś problem z mailem.
1
@Safrani Bo te kolejki bardzo znajome są.Podobnie z tym że zawsze w finałowej 34 kolejce w zasadzie te same drużyny grają przed własną publicznością.