1

@Hosh Hiszpania/Portugalia/Maroko łamią prawa człowieka? bo muszę wiedzieć zawczasu czy Włosi planują tam jechać za 4 lata.

1

@Lanosss Będzie największym zwycięzcą.

3

@Kidd Amir-Al Ammari!

0

@Lanosss Te i poprzednie playoffy są bardzo dobre dla oglądalności.

0

@OBSERWATOR2021 Przed mistrzostwami jest wiele głosów o "braku czucia" a na samych mistrzostwach dzięki temu właśnie te czucie wraca.

5

@Kgorecki2500 Wyjątkowy przypadek aby każdy głos się liczył.

0

@FCB24 To jest dość dziwna dekada pod tym względem. @Lanosss Dobrze że nie ma dynastii?

0

@gumaz Zostanie z powodu oglądalności.

0

@Encore San Antonio i OKC pokazały w tych finałach że są w stanie wykończyć się nawzajem dla wschodu.

0

@Lanosss Lechii trzeba poszukać w terminarzu 1 ligi.

1

@LAMC_10 Strzeli więcej niż cała reprezentacja Polski razem wzięta!

0

@Encore Czy Knicks zbudują nową dynastię NBA?

2

@OBSERWATOR2021 Tradycji stało się zadość.Jak się zaczną mistrzostwa to odczujesz "jaranie"

0

@Cyzix To miej obawy dalej.

0

@Lanosss Dali dali.Podobny do poprzedniego sezonu układ gier.

1

@mekston Hiszpania/Argentyna wygrywa-wiem. @gumaz Wiem o tej aferce ale czy to go kompletnie przekreśla z rynku medialnego? zwłaszcza że jego przewidywania transferowe w większości się sprawdzają?

1

@Starrk To Ja mogę postawić jak chcesz.Ich lub Hiszpanię. @gumaz Kto powiedział że go nie lubię?

1

@Marusek Ja za Anglią ale Anglia jest w fazie przebudowy i ten turniej traktuje w charakterze przejściowego gdzie i tak przegra w fazie pucharowej w 1/4 finału.

1

@Kidd 4 lata temu najlepsza to była ta grupa z Niemcami i Hiszpanią.To był pokaz czym są mistrzostwa. @gumaz Ty obejrzysz zapewne ale w zamian nie Będziesz miał energii na później.

0

@Cyzix Możliwe jak cholera i to się stanie.

0

@gumaz Nie obejrzę Korea Czechy.

1

@Kidd Najciekawiej jest zwykle od 3 kolejki gdzie w fazie grupowej gramy w tym samym czasie.Lubi się to przeróżnie zmieniać :)

2

@Marusek Oby chociaż finał z Hiszpanią był ciekawy.

0

@Balboa901 Nie będę miał więcej dystansu.Zwłaszcza kiedy w kadrze jest tylu Lizboniaków i Pan który nie wie kiedy zakończyć karierę.

0

@BojanKriKicz Już się kończą.

0

@Balboa901 Nieprawda.I to bardzo gruba nieprawda.Mam kibicować w większości kadrze złożonej z Lizbony? jeszcze czego.

1

@Balboa901 Ja nie będę kibicował Hiszpanii bo mam Anglię i trzy mniejsze reprezentacje.Głównym faworytom z reguły nie kibicuję.Polski nie ma ale można sobie powspominać ich występy na mistrzostwach.

0

@Encore Przynajmniej underdog wygra mistrza.Ostatnio niespotykana historia bo zwykle faworyci wygrywają.

0

@Faro Wysłał mi już zaproszenie.Niespecjalnie mi się chce z uwagi na jakiś problem z mailem.

1

@Safrani Bo te kolejki bardzo znajome są.Podobnie z tym że zawsze w finałowej 34 kolejce w zasadzie te same drużyny grają przed własną publicznością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?