FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Adran360 Ładny fryz.
1
@Adran360 Oj daleko do Szwajcarów i mam wrażenie że to się zaczyna zwiększać a nie zmniejszać.
1
@Adran360 Szwajcarzy to liczę że mnie nie zawiodą.To mój czarny koń.
2
@Encore Dlatego jeśli jeszcze raz nastąpi sytuacja remisowa na minutkę przed końcem to wiadomo że Knicks będą mistrzami.
1
@Encore Takie powroty służą oglądalności.Choć finały zapewne zakończą się w 5/6 spotkaniach.
2
@Adran360 Ja najbardziej liczę z Ekstraklasowiczów na Irak i Al-Ammariego.
1
@Adran360 Mecz otwarcia i ewentualna porażka może ich źle nastawić na turniej..
0
@Matheu12 Potrzeba więcej takich Piotrusiów.Jeden to za mało.
0
@Matheu12 I to jest droga dla Polski o której mówię od dwóch lat.
1
@Adran360 W przypadku awansu z grupy raczej nie bo Katar zakładam że punkcików to wiele nie zdobędzie.W przypadku walki o wygranie grupy to już komplikuje sprawę.
2
@mekston Czyli to dlatego zamiast strzelić to piłka się poplątała pod nogami.
6
Mogła Kanada to rozstrzygnąć..
0
@Bombelek951 Ja na walec nie liczyłem ale zaskoczyła mnie Bośnia że nie dała się porobić jak wczoraj RPA chociażby.
2
@Comentateiro Człowiek kontaktów lubił grę na chaos.
0
@Bombelek951 Kłopot w tym że grupa niełatwa na spokojny awans.
0
@Rifek To dobrze czy źle?
1
@Adran360 Specjalna Operacja nieczująca.
1
@mekston Tylko w czym gotowaniu?
0
@Czajka90 Remisik.
1
@Adran360 Ale wiem że będzie.
1
@mekston A co z tym transferem do Barcelony?
1
@Adran360 Bym kuźwa trafił z wynikiem to zmieniłem na 0-0.
0
Trzeba było postawić i nie wycofywać się z predykcji na remis 1-1..
0
@DiSBlaDE A to zależy o jaką długość Ci chodzi.
0
@Batys Ja kija w dupie nie mam i dlatego pytałem wyżej czy na stałe.
0
@Messiah10 Dlatego że Ameryka to stara i nie chce się połączyć.
1
@gumaz @Giwera Niepotrzebuję.Robota ważniejsza.
0
@Encore Nauczyła się od Chłopaka?
0
@mekston Jestem zadowolony Koniku.
1
Lubię takie światło-cienie na murawie.