FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeszekFCB Nie znam się na żartach.Ludzie z kolei nie znają moich żartów.
1
@Eklerek Ach w sumie to Bublik to takie cuda wykonalne są.
0
@Eklerek Niespotykany choke na trawie.Jak można na tej nawierzchni sobie na stratę 2 podań po kolei pozwolić?
0
@LeszekFCB Nie wiem.Uczę się.
2
@Eklerek Iga w Paryżu przeciwko Ukraince tak serwowała.
0
@Kengo Nawet niesprawdzony turniej 48 drużyn a już 64 ekipy xd
1
@Camilo93 Jedyne czego od nich chcę w fazie grupowej to żeby mieli takiego rywala który im sprawi problemy i dzięki temu będą odpowiednio nastrojeni na fazę pucharową.
4
Ekstraklasa nie próżnuje skoro nowym piłkarzem Śląska Wrocław ma zostać Dembele!
1
@malypuzon Tutaj chociaż byliśmy na turnieju.
1
@Lanosss Dziękuję serdecznie.Liczę na powrót hegemonii ligowej bo dawno takiej Porto nie miało już.
1
@Giwera Podsumowanie polskiej piłki.
0
@Criss18Barca Niezłą karierę działacza robi.
0
@D10SLEO Testuje swoje limity.
0
@Lanosss Możesz tu możesz w gorących, możesz nawet na PW.
1
@Giwera #Walczymy choć nie oglądam.
1
@gumaz To ten-MaJazda!
0
@Who_you_mam AI to omijać z dala!
2
@gumaz On nie jest posłem na sejm?
6
@Who_you_mam Ładnie to tak się nabierać na technologię?
2
@gumaz Ja dzisiaj celebruję urodziny i oglądam co innego.
0
@mekston Sądzę że sprawią choć wiem że raczej nie dadzą rady bo rywal za silny.
1
@Nazio_87 Średnia ta technologia.Zwłaszcza ta środkowa plansza.
1
Niezbyt mocna reprezentacja w fazie pucharowej to jeszcze kolejne kłody pod nogi.
1
@Giwera #Walczymy!
1
@Faro My tak od dawna już.To raczej ciąganie się za uszy niż dissowanie.
0
@Pablozeusz Zawsze mogą być jak ten zespół-Jeden Osiem L.
1
@michaleu Nie Jestem stary Gieniusiu z Warszawy. @Giwera Goat czego?
1
@Bernard777 Przynajmniej wolna xd @Faro Patrz patrz jaki kijek w tyłku wyżej xd
0
@Batys Normalnie kobiecy Popek.Prawie tak samo ładna jak ta dziewczynka od PiS-u.
1
@Batys Patrz jaka piękna dziewczynka.