1

@mekston Tylko w czym gotowaniu?

0

@Czajka90 Remisik.

1

@Adran360 Ale wiem że będzie.

1

@mekston A co z tym transferem do Barcelony?

1

@Adran360 Bym kuźwa trafił z wynikiem to zmieniłem na 0-0.

0

Trzeba było postawić i nie wycofywać się z predykcji na remis 1-1..

0

@DiSBlaDE A to zależy o jaką długość Ci chodzi.

0

@Batys Ja kija w dupie nie mam i dlatego pytałem wyżej czy na stałe.

0

@Messiah10 Dlatego że Ameryka to stara i nie chce się połączyć.

1

@gumaz @Giwera Niepotrzebuję.Robota ważniejsza.

0

@Encore Nauczyła się od Chłopaka?

0

@mekston Jestem zadowolony Koniku.

1

Lubię takie światło-cienie na murawie.

2

@Encore Dziwne bo to nie okolice 11 marca.

0

@Peciak Musiałbym w Totka spróbować swoich sił.

0

@tomek8756 Ja akurat aż tak na pieniążki nie zwracam uwagi.

0

@thorin Dlatego że droga eliminacji z Europy wcale nie ułatwiła się przez zwiększenie liczby drużyn na mundial.

0

@Bobo25 To byłaby nie lada sensacja.

0

@Guillegavira Wiem ale jedna z tych ekip musi zająć 2 miejsce w grupie co jest mało prawdopodobne.

1

@FioletoweOczy Kłopot w tym że one gryzą.

1

@Romario87 Pamiętam Pana Jacka zwłaszcza z "Jedwabu"

1

@Faro Prawie jak herb pewnego klubu z NBA.

0

@MessiForeverTheBest Kanada zapewne siądzie mu.

3

@MessiForeverTheBest Dobre ten Ziomek ma predykcje.

2

@kocuur Azja wiadomo-kultura gry.

0

@Eklerek Aż taki emocjonalny Jesteś?

3

@Marusek Ze Słowenią tradycyjnie coś musi pójść nie tak.Podobnie jak z Iranem.

1

@michaleu A najgorsze że buzia nie może się uspokoić tylko musi sama się otwierać mimo najszczerszych chęci.

2

@michaleu Takie oglądanie jest bardziej męką niż oglądaniem.

2

@misterio Dlatego że mówiłem że mnie nie będzie.Ja nawet bym nie podejmował się wyzwania obejrzenia wszystkich meczów za grubą kasiorę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?