FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
11 lat to i tak niedługo patrząc na to ile czeka Juventus na takiego uszatka.
2
@Bernard777 Dziwne że tylko 1:0 patrząc na przebieg bo mogło być nawet i 3:0 dla Bielska.
0
@gumaz Mnie w typowaniach proszę nie oznaczać Gieniuś.
0
@Bernard777 I niepokojących.
3
@LAMC_10 Nigdy nie zdarzyło się.Do szkoły-a i owszem.
0
@fcbarcafan19 Azjaki aż takie krótkie nie są.
0
@Zoker Miałem dołączyć wczoraj ale stwierdziłem że uniknę kompromitacji i stchórzyłem.
0
@Rastafarnianin Zgadza się.
0
@gumaz Zapewne tak.
1
@esem91 O 14:30 ma być.
1
@LAMC_10 Russia Garros byłby tylko w przypadku tanga w finale ale nie w sytuacji gdzie Rosjanki długo czekają na triumf swojej reprezentantki bo od Sharapovej 2014.Poland Garros po roku przerwy znów może stać się faktem.
0
@casabarca Możesz mnie nazywać polaczkiem.Miło mi.Niemniej to nie jest umniejszenie sukcesu Mai a zwykłe stwierdzenie faktu tenisowego.U Panów od dzikiej karty Gorana na Wimbledonie 2001 nie Miałeś czegoś takiego aby ktokolwiek spoza setki wygrał sobie od tak szlema albo chociaż był w finale.
1
@gumaz Człowiek orkiestra dzisiaj na X.Chyba w stanie nieważkości.
0
@gumaz Zwykle kobitki takie krótkie nie są aby pchać się w całości do bagażnika.
7
@Bernard777 Zapewne Pieseł.Ale mnie ciekawi jedno.Jak można przypadkowo zatrzasnąć żonę w bagażniku?
0
@Laminedependencia Mi by się przydała dodatkowa lekcja przecinków.
0
@Leooo U kobitek takie cuda będą występowały częściej.U Panów takie coś może tylko raz na jakieś 50 lat.
0
@TR3YWAY To taka rada.Jeśli zapytają o zawód w Rosji to nie pytają o miejsce pracy a o imię.
1
@Laminedependencia Czego będzie uczył?
2
@RosjaninBut Kiedyś kiedy Jerzy Janowicz był na Topie to mówiło się że to przez szopy.Teraz okazuje się że to przez dywany.
0
@Czajka90 Stawiam na Górali z Bielska.
1
@LAMC_10 Można to przemyśleć. @Giwera Nie dziwię się.To musi boleć tak stracić baraż ze spadkowiczem+w ostatniej akcji sezonu regularnego.
1
Karny od razu dla Górali? i jeszcze biją się Panowie! dobrze!
2
@Giwera Ale się odpaliłeś Gieniusiu.Normalnie jak Pan Borek na X-ie.
1
@gumaz Derby Kościelne.
1
@beter2 To balonik raczej u rywalki występować będzie bo raz że młoda a dwa będzie faworytką.
1
@Encore Reset brzmi dwuznacznie.
0
@Giwera Co KSZO? teraz KSZO nie gra.
4
Idzie idzie Podbeskidzie do 1 ligi?
2
@beter2 +odpowiedzialność tego aby pomścić przegrane koleżanki z reprezentacji które poległy na Pszczółkę.