13

11 lat to i tak niedługo patrząc na to ile czeka Juventus na takiego uszatka.

2

@Bernard777 Dziwne że tylko 1:0 patrząc na przebieg bo mogło być nawet i 3:0 dla Bielska.

0

@gumaz Mnie w typowaniach proszę nie oznaczać Gieniuś.

0

@Bernard777 I niepokojących.

3

@LAMC_10 Nigdy nie zdarzyło się.Do szkoły-a i owszem.

0

@fcbarcafan19 Azjaki aż takie krótkie nie są.

0

@Zoker Miałem dołączyć wczoraj ale stwierdziłem że uniknę kompromitacji i stchórzyłem.

0

@Rastafarnianin Zgadza się.

0

@gumaz Zapewne tak.

1

@esem91 O 14:30 ma być.

1

@LAMC_10 Russia Garros byłby tylko w przypadku tanga w finale ale nie w sytuacji gdzie Rosjanki długo czekają na triumf swojej reprezentantki bo od Sharapovej 2014.Poland Garros po roku przerwy znów może stać się faktem.

0

@casabarca Możesz mnie nazywać polaczkiem.Miło mi.Niemniej to nie jest umniejszenie sukcesu Mai a zwykłe stwierdzenie faktu tenisowego.U Panów od dzikiej karty Gorana na Wimbledonie 2001 nie Miałeś czegoś takiego aby ktokolwiek spoza setki wygrał sobie od tak szlema albo chociaż był w finale.

1

@gumaz Człowiek orkiestra dzisiaj na X.Chyba w stanie nieważkości.

0

@gumaz Zwykle kobitki takie krótkie nie są aby pchać się w całości do bagażnika.

7

@Bernard777 Zapewne Pieseł.Ale mnie ciekawi jedno.Jak można przypadkowo zatrzasnąć żonę w bagażniku?

0

@Laminedependencia Mi by się przydała dodatkowa lekcja przecinków.

0

@Leooo U kobitek takie cuda będą występowały częściej.U Panów takie coś może tylko raz na jakieś 50 lat.

0

@TR3YWAY To taka rada.Jeśli zapytają o zawód w Rosji to nie pytają o miejsce pracy a o imię.

1

@Laminedependencia Czego będzie uczył?

2

@RosjaninBut Kiedyś kiedy Jerzy Janowicz był na Topie to mówiło się że to przez szopy.Teraz okazuje się że to przez dywany.

0

@Czajka90 Stawiam na Górali z Bielska.

1

@LAMC_10 Można to przemyśleć. @Giwera Nie dziwię się.To musi boleć tak stracić baraż ze spadkowiczem+w ostatniej akcji sezonu regularnego.

1

Karny od razu dla Górali? i jeszcze biją się Panowie! dobrze!

2

@Giwera Ale się odpaliłeś Gieniusiu.Normalnie jak Pan Borek na X-ie.

1

@gumaz Derby Kościelne.

1

@beter2 To balonik raczej u rywalki występować będzie bo raz że młoda a dwa będzie faworytką.

1

@Encore Reset brzmi dwuznacznie.

0

@Giwera Co KSZO? teraz KSZO nie gra.

4

Idzie idzie Podbeskidzie do 1 ligi?

2

@beter2 +odpowiedzialność tego aby pomścić przegrane koleżanki z reprezentacji które poległy na Pszczółkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?