FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krycha2201 Do usług. @Verore Również do usług.Przecież Ty nawet dwa tygodnie nie Jesteś na stronce a już uciekasz.
1
@Safrani Za wczesna zapowiedź niestety :/
1
@Safrani Niech zaczepia Londyńczyk.
1
@Faro W każdej chwili będą mogły jak drabinka na to pozwoli.
1
@barcelonaLM Nic.To dla mnie zaszczyt tutaj przebywać. @Verore Pomyśl do jutra czy warto.
2
@barcelonaLM Szkoda że w tenisie tak zbrzydła :/
2
@Verore Na pewno przemyślałeś tę decyzję czy tak z emocji ją podejmujesz?
0
@Bocheno1 Nie jest Aniu.Wiesz kiedy jest największa zadyma? wtedy kiedy płonie ognisko...:)
0
@Pawlak1992 Są a zwłaszcza od tego roku doszedł jeszcze jeden temat który staram się sukcesywnie krok po kroku wygaszać i kompletnie się w to nie angażować.
0
@tadzik447 Adam Małysz trafił na czasy gdzie telewizja była czymś w peaku każdej rodziny.Nie miałby takiej oglądalności gdyby tak wystrzelił dajmy na to 20 lat później.
0
@Pawlak1992 Czyżby? bo 90 lat temu USA i Chiny nie miały jeszcze obecnych pozycji+to nie one rozpoczęły głównie działania a wojna była i tak.Podobnie 200 lat temu z Francją Napoleońską.
0
@Nazio_87 Nie mam żadnego. @Pawlak1992 Jeśli jest temat na który mam zdanie to się wypowiem.Bez względu na to czy to się komuś może nie podobać.
0
@Pawlak1992 Tak samo jak obecnie.
0
@Czajka90 To nie jest zadymianie.
0
@Encore Niech będzie.Niemniej Patryk Mirosławski porówna sobie tę oglądalność z finałem mundialu 19 lipca.
0
@Encore Nietrafione porównanie z ligą fraudów.Trzeba byłoby to porównać z finałem mistrzostw świata.Wtedy ma to sens.
1
@Giwera Bo Ty jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz.
1
@mekston On nie prowadzi żadnych lekcji.
0
@mekston Od Roland Garros 2004 na pewno.
1
@michaleu Wiem o tym i dobrze się z tym czuję.
1
@Czajka90 Byłem w lesie oraz w tartaku.
1
@Giwera Przyjdę niczym Ruch Chorzów do barażów o Ekstraklasę.
2
@fart Dobrze! niech przejmują!
0
@takisobiektos Szkoda bo przez to mnie ominęły obydwa półfinały..
1
@gumaz Nie mam czasu na takie pierdoły.
0
@mekston Tylko w drugim półfinale bo w pierwszym to tej fajnej gry było tylko przez godzinkę. @barcelonaLM Co do finału to Flavio występuje w roli sporego underdoga i podejdzie w miarę na luzie do meczu.Większa odpowiedzialność ciąży na Niemcu bo ma wszystkie karty w swoich rękach i drugiego takiego turnieju nie dostanie gdzie nie będzie musiał grać na nikogo z czołowej dychy rankingu.Będzie troszkę jak Federer 2009 na RG.
0
@mekston Jeden krecz w półfinale był i rok temu więc jako taka tradycja podtrzymana.
0
@martusiaaaa Ale Ja nie o Tobie pisałem.Ja pisałem o tym sympatycznie wyglądającym Piotrusiu w poście.
2
@agaFCB Mi się podoba i zaczyna mnie smucić fakt że za dwa dni będzie już po turnieju. @Safrani Cześć Oski!
2
@majkiii To sprzedaj Pedriego do PSG i marzenie zostanie zrealizowane.