0

@krycha2201 Do usług. @Verore Również do usług.Przecież Ty nawet dwa tygodnie nie Jesteś na stronce a już uciekasz.

1

@Safrani Za wczesna zapowiedź niestety :/

1

@Safrani Niech zaczepia Londyńczyk.

1

@Faro W każdej chwili będą mogły jak drabinka na to pozwoli.

1

@barcelonaLM Nic.To dla mnie zaszczyt tutaj przebywać. @Verore Pomyśl do jutra czy warto.

2

@barcelonaLM Szkoda że w tenisie tak zbrzydła :/

2

@Verore Na pewno przemyślałeś tę decyzję czy tak z emocji ją podejmujesz?

0

@Bocheno1 Nie jest Aniu.Wiesz kiedy jest największa zadyma? wtedy kiedy płonie ognisko...:)

0

@Pawlak1992 Są a zwłaszcza od tego roku doszedł jeszcze jeden temat który staram się sukcesywnie krok po kroku wygaszać i kompletnie się w to nie angażować.

0

@tadzik447 Adam Małysz trafił na czasy gdzie telewizja była czymś w peaku każdej rodziny.Nie miałby takiej oglądalności gdyby tak wystrzelił dajmy na to 20 lat później.

0

@Pawlak1992 Czyżby? bo 90 lat temu USA i Chiny nie miały jeszcze obecnych pozycji+to nie one rozpoczęły głównie działania a wojna była i tak.Podobnie 200 lat temu z Francją Napoleońską.

0

@Nazio_87 Nie mam żadnego. @Pawlak1992 Jeśli jest temat na który mam zdanie to się wypowiem.Bez względu na to czy to się komuś może nie podobać.

0

@Pawlak1992 Tak samo jak obecnie.

0

@Czajka90 To nie jest zadymianie.

0

@Encore Niech będzie.Niemniej Patryk Mirosławski porówna sobie tę oglądalność z finałem mundialu 19 lipca.

0

@Encore Nietrafione porównanie z ligą fraudów.Trzeba byłoby to porównać z finałem mistrzostw świata.Wtedy ma to sens.

1

@Giwera Bo Ty jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz.

1

@mekston On nie prowadzi żadnych lekcji.

0

@mekston Od Roland Garros 2004 na pewno.

1

@michaleu Wiem o tym i dobrze się z tym czuję.

1

@Czajka90 Byłem w lesie oraz w tartaku.

1

@Giwera Przyjdę niczym Ruch Chorzów do barażów o Ekstraklasę.

2

@fart Dobrze! niech przejmują!

0

@takisobiektos Szkoda bo przez to mnie ominęły obydwa półfinały..

1

@gumaz Nie mam czasu na takie pierdoły.

0

@mekston Tylko w drugim półfinale bo w pierwszym to tej fajnej gry było tylko przez godzinkę. @barcelonaLM Co do finału to Flavio występuje w roli sporego underdoga i podejdzie w miarę na luzie do meczu.Większa odpowiedzialność ciąży na Niemcu bo ma wszystkie karty w swoich rękach i drugiego takiego turnieju nie dostanie gdzie nie będzie musiał grać na nikogo z czołowej dychy rankingu.Będzie troszkę jak Federer 2009 na RG.

0

@mekston Jeden krecz w półfinale był i rok temu więc jako taka tradycja podtrzymana.

0

@martusiaaaa Ale Ja nie o Tobie pisałem.Ja pisałem o tym sympatycznie wyglądającym Piotrusiu w poście.

2

@agaFCB Mi się podoba i zaczyna mnie smucić fakt że za dwa dni będzie już po turnieju. @Safrani Cześć Oski!

2

@majkiii To sprzedaj Pedriego do PSG i marzenie zostanie zrealizowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?