0

Świetna wymiana ze strony Diany.

2

@Giwera Witam.Pan w jakiej sprawie?

1

Krzyk nie pomoże przy takim dropshocie.

0

@BojanKriKicz Dlatego wysunąłem propozycję.

0

@BojanKriKicz To co? 7-3 dla Diany.

0

Jeu Decisif jak najbardziej zasłużony.

1

@Eklerek W CSie zauważalne coś takiego było.

0

@mekston Dziękuję za przypomnienie bo zupełnie wyleciało mi z pamięci.

1

Albo 1 set albo Jeu Decisif(tiebreak)

0

@mekston Z kolei Rosjanka może być sfrustrowana z deczka bo miała tego gema już w garści.

2

@BulaKG Bo to Rosjanie i muszą się pokazać światu w różnych dyscyplinach.

1

Zimna krew to podstawa.

2

@gumaz Miło mi.Co za przypadkowe osoby oznaczone.

0

@Eklerek Aż do końcowego triumfu.

0

@agaFCB Jest i Do or Dice.Co za przypadeczek.

1

@gumaz Proszę bardzo.Niech kopie.Lubię cierpieć.

0

@gumaz A Ja lubię krakać i co teraz?

0

Oj to nie jest dobry moment na stratę podania.I prawie poszło przełamanie po późnym werdykcie liniowego.

0

@mekston Wolę epikę albo lirykę.

1

@Encore Dlaczego mnie prowokujesz?

3

Świetne ręce ma w małych gierkach przy siatce Maja.

0

@Encore To w sam raz podczas gry w Padla ze Smokowskim.

0

@mekston Ja nie potrzebuję takich meczów.Dobrze że w sumie unikamy w tym roku takich spotkań.

1

@Zbyszard W Eurosporcie i w Paryżu.

0

@Encore Dziwne że jeszcze gra zamiast przejścia na padel.

0

Miło że od czasu do czasu próbuje grać praworęcznie.

0

@Encore Może nie teraz.

0

@addept Nie gra typowego młotkowego przebijania.

0

Jakoś dawno nie było równowagi ;)

1

@19xavi93 Ale Ona właśnie nie chce jej wyrzucić+wygląda na zadowoloną ze swojego serwisu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?