1

Solidny set Rosjanki, fatalny Ukrainki.Taki cosplay Igi Świątek z 4 rundy i 2 seta.

0

@Colon Nie w tym turnieju.Choć wiem że tak łatwo w 2 secie mieć nie będzie jak w tym pierwszym.

0

@Colon Nie było takich momentów.Do tej pory jedzie praktycznie bez draśnięcia.Był jeden słaby start meczu ale bez konsekwencji.

0

@escarabajo Polacy mieliby na nich szansę wygrać!

1

@mrboom Najbardziej zawiódł w Rio 10 lat temu.

1

@Barca_Big_Moment Jeśli jutro by na przykład poległ to już niech nie myśli na poważnie o szlemie.Taka drabinka trafia się u Panów raz na 10-15 szlemów. @Eklerek To nie jest porażka niszcząca karierę.Jakby jakimś cudem wygrał nic by to u niego nie zmieniło.Coś jak na Sinnera w Melbourne kiedyś.

0

@mekston Czyli nic mu nie zrobił.Ktoś inny mu karierę zniszczył. @Eklerek To tylko jedna z porażek które nic nie znaczą.

0

Z kolei start starszej Ukrainki delikatnie mówiąc-nieudany.Sporo błędów.

1

@Barca_Big_Moment Zverev do tej pory wyjątkowo dobrze znosi rolę faworyta.

0

@Eklerek Co mu takiego w sumie zrobił Garfield?

0

@Eklerek To akurat wyjątkowy turniej bo u Panów to nie jest normalne co się odbywa.Przynajmniej Tsitsipas zachował stabilność.

0

@Kamiloza91 Myślę że tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi która lepsza.Postawiłbym znak równości.

1

@Eklerek To tak nie działa w kobiecym tenisie.Zapamiętaj jedną zasadę.W tenisie żeńskim-nigdy nie jest za późno.

4

@Barca_Big_Moment Może jednak taki styl grania jeszcze nie został przybity przez typowe młotki.

4

Mocny start młodej Rosjanki.Mniej błędów i ciekawsze zagrania.

0

@gumaz Nie Jestem nauczycielem i nigdy nie chciałem nim być.

1

@MessiForeverTheBest Nazwiska nie są jakieś potężne jak na półfinał.

8

@Kamiloza91 Jak najbardziej ma szansę.

0

@martusiaaaa Ucz się ucz w tych Włoszech!

0

Falstart Ukrainki i proste błędy.

4

@Luciano99 Może by tak pasował do reprezentacji Polski aby sugerował jacy to nasi piłkarze są świetni?

0

Marta oraz Mirra.Czyżby faworytką była Marta z Ukrainy?

3

@Barca_Big_Moment Tylko Ja mówię w tym przypadku tylko o Rosji i zacofaniu przez tę wojnę spokojnie o jakieś 30 lat do tyłu.

0

@RosjaninBut Chyba kiedyś mnie gryzło.

0

@gumaz Wspomina stare czasy. @Frimpong I być może dzięki temu znów są na zapleczu Ekstraklasy.

3

Proszę bardzo jaki powrót w czasie.Piotr Stokowiec ponownie trenerem Polonii Warszawa.Po 13 latach przerwy i degradacji z Ekstraklasy.

1

@Karol145 Niech szuka na Pracuj.PL

0

@Encore President Kylian Mbappe and Emmanuel Macron in front of the France squad.

2

@Marusek Ja z kolei obejrzę pierwszy oficjalny mecz w całości bo do tej pory poza 4 rundą i trzema gemami nie miałem takiej przyjemności.Obym jak w przypadku Igi nie przyniósł pecha.

1

@blakkudium Górniczka ich speszyła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?