0

@matirix20 W ciągu 4 lat ligę krajową powinien wygrać jakoś.Zwłaszcza jak Flick odejdzie w 29 roku.

1

@Safrani Skoro MVP to MVP.Niech spotka się z redakcją stronki.Np. na wręczeniu Złotej Piłki 2026.

1

@macio_944 Ciekawe czy Enrique Riquelme nie jest podstawionym przez Pereza aktorem grającym lidera opozycji.Podobnie jak Font był dla Laporty w Barcelonie.

0

@Pedri16Future Przewidziałem taki o to wynik wczoraj.To pewnie skład B Włochów.

1

@gumaz I jeszcze Lamine nie wie gdzie Siedlce leżą.

1

@Laminedependencia Mbappe z uwagi na rozszerzenie mistrzostw na mundialu 2030 zapewne będzie liderem.

1

@Safrani Jeśli już to kolacja nie ze mną a z redaktorem Baleją.

1

@Eklerek Chcesz zwiększenia szans przecież dla Polki.

0

@Eklerek Czyli kolejny finał rosyjski w Paryżu?

0

@RivaldoVitorBorba Nie urodziłem się w bogatej rodzinie i pracuję jak najbardziej.Gdybym robił to bez przerwy na pracę to już dawno bym się znudził.

4

@vangoor Hej-hej-lalala-hej-hej-hej!

0

@LAMC_10 Możesz dogonić.Nie ma problemu.

1

@Giwera Myślałem po 1 połowie że polegną ale potrafili nagle zaskoczyć nie tylko siebie ale i Wikęd w ciągu kilku chwil nagłym atakiem.

1

@BillyButcher Nawet pijany Borys Jelcyn nie był tak "kreatywny"

0

@Czajka90 Nie.Bo Porto nie wygra tych rozgrywek bo to nie jest w planach tej drużyny.

1

@LAMC_10 Przecież tak nie wolno!

2

@Criss18Barca Pytanie brzmi.Jak można tak spamić?

4

@LAMC_10 Nawet sporo.

1

@T^L Nie zapominam o tym.Dlatego właśnie Putin jako Car wygląda jakby był na usługach innego państwa swoją nieudolnością od 24 lutego.Ta wojna obnażyła jego umiejętności zupełnie.

1

@Giwera Czyli jak w piłce nożnej.Kompromitacja w zasięgu.

1

@Giwera Wyjdziemy z grupy?

1

@Marusek To jest mecz gdzie po obydwu stronach jest wiara w to że rywalka jest w zasięgu.

1

@BillyButcher Teraz to już z tej wojny w zasadzie wyjdzie z pustymi rękami a jedynie stratami i dlatego nie kończą tej wojny bo nie potrafią przyznać się do błędu.Obecna Rosja jest czymś na miarę transformacji komunistycznej po 1991.@tbas Bardziej chodzi gospodarczo i politycznie.Przed 24 lutego 2022 roku byli traktowani jako mocarstwo.Obecnie to bardziej pośmiewisko niż mocarstwo.

1

@BillyButcher Przez te pięć lat Rosja wróciła mentalnie do tego czym była w latach 90.Władimir Putin w hierarchii carów plasuje się w zasadzie na samym dnie.

0

@Ivan90 Gdyby rzeczywiście wygrał Igrzyska to mógłby się równać z Anitą.I przede wszystkim nie odstawiał tamtej szopki na cały kraj.

47

To Twoja wina Alvaro że cię nie chcą.

0

@michaleu Czyli niewielkie szanse.

1

@mrboom Igrzyska to Igrzyska.Nie zawsze można je wygrać.Niemniej te pięć mistrzostw globu robi wrażenie.Główny problem był z jego reakcjami kilka lat temu po tamtej nagrodzie.

1

@Ivan90 Gdyby tak nie miał problemów z nagrodą Sportowca Roku..

0

@michaleu Bo może odejdzie z AC Milanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?