FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie był taki prosty lob.
0
@Nazio_87 Żeby to tylko nie była klątwa.
0
@mekston I tutaj może być podobny powrót jeśli ma być.
0
@mekston Długo za równowagą nie trzeba było tęsknić.
0
@mekston @Encore Garfield jest jak Nadal 2009.
2
@19xavi93 Iga mogłaby znowu polubić tenis a nie jak ostatnio wygląda jakby grała z przymusu.
1
No no, 40-15 potrafi rozkojarzyć.
0
@mekston Pewnie myśli o klątwie Federera.
1
@blakkudium Szkoda, oby Perez przegrał wybory i Jose został. @Encore I z Benficą został niepokonany w lidze.
0
@LAMC_10 W pierwszym półfinale było jedno wielkie lanie.
0
@mekston Bardziej czuję tak jak w przypadku Magdy że ten turniej życia może być jedyny mimo iż jest młodsza.
2
@Nazio_87 Magda Linette nie tak dawno temu również grała 1 i zapewne jedyny półfinał wielkoszlemowy. @mekston W szczególności właśnie to.
0
Na starcie mniej prostych błędów przynajmniej niż w pierwszym półfinale.
0
@takisobiektos A tutaj już przebija Igę.Można? jak widać można.
0
Przydałoby się coś przełamać.Dziękuję.
5
@Nazio_87 To jej dopiero 1 półfinał pragnę przypomnieć.
1
@PatrychoO Żyje ale tenisowo jest chora.
0
@mekston Zgadza się.Jak opuści to już może zostać bez szlema do końca kariery jak zapewne Miedwiediew.
0
@Encore Zapewne nikt się nie zbliży.Tak samo jak do Beckera triumfującego w podobnym wieku na Wimbledonie.
0
@majkiii Joao Bednarek zainteresowany Barceloną.
0
@agaFCB Często tak jest grając pod dachem.
0
@PatrychoO Ładny wolej na koniec.
1
@michal26 Nie bój się.Jestem przy Tobie duchowo.
1
Długie gemy to podstawa.
1
@Croocers Dlatego że to stresująca dyscyplina dla mniejszych tenisistów którzy nie mają po 20 szlemów albo grają w kolejnych finałach szlemów.
0
@Eklerek To teraz przełamanie serwisu.
2
@MessiForeverTheBest Pewnie miało wyjść to pierwsze czyli piętro.
0
@mekston Dlatego że typowe młotki mają problem z takimi wysokimi piłkami.
0
Balony oraz slice gotowe!
0
@addept To jest geopolityka i jak chcesz to masz dwa posty niżej temat do tego.