1

To nie był taki prosty lob.

0

@Nazio_87 Żeby to tylko nie była klątwa.

0

@mekston I tutaj może być podobny powrót jeśli ma być.

0

@mekston Długo za równowagą nie trzeba było tęsknić.

0

@mekston @Encore Garfield jest jak Nadal 2009.

2

@19xavi93 Iga mogłaby znowu polubić tenis a nie jak ostatnio wygląda jakby grała z przymusu.

1

No no, 40-15 potrafi rozkojarzyć.

0

@mekston Pewnie myśli o klątwie Federera.

1

@blakkudium Szkoda, oby Perez przegrał wybory i Jose został. @Encore I z Benficą został niepokonany w lidze.

0

@LAMC_10 W pierwszym półfinale było jedno wielkie lanie.

0

@mekston Bardziej czuję tak jak w przypadku Magdy że ten turniej życia może być jedyny mimo iż jest młodsza.

2

@Nazio_87 Magda Linette nie tak dawno temu również grała 1 i zapewne jedyny półfinał wielkoszlemowy. @mekston W szczególności właśnie to.

0

Na starcie mniej prostych błędów przynajmniej niż w pierwszym półfinale.

0

@takisobiektos A tutaj już przebija Igę.Można? jak widać można.

0

Przydałoby się coś przełamać.Dziękuję.

5

@Nazio_87 To jej dopiero 1 półfinał pragnę przypomnieć.

1

@PatrychoO Żyje ale tenisowo jest chora.

0

@mekston Zgadza się.Jak opuści to już może zostać bez szlema do końca kariery jak zapewne Miedwiediew.

0

@Encore Zapewne nikt się nie zbliży.Tak samo jak do Beckera triumfującego w podobnym wieku na Wimbledonie.

0

@majkiii Joao Bednarek zainteresowany Barceloną.

0

@agaFCB Często tak jest grając pod dachem.

0

@PatrychoO Ładny wolej na koniec.

1

@michal26 Nie bój się.Jestem przy Tobie duchowo.

1

Długie gemy to podstawa.

1

@Croocers Dlatego że to stresująca dyscyplina dla mniejszych tenisistów którzy nie mają po 20 szlemów albo grają w kolejnych finałach szlemów.

0

@Eklerek To teraz przełamanie serwisu.

2

@MessiForeverTheBest Pewnie miało wyjść to pierwsze czyli piętro.

0

@mekston Dlatego że typowe młotki mają problem z takimi wysokimi piłkami.

0

Balony oraz slice gotowe!

0

@addept To jest geopolityka i jak chcesz to masz dwa posty niżej temat do tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?