FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Strzał życia Przemysława Wiśniewskiego.
0
@Hosh Zawsze progresik jest.Nie ma 0-2 a 1-2 tylko.Coraz lepiej.
0
@SeWo77 Biorę bo mają doświadczenie przed kamerami.
0
@Nazio_87 W zasadzie to na poważnie za miesiąc startuje.
1
@Kapitan hawk Zawsze 1 remis by siadł przy 2 porażkach.
0
@Gaucho Tu nie selekcjoner jest kłopotem.Zwłaszcza w sytuacji kiedy po 5-10 meczach już jest nowy.
0
@jacobFCB Tutaj i Scaloni by został przeżarty i wypluty.
0
@SeWo77 Ja mogę spróbować swoich sił.
0
@PIWOSZ89 Nie wiem czyj ale czyjś na pewno.
1
@fart Ukryjemy swoje mocne strony na Ligę Narodów.
0
@mekston Kuba patrząc na kłopoty fizyczne to aż szokujące że zamknął to w 3 setach.
1
@fart Nic nie pokażemy w Ameryce.
0
@Gaucho Selekcjoner ten czy inny cudotwórcą nie będzie kiedy ma słaby materiał piłkarski.
2
@PIWOSZ89 Jak to o co? o honor.
1
@norbi77 I zbulwersowanie.
2
@Czajka90 Ma szczęście Koeman że nie prowadzi Polski bo byłby dymisjonowany.
0
@mekston Ciekawe czy zagra na Wimbledonie w takim razie.
1
@norbi77 Jeszcze Bobo Podolińskiego brakuje do pełnego podniecenia.
1
Chyba trzeba docenić tego gola na 1-1 Potulskiego patrząc na to co marnujemy i marnujemy.
1
@Litman Na Litwie są doceniani.
1
@krycha2201 Serio bo nie ma nic innego ciekawego.
1
@MessiForeverTheBest Zostanie powołany w sytuacji kiedy będzie bez formy.
2
@mekston Tylko w Czechach.Ja tylko samolotem nie leciałem bo byłem autobusem.
0
@Criss18Barca Brawo za przewidzenie przyszłości.
0
Obrona w tej kadrze jest tajemnicą jak marnowanie okazji.
0
To będzie podsumowanie kadry w ostatnim czasie.To My mogliśmy prowadzić 2-1 a nie rywale..
2
@Kgorecki2500 To Ja powiem że Jesteśmy o rok mądrzejsi życiowo.
0
@michal26 Oszczędza na dogrywkę zmiany.
0
Takich sytuacji to Robert się nie marnuje.Obrońca Porto chciał pomóc.
0
@mekston W pierwszym tygodniu było sporo z uwagi na upały.Może to przez temperaturę.