1

Brakuje tej reprezentacji pomysłu pod bramką rywala.

0

@directedbyfcb Może to jego po prostu ostatni oficjalny mecz?

0

@Who_you_mam No i to że dla nich to oficjalny koniec sezonu i nic im nie będzie jak zagrają nawet pełne 90 minut.

1

Oby Matteo Berrettini nie skreczował tylko.

0

@mekston Ciekawe dlaczego :)

2

@July_6_BcN I kompromitacja. @Bzyczekk Dlaczego to Zrobiłeś?

0

@Who_you_mam Dlatego że przez 2 miesiące będą mieli wolne od piłki.

0

@MessiForeverTheBest Moja taktyka jest prosta."Myśl o wyniku-po co tyle krzyku"

1

@July_6_BcN A byli tacy chętni aby stwierdzić że to jedno wspólne konto.

1

@July_6_BcN A Ja za Ekstraklasą.Widać że się różnimy.

1

@BojanKriKicz Cristiano Ronaldo wiem że tym się zachwycał kiedy strzelił 967 gola.

1

@July_6_BcN Dzisiaj nawet dobry meczyk.Żal pieniążków mogło być w niedzielę młody.

3

6-7 w strzałach? co za przypadek.

0

@July_6_BcN Mógłby się nauczyć na emeryturze.

0

@damian16161212 U nas przyjęcie piłki jest czymś do odnotowania.

1

W razie remisu mogliby zarządzić rzuty karne.

0

@urbipl Jurgen Klopp!

2

@BulaKG Prawdziwy skarb.

1

@MessiForeverTheBest Flavio Cobolli może być zadowolony z dłuższego pojedynku tutaj.

1

@urbipl Xavi nie umie polskiego.

0

@Gibson On nie był ofiarą wyników ale spraw pozaboiskowych.

0

@Colon Grają coś na miarę Nadala i Zvereva sprzed 4 lat @MessiForeverTheBest

0

Matteo Berrettini to tak Arnaldiego nie pokona.

1

@Czajka90 Oski, jutro na 7.

0

@Gibson Nie nazwałbym go błaznem patrząc na to że w sumie Jesteśmy słabą reprezentację pod względem nazwisk o czym mówię od dawna.

8

@GeneralXavi Ale był!

2

Przynajmniej dzisiaj im się chce grać niż to co było z Ukrainą.

4

Gooool! Kacper Potulski w debiucie! jednak coś potrafimy z przodu.

0

@kubix05 Nam ostatnio żadne ekipy nie leżą.

0

@allien18 Polska myśl szkoleniowa raczej woli grę na chaos niż myślenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?