1

@MessiForeverTheBest Ten turniej be like.

0

@mekston Nie, to nie jest normalne.

0

@mekston Aha.Czyli wiadomo kto u Kobiet wygra British Open.

3

Najciekawszy Roland Garros w XXI wieku.

2

Oo ludzie...ale że do zera?

1

@michal26 Teraz to Aryna już ma za późno na odrobienie strat.1/2 gemy ugra i tyle..

0

@mekston Tak jak mentalny Federer głowa zawiodła i się zagotowała.

0

Sabalienka bawi się w Sinnera ;)

1

@Fido66 Prawie jak Rapid Wiedeń.Przynajmniej tutaj serducha do walki nie zabraknie.

0

@LAMC_10 Założysz nowe konto i spoko.

0

Jako kibic reprezentacji Polski myślałem w sytuacji Diany z Rosji kiedy wysoko przegrywała że trzeba porażkę zaakceptować i się poddać.Jak widać da się powrócić do meczu.Widzicie reprezentanci Polski? da się! to wykonalne nawet w większej piłeczce!

0

@agaFCB Ty ze śmiechu a On z bólu. @Colon Wstyd mi za nich.

1

@Colon Brzmi znajomo?

1

@Safrani Ja obejrzę i jeżeli kolejny raz przejdą obok spotkania to Jestem ciekawy reakcji dziennikarzy internetowych i czy odważą się skrytykować naszych piłkarzy czy wszystko wystrzelą w Urbana.

0

@Popitek12 Diogo z Porto musi uważać z wychodzeniem w trakcie dośrodkowania aby nie popełnić gafy.

1

@gumaz Jakoś mnie wkurzyli w niedzielę takim jawnym opluciem kibica.

2

@Faro Patrząc na zdjęcie to można.

0

@Colon Rafael Nadal(stary Alcaraz) miał kiedyś w Nowym Jorku podobne kłopoty na konferencji prasowej.

1

@Safrani Cześć Oski bo tak jak w niedzielę, poniedziałek oraz wtorek ta reprezentacja była mi obojętna tak jak myślę dzisiaj o tych kopaczach(bo inaczej ciężko nazwać) to mnie nosi.

1

@gumaz Wiesz czemu stwierdziłem że za późno? i to jest dość dziwne ale po tym wysokim prowadzeniu przypomniałem sobie o naszej reprezentacji i tego że w sumie nie da się już wrócić do meczu.

0

@michal26 W sumie której Rosjance kibicujemy bo są obydwie.

1

Czy Jan Urban gra dzisiaj o posadę?

0

@esem91 I słusznie.Może jednak Diana nie za późno poderwała się do walki.

1

Brawo Diano z Rosji.Jeszcze jeden set.

0

@mekston To już trzeba o zawodników challengera prosić.

1

@Eklerek Zapewne to fanka Garfielda albo Sinnera i nie może znieść że ktoś poza tą dwójką niewproszony odbije im tytuł.

0

@agaFCB Chyba za późno.

0

@kocuur Kiedyś chodziłem a co do kumpla to czemu mu się podoba styl grania? przecież w poprzednim sezonie Pogoń cudem dzięki temu się utrzymała.

1

@MessiForeverTheBest Dlatego właśnie na niego czekam.Innego pomysłu nie ma.

0

@mekston I ma sobie poradzić.Tak jak Fonseca może mieć wymówkę w postaci ciężkich meczów tak Zverev nie będzie miał żadnej wymówki jeśli zawiedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?