FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest Ten turniej be like.
0
@mekston Nie, to nie jest normalne.
0
@mekston Aha.Czyli wiadomo kto u Kobiet wygra British Open.
3
Najciekawszy Roland Garros w XXI wieku.
2
Oo ludzie...ale że do zera?
1
@michal26 Teraz to Aryna już ma za późno na odrobienie strat.1/2 gemy ugra i tyle..
0
@mekston Tak jak mentalny Federer głowa zawiodła i się zagotowała.
0
Sabalienka bawi się w Sinnera ;)
1
@Fido66 Prawie jak Rapid Wiedeń.Przynajmniej tutaj serducha do walki nie zabraknie.
0
@LAMC_10 Założysz nowe konto i spoko.
0
Jako kibic reprezentacji Polski myślałem w sytuacji Diany z Rosji kiedy wysoko przegrywała że trzeba porażkę zaakceptować i się poddać.Jak widać da się powrócić do meczu.Widzicie reprezentanci Polski? da się! to wykonalne nawet w większej piłeczce!
0
@agaFCB Ty ze śmiechu a On z bólu. @Colon Wstyd mi za nich.
1
@Colon Brzmi znajomo?
1
@Safrani Ja obejrzę i jeżeli kolejny raz przejdą obok spotkania to Jestem ciekawy reakcji dziennikarzy internetowych i czy odważą się skrytykować naszych piłkarzy czy wszystko wystrzelą w Urbana.
0
@Popitek12 Diogo z Porto musi uważać z wychodzeniem w trakcie dośrodkowania aby nie popełnić gafy.
1
@gumaz Jakoś mnie wkurzyli w niedzielę takim jawnym opluciem kibica.
2
@Faro Patrząc na zdjęcie to można.
0
@Colon Rafael Nadal(stary Alcaraz) miał kiedyś w Nowym Jorku podobne kłopoty na konferencji prasowej.
1
@Safrani Cześć Oski bo tak jak w niedzielę, poniedziałek oraz wtorek ta reprezentacja była mi obojętna tak jak myślę dzisiaj o tych kopaczach(bo inaczej ciężko nazwać) to mnie nosi.
1
@gumaz Wiesz czemu stwierdziłem że za późno? i to jest dość dziwne ale po tym wysokim prowadzeniu przypomniałem sobie o naszej reprezentacji i tego że w sumie nie da się już wrócić do meczu.
0
@michal26 W sumie której Rosjance kibicujemy bo są obydwie.
1
Czy Jan Urban gra dzisiaj o posadę?
0
@esem91 I słusznie.Może jednak Diana nie za późno poderwała się do walki.
1
Brawo Diano z Rosji.Jeszcze jeden set.
0
@mekston To już trzeba o zawodników challengera prosić.
1
@Eklerek Zapewne to fanka Garfielda albo Sinnera i nie może znieść że ktoś poza tą dwójką niewproszony odbije im tytuł.
0
@agaFCB Chyba za późno.
0
@kocuur Kiedyś chodziłem a co do kumpla to czemu mu się podoba styl grania? przecież w poprzednim sezonie Pogoń cudem dzięki temu się utrzymała.
1
@MessiForeverTheBest Dlatego właśnie na niego czekam.Innego pomysłu nie ma.
0
@mekston I ma sobie poradzić.Tak jak Fonseca może mieć wymówkę w postaci ciężkich meczów tak Zverev nie będzie miał żadnej wymówki jeśli zawiedzie.