1

@Eklerek Po tych wyboistych rundach ciężko aby wyglądał dobrze fizycznie.3 godziny, 5 godzin i jeszcze 4 godziny po kolei to nie może pozostać niezauważone.Chyba że jest się Miedwiediewem z AO 2024.

0

Joao chyba troszkę wybity z uderzenia tymi problemami Czecha.

1

@Eklerek Zakładam że tego odpuści raczej.

2

@Eklerek Podobnie było po 2 secie z niepoczytalnym człowiekiem z Rosji.

0

To nie jest niespodzianką że Kuba zaczyna odczuwać kłopoty fizyczne.

1

@mekston Z Rublowem Kuba miał kłopoty po wyjściu na prowadzenie 2-0.3 i 4 set to był kryzys spory ale w piątym się odrodził.

0

@mekston Tutaj to raczej rywal pomógł.

0

Ten pierwszy gem trzeciej partii to prezent Czecha dla Brazylijczyka.3 podwójne to troszkę przy wiele.

1

@Eklerek Do usług, lubię dawać underdogom takie szanse.

0

@mekston Czyli na Felixa z Kanady by nie wygrał.

0

@mekston W obydwu przypadkach nie trzeba było wygrywać seta a gdzieś w połowie trzeciego rywal siadał.

1

@Batys Błyskawicznie podjął decyzję o wstąpieniu na ścieżkę duchową.

0

@Colon Neutralizowana.

0

@Eklerek Albo jakieś cuda od Fonseci bo inaczej nie będzie dało się nazwać 3 wyjścia z deficytu 0-2 w setach.

0

@lajcior Dość sycące jest.

0

@agaFCB Ruud, Rublow, Hurkacz i oczywiście Tsitsipas nie myślą po prostu i liczą na jeden sprawdzony plan. @Colon Fristajlo!

0

@Karol145 Ta fałszywa gadka zwłaszcza widoczna jest podczas Klasyków.Na pewno kibice Realu byli dumni oglądając ostatnie mecze z siły Barcelony i pseudosiły swojej drużyny. @takisobiektos Często jednak stosowana.

0

@Colon Mógł zostać kopaczem.Pykałby sobie w Slavii i zdobywał mistrza Czech.

0

@mekston Albo liczyć na coś co miał Djokovic w Australii czy Sinner na Wimbledonie przy 0-2 w plecy..

0

Underdog z Czech 2-0 w setach! Dziadek z Niemiec-Zverev pewnie sam w to nie wierzy ale będzie teraz kibicował Fonsece xd

1

@Eklerek Norweg to przede wszystkim za dobry chłopak aby cokolwiek wygrywać w wielkich spotkaniach.To co kiedyś mówił o Hubercie to w zasadzie opisał przy okazji samego siebie.

1

@Karol145 Ten slogan "Barcelona potrzebuje silnego Realu" i odwrotnie jest kłamliwy.

0

Proste brazylijskie błędy dzisiaj, widać wiek.

2

@mekston 40-15 bo dłużej się ciągnie.

1

@MessiForeverTheBest Będę żył dalej.

0

@mekston 3 razy to chyba będzie rekord szlemowy.

3

@MessiForeverTheBest Wiadomo bo "młodzi Polacy"

0

@MessiForeverTheBest Mną nie ma czym się interesować.

0

@mekston Wiem że Djokovic raz tego dokonał na RG 2021.W sensie dwa mecze tak wygrał ale trzy?

0

@Encore 40:15 jest o wiele gorsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?