FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Po tych wyboistych rundach ciężko aby wyglądał dobrze fizycznie.3 godziny, 5 godzin i jeszcze 4 godziny po kolei to nie może pozostać niezauważone.Chyba że jest się Miedwiediewem z AO 2024.
0
Joao chyba troszkę wybity z uderzenia tymi problemami Czecha.
1
@Eklerek Zakładam że tego odpuści raczej.
2
@Eklerek Podobnie było po 2 secie z niepoczytalnym człowiekiem z Rosji.
0
To nie jest niespodzianką że Kuba zaczyna odczuwać kłopoty fizyczne.
1
@mekston Z Rublowem Kuba miał kłopoty po wyjściu na prowadzenie 2-0.3 i 4 set to był kryzys spory ale w piątym się odrodził.
0
@mekston Tutaj to raczej rywal pomógł.
0
Ten pierwszy gem trzeciej partii to prezent Czecha dla Brazylijczyka.3 podwójne to troszkę przy wiele.
1
@Eklerek Do usług, lubię dawać underdogom takie szanse.
0
@mekston Czyli na Felixa z Kanady by nie wygrał.
0
@mekston W obydwu przypadkach nie trzeba było wygrywać seta a gdzieś w połowie trzeciego rywal siadał.
1
@Batys Błyskawicznie podjął decyzję o wstąpieniu na ścieżkę duchową.
0
@Colon Neutralizowana.
0
@Eklerek Albo jakieś cuda od Fonseci bo inaczej nie będzie dało się nazwać 3 wyjścia z deficytu 0-2 w setach.
0
@lajcior Dość sycące jest.
0
@agaFCB Ruud, Rublow, Hurkacz i oczywiście Tsitsipas nie myślą po prostu i liczą na jeden sprawdzony plan. @Colon Fristajlo!
0
@Karol145 Ta fałszywa gadka zwłaszcza widoczna jest podczas Klasyków.Na pewno kibice Realu byli dumni oglądając ostatnie mecze z siły Barcelony i pseudosiły swojej drużyny. @takisobiektos Często jednak stosowana.
0
@Colon Mógł zostać kopaczem.Pykałby sobie w Slavii i zdobywał mistrza Czech.
0
@mekston Albo liczyć na coś co miał Djokovic w Australii czy Sinner na Wimbledonie przy 0-2 w plecy..
0
Underdog z Czech 2-0 w setach! Dziadek z Niemiec-Zverev pewnie sam w to nie wierzy ale będzie teraz kibicował Fonsece xd
1
@Eklerek Norweg to przede wszystkim za dobry chłopak aby cokolwiek wygrywać w wielkich spotkaniach.To co kiedyś mówił o Hubercie to w zasadzie opisał przy okazji samego siebie.
1
@Karol145 Ten slogan "Barcelona potrzebuje silnego Realu" i odwrotnie jest kłamliwy.
0
Proste brazylijskie błędy dzisiaj, widać wiek.
2
@mekston 40-15 bo dłużej się ciągnie.
1
@MessiForeverTheBest Będę żył dalej.
0
@mekston 3 razy to chyba będzie rekord szlemowy.
3
@MessiForeverTheBest Wiadomo bo "młodzi Polacy"
0
@MessiForeverTheBest Mną nie ma czym się interesować.
0
@mekston Wiem że Djokovic raz tego dokonał na RG 2021.W sensie dwa mecze tak wygrał ale trzy?
0
@Encore 40:15 jest o wiele gorsze.