2

@EzioAuditoreDF Ta reprezentacja nie ma trofeów-jest znienawidzona na całym świecie-historycznie dużo związanego ma z Polską i nasi rodacy lubią tam jeździć.Od mniej więcej 10 lat im kibicuję i za każdym razem się rozczarowuję.Pałam do nich sporą sympatią bardziej niż do Portugalii gdzie jest troszkę za mało ludzi z Porto.

2

@July_6_BcN Blisko do mnie.Wręcz bardzo blisko. @martusiaaaa Zapisuj sobie w notesiku że 13 czerwca u mnie.

2

@Giwera Oj tam.Wstawianie statystyk z darta Luke'a L. nie jest aż taką złą rzeczą. @July_6_BcN Na tę procesję Bożego Ciała jakbym miał jechać to dopiero po 10:30 i bawić się tam jeszcze po Mszy z godzinkę czasu na ulicy.

2

@LAMC_10 Anglii.

0

@Frimpong Prawie jak Zidane.Zrozumiałe.

1

@Giwera Na Wielkanocną procesję Jestem chętny tylko Ksiądz nie jest chętny. @July_6_BcN Ja byłem kiedyś kiedyś po Pierwszej Komunii w 2008 roku.

1

@LAMC_10 Będę oglądał wszystkie mecze o dobrej porze.Z powodu pracy tylko nie będę oglądał tych nocnych.

2

@July_6_BcN Tylko Ja raczej nie chodzę na procesję bo w Kościele już byłem o poranku.

3

@July_6_BcN Masz 10 czerwca.Co tu ukrywać.

2

@tbas Nikt się nie chwalił tym za bardzo.

0

@urbipl Kakojo golo!

2

@Ilka Mistrzostwa świata to wyjątkowa impreza niezależnie czy Polska jest czy jej nie ma.

7

Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.

1

@mekston Coś około 16:45 mecz Pszczółki Mai.

0

@Maurolkit Po trzech meczach to wyjdą z 1 miejsca w grupie.

1

@Kozinho. Chciałbym ale jest już Pan od tego.

1

@Rastafarnianin Paweł Paczul ma rację.

1

@Derean I słusznie.Kłócić się jeszcze przez kilka dni.Szklanka wody ma się burzyć!

1

@Frimpong Mocne słowa Oski. @gumaz Będzie można cofnąć się w czasie.

0

@Azazel_Pazuzu Nie lubię grać w szachy bo nie umiem.

1

@tbas Tak się zapowiada.Zwłaszcza po doświadczeniu meczu towarzyskiego w niedzielę.

2

@heniusss Czyli Kimbappe jest jak Władimir Putin.Czyli w USA przeprowadzi specjalną operację piłkarską.

1

@heniusss Kto jest zatem prawdziwym Prezydentem Francji na tym zdjęciu?

1

Polka i Ukrainka ręka w rękę przeciwko Rosjankom.Dobrze brzmią te półfinały Roland Garros u Kobiet.

1

@Safrani Cześć Oski.

2

@blakkudium Może to przez hymn chłopcy Engela sobie nie poradzili?

4

Przynajmniej seria finałowa zapowiada się na ciekawą dzięki wczesnemu triumfowi Nowego Jorku.Jalen Brunson kluczowy.

1

@LAMC_10 Od 11 czerwca będzie luźniejsze oglądanie piłeczki.Niezależnie jakiej wielkości.

2

@Adran360 Lubię choć na mistrzostwach będę miał komu kibicować.Jak odpadną szybko te reprezentacje to chociaż szybciej będę mógł się zająć np. Wimbledonem.

2

@michal26 Ktoś musi zawitać do tej Ligi Europejskiej chociaż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?