2

Komentarz usunięty

1

@PioteK Nie zapowiada się aktualnie na żadne wzmocnienia.Jeśli już to dopiero od lipca.

1

@PatrychoO Ładny jest zamaskowany Kamil.Nie obrażaj go!

1

@MessiForeverTheBest Drugi najlepszy na tamtym turnieju.

0

@BulaKG Co Ci przeszkadzają Piotrusie?

0

@gumaz Mogę być ale nie muszę!

1

@gumaz Nie ma problemu jeśli będę aktywny.

2

Do boju Polskoooo!

1

@Herato Antonio Valencia.

2

@kubix05 Szkoda że jak Ja kiedyś byłem w czeskiej krainie to nie kupiłem :/

1

Z przodu u Nigerów widzę że Terem Moffi otrzyma szansę.Ciekawy pojedynek może być dwóch dobrych kolegów z Porto tym razem przeciwko sobie.

5

@blakkudium Zjadłby taką czesko-mistrzowską kiełbasę.

1

@macio_944 Dawno w gry nie grałem to może akurat się pyknie.

1

@escarabajo Nie no.Włosi to przepchną kolankiem.

0

@APTAPT Jacek co przechylił i wydoił.

1

@escarabajo Masz odpowiedź dlaczego na mistrzostwach świata ich nie ma.Z Luksemburgiem wygrają zapewne 1:0.

0

@mekston Będzie ciężko o finał ale przynajmniej łatwiej niż z Aryną będzie.

1

@macio_944 Dobrze te GTA się zapowiada.

2

@Sulimo Jeszcze w weekend była wiadomość że nie wykupili go.Oczywiście to jest bardzo dobra informacja dla Lecha przed eliminacjami LF bo na wiosnę w Ekstraklasie był bezcenny.

1

@gumaz Robię i się nie wstydzę.

2

@gumaz Ja się nie znam na piłce nożnej czasami sobie uświadamiam.Zwłaszcza że KSZO przegrywa na Wikęd.

1

@Verore To jest Twoje ryzyko a Ja Jestem na nie gotowy!

0

Oskar z Porto dobrze że dzisiaj nie gra w sumie bo z Ukrainą zagrał przeciętnie.

3

@John_Doe Jedz jedz.Nie ograniczaj się.

0

@allien18 Oby tylko dwa razy.Bułeczka dobrze że został zmieniony.

0

@mekston Podobnie może myśleć Diana z Rosji i to Ona będzie faworytką po takim triumfie.Pszczółka Maja niestety nie grała do tej pory na jakąś wyjątkowo silną rywalkę.Chyba że mowa o Sakkari z 3 rundy.

2

@Verore Nie może Pan liczyć na takie profity.

3

@FCBparasiempre Kłopoty będą z szybkością u rywali.

0

@APTAPT To jest choroba na którą za bardzo u nas nie ma leku.

0

@addept Spodziewam się wpadeczki i wylewiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?