FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
1
@PioteK Nie zapowiada się aktualnie na żadne wzmocnienia.Jeśli już to dopiero od lipca.
1
@PatrychoO Ładny jest zamaskowany Kamil.Nie obrażaj go!
1
@MessiForeverTheBest Drugi najlepszy na tamtym turnieju.
0
@BulaKG Co Ci przeszkadzają Piotrusie?
0
@gumaz Mogę być ale nie muszę!
1
@gumaz Nie ma problemu jeśli będę aktywny.
2
Do boju Polskoooo!
1
@Herato Antonio Valencia.
2
@kubix05 Szkoda że jak Ja kiedyś byłem w czeskiej krainie to nie kupiłem :/
1
Z przodu u Nigerów widzę że Terem Moffi otrzyma szansę.Ciekawy pojedynek może być dwóch dobrych kolegów z Porto tym razem przeciwko sobie.
5
@blakkudium Zjadłby taką czesko-mistrzowską kiełbasę.
1
@macio_944 Dawno w gry nie grałem to może akurat się pyknie.
1
@escarabajo Nie no.Włosi to przepchną kolankiem.
0
@APTAPT Jacek co przechylił i wydoił.
1
@escarabajo Masz odpowiedź dlaczego na mistrzostwach świata ich nie ma.Z Luksemburgiem wygrają zapewne 1:0.
0
@mekston Będzie ciężko o finał ale przynajmniej łatwiej niż z Aryną będzie.
1
@macio_944 Dobrze te GTA się zapowiada.
2
@Sulimo Jeszcze w weekend była wiadomość że nie wykupili go.Oczywiście to jest bardzo dobra informacja dla Lecha przed eliminacjami LF bo na wiosnę w Ekstraklasie był bezcenny.
1
@gumaz Robię i się nie wstydzę.
2
@gumaz Ja się nie znam na piłce nożnej czasami sobie uświadamiam.Zwłaszcza że KSZO przegrywa na Wikęd.
1
@Verore To jest Twoje ryzyko a Ja Jestem na nie gotowy!
0
Oskar z Porto dobrze że dzisiaj nie gra w sumie bo z Ukrainą zagrał przeciętnie.
3
@John_Doe Jedz jedz.Nie ograniczaj się.
0
@allien18 Oby tylko dwa razy.Bułeczka dobrze że został zmieniony.
0
@mekston Podobnie może myśleć Diana z Rosji i to Ona będzie faworytką po takim triumfie.Pszczółka Maja niestety nie grała do tej pory na jakąś wyjątkowo silną rywalkę.Chyba że mowa o Sakkari z 3 rundy.
2
@Verore Nie może Pan liczyć na takie profity.
3
@FCBparasiempre Kłopoty będą z szybkością u rywali.
0
@APTAPT To jest choroba na którą za bardzo u nas nie ma leku.
0
@addept Spodziewam się wpadeczki i wylewiku.