FcbAdrian
Dołączył/a: luty 2013
Oleśnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie ta barca jaka chcialem :(
0
Nudny ten mecz..
1
Atak dzisiaj słabo, mam nadzieje ze neymar zrobi robote
0
Munir wykończenie niczym Messi jak wchodził do składu Barcelony :)
2
a Luis grał na skrzydle ;/
0
miałem kupić sobie koszulke Barcy w tym roku ale przez to BEKO zdecydowanie jej nie kupie:)
0
z ogórkami widać a przyjdzie sezon i pewnie tego zabraknie hehe :(
1
może i forma jest ale któraś drużyna z naszej Polskiej Ekstraklasy lepiej by zagrała niz ten Leon ... wybrali by kogoś lepszego, wolałbym żeby było 1:0 z kimś dobrym niż 5:0 z taka drużyną ...
0
nie mogę się doczekać :D
0
Ciekawe jak to będzie mieć 3 najlepszych napastników :D oby współpracowali!
0
Kiedy potwierdzili odejście chilijczyka już wiedziałem ze luis przyjdzie:) szkoda alexisa ale suarez tez jest doskonałym piłkarzem. Mam nadzieje że pokaże na co go stać ;D
A teraz czytam wasze komentarze i śmiać mi sie chce! Nagle wszyscy go po lubili !
0
dajcie link co nie scina
0
dzieki!
0
nie mam tv w pokoju na kompie chce obejrzeć
0
dacie jakiegos linka ?
0
City dalej bez doswiadczenia w LM
0
Koniec pojazdow na alvesa?
0
ADRIANO KOZAK Z TYMI BRAMAMI!
0
pomyślcie troche czemu tak mało ludzi !!! anie gadacie głupoty, jest środek tygodnia mecz jest o 22 ludzie nie maja tak czasu jak wy ! w dodatku pogoda nie sprzyja . Ogarnijcie sie
0
Pedro i Neymar popisali sie trzema golami w meczu to Alexis tez pokazał że potrafi ! Zawsze w niego wierzyłem, Dzieki Alexis jestes WIelki!!!!!!
0
BArdzo fajne te koszulki wyjazdowe :) ale ku*** jak pechowe !
0
nie ma miessiego wiec neymar i alexis znowu zrobią show i rozbiją granade!
0
ale song jest wielki :D
0
Ney znowu kartka xD
0
czułem to!
0
hahah messi zszedł
0
messi i villa nawet nie gadali :D
0
poda ktos link do meczu bo nie zaplaciłem rachunku i mi wylaczyli ?
0
poda ktos link do meczu? bo wyłączyli mi nc+ bo rachunku nie zapłaciłem :D
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php