FcbAdrian
Dołączył/a: luty 2013
Oleśnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha real dostał brame:D
0
teraz tylko czekac az wejdzie ney :D
0
Musieli go faulować inaczej by ich wkręcał w murawe :)
0
Jak dobrze że go Barca nie kupiła ;D!
0
Bardzo dobrze , Alexis pokaże co potrafi ! Ten rok będzie barcy !
0
może coś z niego będzie:)
0
są potrzebne zmiany :(
0
KOCHAM BARCELONE
0
w tym i w poprzednim meczu Alexis pokazał że jednak coś potrafi ;) ja w to nie wątpiłem !
0
To jest właśnie liga mistrzów.. emocje ... Barca jazda z makaroniarzami !
0
Hummels- tak , Agger - nie !
0
prośba :) mógłby ktoś napisać mi wiadomość z programami na którym będzie transmisja ? proszę o prywatna odpowiedz do mnie :) z góry dzięki
0
szkoda że real z takim składem wychodzi ;/ Potem będą gadali że barca wygrała bo real zagrał rezerwami :)
0
dobrze sie zachował :D
0
wygramy!
0
Deulofeu strzela. To dobry znak :D
0
Messi jest bezcenny !
0
Szkoda że odgwizdał spalonego .. tak messi miałby już 22 piłki :D!
0
Laser Mesjasza nie powstrzyma :D
0
301 bramek... a taki młody :D to jeszcze nie koniec!
0
Sakho lub Hummels!
0
Oby nie reina!
0
Valdes jeśli chce udowodnić że w innych klubach też cos wygra to arsenal odpada
0
mam nadzieje że chociaż z Granadą Alexis pokarze że umie strzelać :)
0
nigdy nie byłem ale na pewno będę i to nie raz :)
0
kozackie zdjęcie ;d
0
moim zdaniem Sakho albo Hummels : >
0
Mam nadzieje że to on za kilkanaście lat będzie kierował barce po kolejne trofea. Nie oddamy naszego skarbu !
0
Propsy !
0
Alexis jeszcze pokaże co potrafi :)